DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.802
Cevap
185
Favori
508.372
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1052 Mesaj
      20 Kasım 2017 05:26:37

İlk oyundan başlayıp birbirine save aktararak devam edebilirsiniz. (ya da ilk oyunun hikayesini izleyip 2.den başlayabilirsiniz ilk oyun 10 yıllık sonuçta görselliği vb sıkıcı olabilir)
      Hem oldukça uzun soluklu olur hem de witcher evrenine daha bir hakim olmanıza yardımcı olur.

Ben de bu efsaneye 3. oyundan başlayanlardanım. Aslında 2. oyunu oynamaya birkaç kez niyetlendim ama combat mekanikleri ve zıplama olmayışı gibi etmenlerden ötürü çabuk pes ettim açıkçası. Malesef 3.den sonra 2 çok küt geliyor hem mekanikler hem lineer oluşu. Buna rağmen %100e yakın olacak şekilde 2 kez bitirdim 3.ye yaklaşıyorum. 100lerce saati oyuna ve modlara gömmüşümdür, yine de bıkmadım. Bir de 2. oyundan başlasam kim bilir nasıl olacak.
      |
      |
      JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır.

PSN-Steam-Origin ID: bulkane

twitch.tv/06bulkane
    • Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 09:38:09
      Ben de yolun sonuna yaklaştım. 95. level'dayım, Toussaint'deki ana görevde henüz yarıya geldim, dört beş tane de yan görev kaldı. Bitince her yeri hızlı yolculuk yapmadan gezmeyi, soru işaretlerinin hepsini açmayı düşünüyorum. İlk oyunumda açabildiğim kadar açmıştım ama ikinci oyunumda hiç dokunmadım. Görev icabı açmamız gerekenler hariç tüm haritada yol üstünde denk geldim diye belki 10 tane anca açmışımdır.

Gwent'i de kesinlikle atlamamanızı tavsiye ederim. Ya ilk oyunda ya da NG+'da sonuna kadar uğraşın, hatta isterseniz hem NG'de hem NG+'da oynayın. Ben bilinçli olarak ilk oyunumda hiç oynamadım, hem bilmiyordum hem beceremem diye düşünüyordum hem de NG+'da kazandığınız kartlar gittiğinden uğraşmak istemedim. NG+'da hem oyun en zorda hem de Gwent seviyesi en zorda oynuyorum, çok eğlenceli. Sanırım oyuncularla yaptığım ilk maçların %95'ini kazanmışımdır. Scoia'tael destesi hariç Skellige destesi dahil tüm desteler için yardım edebilirim.

Bir de ekleme; biraz powerplay olsa da uzun süre kullanırım dediğiniz item'ları erken almayın, idare edebileceğiniz item varsa onlarla idare edip yüksek level'da almanız daha isabetli olur. Belhaven Blade, New Moon Trousers gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 20 Kasım 2017; 9:43:48 >

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
    • Yarbay
      3184 Mesaj
      20 Kasım 2017 10:40:35

Hocam siz en büyük hatayı orda yapmissiniz ilk iki oyun mutlaka oynanmali tamam grafik combat bakımından yetersiz gelebilir ama konu geralt olunca bunlara çok takılmamak lazım bence

Aynen dediğim gibi ben bi ilk oyundan serüveni baslatiyim başka türlü olmayacak

Save aktarma nasıl oluyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      bulkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1392 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Kasım 2017 13:33:19

Skellige adalarında oyunun en yüksek levelli griffin'ini de kestiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

▂▃▅▆ ◐ Steam: Profile ◑ ▆▅▃▂
      ▂▃▅▆ ◐ Battle.net: UchihaMadara#21673 ◑ ▆▅▃▂
      • Msi b150m Bazooka • i5-6500 Skylake @3.2ghz • Asus Strix Gtx960 4GB OC •
      • Aerocool xPredator Cube • Kingston Hyperx Fury (2x8) 2133mhz DDR4 • 240gb SSD • 500gb HDD • 1tb HDD

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 14:14:07

Kim o? Cerys mi? Çocuğun yaşındaki kıza sarkıp sarkmadığımı sormaya utanmıyor musun, utanmaz!

Oyunda öyle bir seçenek yok. Ama önce dövüp sonra klübesinde sevdiğim bir hamfendi olmuştu
      |
      |
      WaapS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Herkes eşit olsun dediklerinde onların derdi beceriksizleri iyileştirmek değil, sizi beceriksiz yapmaktı.

• Binbaşı
      1392 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Kasım 2017 16:58:30

İlahi sen, gerçek griffin'den bahsediyorum yahu, adımız çıkmış bir kere. Ayrıca o ne yaman hatundu be, sırf ayık gitmeyeyim diye vizima likörü içip gitmiş idim her neyse.
      Şu konumda bulunan 48 level arch griffin ahanda;

|
      |

• Aerocool xPredator Cube • Kingston Hyperx Fury (2x8) 2133mhz DDR4 • 240gb SSD • 500gb HDD • 1tb HDD

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 17:04:09

Kamon şeymonyu esol görseli göndereceğine güzel garılar paylaş.

