Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (988. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3keko1

quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Yennefer ile beraber olmayı tercih ettiğiniz için artık Triss'i göremezsiniz. Muhtemelen Kovir'e gitmesine izin verip elveda dediniz. Tersi olsaydı bu sefer de Yennefer'ı göremeyecektiniz. İkisine birden yol verseydiniz ve ana hikaye iyi sonla bitmişse evinize Ciri gelecekti.

Pcde debug console ile komut yazarak npcleri spawn ettirebiliyorsunuz ama etkileşime geçilmiyor. Gerçi onun için de companion mod vardı bir şekilde hallediliyor. Hatta bir tanesinde gördüm tüm main npcleri evin bahçesine toplamış yapan eleman Triss Yen Ciri Dandelion Keira... Modsuz oyunda dediğim gibi mümkün değil.

Oyunun sonunda Yen ile birlikte oldum. Triss Kovir'e gitti. Ciri Witcher oldu. Ciri'nin babası ise isyanda öldü. Sanırım oyunun en iyi sonu bu. Daha iyi bir son var mı?

en ideal sonlar bana göre geraltın yenneferla olması, cirinin imparatoriçe olması, emyhr'in kuzeye hükmedip temeryaya özerklik vermesi ve skillegenin cerys yönetiminde olması, çoğu kişininhem fikir olduğu en iyi sonlar bu şekilde

Ama Ciri her zaman bir witcher olmak istedi. Oyunda da diyordu özgür bir hayatım olsun istiyorum diye.

• HEDİYE KİTAP PAKETİ adında bir youtube sayfası açtım. Kitaplığımdaki kitapları okumak isteyenlere göndereceğim insa ALLAH.
    İlk hediye paketim WİTCHER'ın 3'lü kitap seti. (son dilek-kader kılıcı-elflerin kanı)
    Sanıldığının aksine oyundan sonra değil çok çok önce yazıldı WİTCHER evreni. Hatta doğu avrupanın en önemli klasiklerindendir.
    WİTCHER evrenini zihninde yaşamak istiyorsan muhakkak oyundan önce kitaplarını okumalısın..

Umarım kitaplar hak eden birine gider...

Çekiliş için açıklamalar WİTCHER için hazırladığım videonun açıklamarında. Buyurun

https://www.youtube.com/watch?v=MffGds6Sh6g

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Ciri için en iyi son witcher olması. Doğru diyorsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Yennefer ile beraber olmayı tercih ettiğiniz için artık Triss'i göremezsiniz. Muhtemelen Kovir'e gitmesine izin verip elveda dediniz. Tersi olsaydı bu sefer de Yennefer'ı göremeyecektiniz. İkisine birden yol verseydiniz ve ana hikaye iyi sonla bitmişse evinize Ciri gelecekti.

Pcde debug console ile komut yazarak npcleri spawn ettirebiliyorsunuz ama etkileşime geçilmiyor. Gerçi onun için de companion mod vardı bir şekilde hallediliyor. Hatta bir tanesinde gördüm tüm main npcleri evin bahçesine toplamış yapan eleman Triss Yen Ciri Dandelion Keira... Modsuz oyunda dediğim gibi mümkün değil.

Oyunun sonunda Yen ile birlikte oldum. Triss Kovir'e gitti. Ciri Witcher oldu. Ciri'nin babası ise isyanda öldü. Sanırım oyunun en iyi sonu bu. Daha iyi bir son var mı?

en ideal sonlar bana göre geraltın yenneferla olması, cirinin imparatoriçe olması, emyhr'in kuzeye hükmedip temeryaya özerklik vermesi ve skillegenin cerys yönetiminde olması, çoğu kişininhem fikir olduğu en iyi sonlar bu şekilde

Ama Ciri her zaman bir witcher olmak istedi. Oyunda da diyordu özgür bir hayatım olsun istiyorum diye.

İmparatoriçe sonunu izlememişsiniz demek ki, imparatoriçe sonunda ciri geraltla konuşurken şöle diyor:"adı sanı duyulmamış köylerde witcherlık yaparak bişeyleri değiştiremem bunu ancak emyhr'in yanında nilfgardda değiştirebilirim" diyor, yani asıl olmak istediği şey witcher değil imparatoriçe olmak

• ciri imparatoriçe falan olmak istemiyor witcher olmak istiyor oyunun en iyi sonu ciri nin witcher olmasıdır net.
  • ciri birşeyleri değiştirerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyor ve bununda witcherlık yaparak değiştiremeyeceğinin farkına varıyor, bunu ancak imparatoriçeyken yapabilieceğinin farkında, bu yüzden emyhr'in teklifini kabul ediyor
  • Ciri'nin Wild Hunt'tan kaçarken kendisine yardım eden insanları tekrar ziyaret ettiği bir görev vardı. O görevde Geralt ile kamp ateşinde konuşuyorlar. Ciri ''keşke benimde sıradan bir hayatım olsa'' diyor. Özgür olmak istiyor. Küçüklükten beri witcher olmak için eğitim alıyor. Oyun bile Ciri'nin witcher olma taraftarı bence. Oyunda olan sonları saymıyorum. Çünkü Ciri'nin öldüğü sonlar bile var. Oyunun sonundan öncesi görevlere bakarak ve Ciri ile Geralt'ın konuşmalarına dayanarak ne istediğini anlamak daha mantıklı.
  • Ciri kitaplarda da hep witcher olmak istediğinden bahsediyor, hatta daha çocukkenden kraliçelikten nefret ettiğini kendisinin sıradan bir kız olmadığını söylüyor hep.
  • 36 lwl ım son usta kedi itemlerini nerden bulabılırım ve kac lwl olmak gerek yapan var mı ?
  • Selam arkadalar The Witcher oyununu yeni aldım daha 5 lwlim ama oyun hakkında pek bir bilgim yok. Kılıç zırh bunlari nereden alıyoruz. Yada bosslardan düşüyor mu oyun hakkında vereceğiniz tavsiyeler nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu ciri sıradan bir hayatı olsun istiyor kaç kere sohbetlerde söyledi bunu baronun yanında bile anlattı. oyunun tek iyi sonu ciri nin witcher olup geralt ın yanında olması.
  • Yok, diğer iki sondan birinin Ciri'nin ölmesi olduğu göz önünde tutulursa tek iyi sonu demeyelim de en iyi sonu diyelim biz ona.