Buraya NG'de gittim de NG+'da gitmedim. Ona da gideriz, alayına gider!!!1bir
      |
      |

• Binbaşı
      1392 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Kasım 2017 17:31:30

Crach an Craite asked about you

|
      |

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 17:34:57
      quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Crach an Craite asked about you

İlk oyunda kişisel tercihler sebebiyle Yen'i seçmiştim, doğrudur, inkar etmiyorum.

Ama tavırları var ya, Triss ve diğerleri olmasaydı bile Arch Griffin ile seviyeli bir birliktelik yaşarım da o kenefir suratlıya yalvarmam.

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      20 Kasım 2017 17:41:50

ahaha ilahi hocam güldürdünüz. ama haklısınız yani katılıyorum.
      İlk bitirişimde Triss'i seçmiştim. Her ne kadar kitaplarda ve oyunlarda Yen Geralt için en iyisi gibi anlatılsa da ben öyle düşünmüyordum. Geralt'a karşı bazı ters davranışları beni soğuttu açıkçası. Son Dilek görevinde bizi attığı tehlikeden dolayı hâlâ kızgınım ona ilk oynayışımda beni baya bir uğraştırmıştı.
      Triss için satışçı, hain, hafıza kaybından yararlanıp Geralt'ı kullandı vb deseler de her türlü Yen'den fazla gideri var. Kızcağız naptıysa çok sevdiğinden yaptı.

Ek paketler dahil en az 2 kez komple oyunu bitirince anladım ki ne Triss ne Yen. Dünya bir yana Shani bir yana. Keşke 3. bir romance tercihi sunulsaymış ömürlük Shani'yi seçerdim.

Seride genel olarak en sevdiğim 3 kadın karakter Shani, Priscilla ve Ciri. Biri dostumuzun hatunu, diğeri manevi kızımız biricik kıymetlimiz. Shani ise her derde deva, ilaç adeta.

Bu arada arch griffin candır. Oyunda en çok griffin türüne karşı dövüşürken keyif alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkan -- 20 Kasım 2017; 17:44:49 >
      |
      |

Bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır.

PSN-Steam-Origin ID: bulkane

twitch.tv/06bulkane
    • Binbaşı
      1392 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Kasım 2017 18:02:44
      Ben de ilk oynadığımda Yen'i seçtim, aklım da hala keira metz vardı. Sonra tekrar bitirişimde triss'e yürüdüm, lakin bir şeyi itiraf edeyim sahneler o kadar bol değil. Yani yen'i tercih ederseniz sonunda güzel sahneler varken, triss'i seçtiğinizde kağıt üzerinde kalıyor. Sahne görmek isterseniz Yen'i seçin.
      Geralt zaten kadınlara düşkünlüğüyle biliniyor, sahirelere yani. Oyun çok güzel hissettirmiş, shani ile bir şeyler yaşaması çok hoştu gerçekten. Ama Yen ile gerçek aşkı anlatmaya çalışmışlar biraz, yani kıskanmalar olsun kavgalar, çekememezlikler olsun gerçek evliliği tarif etmişler. Triss ile kötü günde ne olur bilemiyoruz, ama zevk meselesi kızıl saç benim de ilgimi çektiği için seçtim. Yen'in tek ilgi çeken yanı gözleri başka da bir şey yok bana göre.

Keira Metz Cosplay

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 18:37:17
      quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Ben de ilk oynadığımda Yen'i seçtim, aklım da hala keira metz vardı. Sonra tekrar bitirişimde triss'e yürüdüm, lakin bir şeyi itiraf edeyim sahneler o kadar bol değil. Yani yen'i tercih ederseniz sonunda güzel sahneler varken, triss'i seçtiğinizde kağıt üzerinde kalıyor. Sahne görmek isterseniz Yen'i seçin.
      Geralt zaten kadınlara düşkünlüğüyle biliniyor, sahirelere yani. Oyun çok güzel hissettirmiş, shani ile bir şeyler yaşaması çok hoştu gerçekten. Ama Yen ile gerçek aşkı anlatmaya çalışmışlar biraz, yani kıskanmalar olsun kavgalar, çekememezlikler olsun gerçek evliliği tarif etmişler. Triss ile kötü günde ne olur bilemiyoruz, ama zevk meselesi kızıl saç benim de ilgimi çektiği için seçtim. Yen'in tek ilgi çeken yanı gözleri başka da bir şey yok bana göre.

Keira Metz Cosplay

Cosplay ayağına adult sitelerden fotoğraf atıyor, seküri güvenlik adminler nerdesiniz? Yanımızda anamız bacımız varken giriyoruz siteye, bu nasıl paylaşım kardeş?