Ben oyunu sürekli ertelemiş, çoğunuzdan da geç oynamış biri olarak bu tartışmanın bu vakitte bu kadar uzun yapılmasını anlamsız buluyorum. Hâlbuki zaten diyalogları okuyan biri Ciri'nin ne istediğini ne ile mutlu olacağını bilir. Ya diyalogları okumadan atladınız ya da Geralt'ın gözünden Ciri'yi göremediniz; çıkarcı, fazla korumacı ve Ciri'nin düşüncelerini önemsemeden onun yanında olmadan davrandınız.

Spoiler oldu biraz, biraz daha olsun o hâlde. Ben oyunun üç farklı sonunun sadece son sahnelerle ilgili olmayıp oyun içinde verdiğimiz 6-7 karara bağlı olduğunu öğrendiğimde oyun bitmek üzereydi, Ciri ile son diyaloğumuzu yapıyorduk. Sona etkisi olan birkaç kararı hatırlamıyordum bile. Acaba ölecek mi derken Ciri'nin ortaya çıkması bir rol yapma oyununda Geralt'ın gözünden o dünyaya bakmanın bile Ciri'yi kurtarmaya yeteceğini düşünmeme neden oldu. Yalnızca Ciri'yi babası denilecek pisliq adama götürerek witcher olmasına engel olmuş oldum. Onu da para için değil (zaten verdiği parayı da reddettim), babasını bir kez görsün, babası da kızını görsün de sevinsin diye yapmıştım. Kaldı ki Geralt bunu yapmazdı, Ciri babasını görmek istemiyordu nitekim. En doğru karar değildi.

Edit: Ayrıca çoğu arkadaşın belirttiği şeyi bir kez daha söylüyorum; Ciri sıradan bir hayatı olsun istiyor. Sahip olduğu kadim kana da, kendisine yüklenilen sorumluluklara da, atom fiziğine de profesörlüğe de lanet okuyor sürekli. Yahu ben var ya, tam kız babası olacak adamım. Sizle ne işim var benim ya? Gidip çocuk yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 7 Aralık 2017; 8:52:9 >

• Soru işaretlerini yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Ben kız babasıyım ve oynadığım çoğu oyuna da etki ediyor bu durum. Witcher'da da genelde duygusal ve koruyucu davrandım bu yüzden ve Ciri'nin duygularına ve isteklerine önem veren kararlar verdim. Sonunda da
    ölmediğini görüp yanımda olduğunu görünce sevinçten ağladım valla. Bir de sisler adasında ölmediğini görüp sarılınca gözyaşlarımı tutamamıştım.

Oyun zaten duygusal ama kız babası olunca daha bir başka yaklaşıyorsunuz. Bioshock serisini de hep iyi sonla bitirmiştim, kıyamam o little sisterlara.
  • dream0n kullanıcısına yanıt
    Ailenizin sağlıklı ve uzun bir ömrü olur umarım.

Ben koruyucu ama özgüvenli olması için uğraştım, sadece şu cadılarla buluşacağı vakit onunla girsem mi diye düşündüm, çünkü başa geçirmek istiyorlardı ama ondan önce Ciri'nin ruh hâlini çözdüğümden yalnız girmesini ve üstesinden gelebileceğini söyleyip tek yolladım.

Yoksa acayip tercihler yapıp da "Niye öldü bu kız yahu? :/" diye sormak saçma olur. Oyunu bu konuda çok beğendim. Ciri'ye nasıl bakarsanız sonu öyle oluyor. Çok korumacı ve güvenmeyen bir tavır sergilediğimizde de ölüyor.
  • Lambert, Lambert what a prick.

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• Funder kullanıcısına yanıt
    Triss de gözümden düştü. Bütün aşklar yalanmış, bana yalanmamışı lazım
  • Ne Yennefer ne Triss ne de başkası.
    Shani candır gerisi heyecandır. Güzellik, asalet, samimiyet, tatlılık, cana yakınlık hepsi onda mevcut. Ayrıca şifacı hatun her derde deva.
  • Oyunun ilk görevlerinde kırlangıç iksiri kaynatıp yardım ettiğimiz şifacı bi hatun var. Benim de gözüm onda kaldı söylemeden edemicem hatırlayanınız var mı acaba ? Sürekli masaya eğilmiş şekilde duruyor

• WaapS kullanıcısına yanıt
    Tomira. Hoş sesi ve kırmızı taytı ile oyunun güzel npclerindendir kendisi. Şifacı hatunların da ayrı bir albenisi var.
  • 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.