Yörü git burdan, avuçlarım iri bir kavun büyüklüğündedir, alnını karışlarım.

Konu ile ilgili olarak; Yen, tavırlarını bir kenara bırakırsak iç gıdıklayıcı bir zevce adayı olarak aktarılmış olsa da, bu evrendeki en güzel hanım arkadaş Francesca Findabair olarak zikredilse de ben Philippa Eilhart'ı beğeniyorum.

|
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      20 Kasım 2017 19:47:16
      Yen ve triss muhabbetti başlamış gene :D Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum, yen benim için primadonnadır çünkü ciri için yapmadığı fedakarlık(Skjall'ı kara büyüyle konuşturup ordaki freya rahibelerinin ona lanet okuması) karşısına almadığı kişi(özellikle Ermion, boru değil) arkadaşlarını korumak için kendini siper etmesi (Kaer Morhen savaşında Vahsi Avın oluştuğurduğu beyaz ayaz'a tek başına büyüyle karşı koyması) yemediği hakaret (Deli lugosun sabahlamada sikik götlü kaltak demesi) kendi canını ciri için tehlikeye atması (Ak Bostanda Vahşi Avın peşine düşüp nerdeyse yakalanması) ciri için tabiatla oynaması (Uromboros'un maskesini kullanırken doğa anayı sinirlendirip hava durumunu değiştirmesi ve sonucunda siskeletlerin ortaya çıkması) Avallach'ın lanetini kaldırması falan kolay iş değil hacı. Farkında değilsiniz belki ama yennefer ciri için herşeyi yaptı her türlü fedakarlığı gösterip zorluklara göğsünü siper etti.

Triss'in ciri için yaptığı tek şey mengenin kalesine girip az biraz işkence yemesi oldu, ki yennefer'ın yaptıklarının yanında devede kulak kalıyo onun yaptıkları, Mengeyi öldürdüğünde kara büyü yapar mısın diye sorduğumuzda daha o kadar düşmedim diyor, yani demek istiyor ki ciri için o kadarını yapamam, ama yennefer gözünü kırpmadan yapıyor.Beğenin beğenmeyin ama tam da kitaba uygun bir portre çizilmiş yen ve triss için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3keko1 -- 20 Kasım 2017; 20:5:13 >

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 20:01:02

O zaman lafım geri. Kenefir suratlı demeyelim de hayat şartlarının erken olgunlaştığı huysuz ve tatlı kadın diyelim.

O da olumlu.
      |
      |
      3keko1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1457 Mesaj
      20 Kasım 2017 20:06:19
      Arkadaşlar benim bir sorum olacak oyuna yeni başladım keira metz ile ilgili ?

Velen'e gelecek olan nakliyeden kutuyu aldım içinde pahalı etler şaraplar vardı sonrasında 1nci sorum keira'ya seninim demeseydim ne olurdu.Ben geceyi birlikte geçirdim beni malum sahneden sonra uyutup kaleye gitti dökümanları aldı bi lorda mı ne verecekmiş affetsin ve locasına dönsün diye herneyse ben keira'yı öldürdüm.2nci sorum öldürmeseydim ne olurdu oyunun gidişatını etkilermiydi.

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 20:24:43

Keira Metz sevdiğimiz bir ablamızdı. Janti kadındı. Adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. Mesela Yen bilmez. Çok gülerdi. Yen gülmez.

Böyrün, Keira Metz'in seksi fotoğrafları (spoiler ihtiva eder);

http://witcher.wikia.com/wiki/Keira_Metz
      |
      |
      ReWeLLeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      20 Kasım 2017 21:27:01

Etki ediyor. Uyarı; eğer ana senaryoyu bitirmediysen yoruma bakmanı tavsiye etmem.

Yardım edip öldürmezsen, Kaer Morhen'e davet edebiliyorsun. Vahşi av ile savaşta, Kaer Morhen'de Geralt'a yardım ediyor. Eğer Keira'yı öldürdüysen, Lambert vahşi av ile savaşta ölüyor. Yani Lambert ile Keira arasında savaştan sonra oluşan aşkı da engellemiş olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukahn -- 20 Kasım 2017; 21:30:44 >
      |
      |
      ReWeLLeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

''Eğer tüm evrende yaşam sadece dünyada varsa, bu çok büyük bir yer israfı olurdu.'' - Carl Sagan -
    • Binbaşı
      1392 Mesaj

iOS Beta Tester
      20 Kasım 2017 23:16:03

Linke tıkladım lakin seksi fotoğraf falan yoktu. Teessüf ederim !
      |
      |

• Yarbay
      8413 Mesaj
      20 Kasım 2017 23:34:20

Kahrolsun Converse giyen komünist sahte sarışınlar, çıldırdın mı dostum Jane kampüsün en güzel kızı!?
      |
      |

• Binbaşı
      1392 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Kasım 2017 00:03:16

Aşık olduk bir kere, jane popüler olsa ne yazar ?
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.