Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (974. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 yi oynamani tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

arkadaşlar daha önce hiç oynamadım bu oyunu. İndirime girdiğini görünce dikkatimi çekti.

Sadece 3. oyunu oynasam konusunu anlar mıyım? 1 ve 2'yi de oynamam gerekir mi?

Konusunu anlamak için,hatta daha da önemlisi evreni ve karakterleri iyice tanımak ve 3.oyunda ilk 2 oyuna yapılan bolca göndermeyi anlayabilmek için seriye ilk oyundan başlayıp oynamanı tavsiye ederim
  • Arkadaşlar, " Bir kule dolusu fare" yan görevini nasıl yapacaz. Şu An kuledeyim. Kuleyi araştır diyor, sağda solda dolanıyorum birşey bulamadım. 3 tane yeşil bulutumsu birşeyler var. içine giriyorum. Skilleri kullanıyorum bir şey yok ortada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun save dosyalari hazır clouda yedekleniyor düşüncesiyle format attım ama geri yüklediğimde clouddan save indirmedi oynarken clouda yedekliyordu bu durumda yapılabilecek birşey varmı en baştan başlamak istemiyorum ana oyun bitmiş dlclere başlamıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Kulenin içine girip en üst kata çıkmanız gerekiyor. Orada bir üst kata daha çıkmaya yarayan gizli kapı olacaktı hatırladığım kadarıyla.
    Karanlık yerleri görebilmek için kedi iksiri için ya da meşaleyi kullanın. Ayrıca etrafı incelerken sık sık witcher duyularını kullanın.
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden hiçbir oyunun 3. parti yazılımına bırakmıyorum save gibi olayları. Witcher 3 özelinde ise her zaman yedekli çalışırım, save dosyalarını belli aralıklarla yedeklerim.
    Oyunu steam üzerinden değil direkt exesinden çalıştırır yok cloud save miş yok eşitlemeymiş yok gamepad sorunuymuş vb uğraşmadan rahatça oynarım. Steam başarımlarını falan zerre önemsemiyorum zaten.

Keşke yedek alsaymışsınız. Bu durumda yapacak birşey yok. Ya save indireceksiniz ya da sıfırdan başlayacaksınız.
  • Rpg oyunlarını seven ben daha oynamadım oyunu.Steam'da GOTY'yi aldım dün itibarı ile,Fallout 4'ü oynamaktan fırsat bulursak başlarız yakında.
    Aslında kutulu olarak kardeşim almıştı kendi pcsinde oynayıp bitirmişti.Bende steamde GOTY'i 30 tlye görünce dayanamadım aldım.

Pek bu Hearts Of Stone ve Blood in Wine dlclerine başlamak için kaç level olmak gerek,ve görevleri nasıl başlıyor??
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Ana hikayeye başlayıp Velen'e gittiğinizde bir ilan tahtasından görev aldığınızda hos görevlerinden biri açılıyor. Ama siz 1 level başlıyorsunuz mesela, hos görevi için önerilen level 30.
    Önce başlayıp sindire sindire ana hikayeyi oynadıktan sonra en az 30 levele ulaşınca diğer paketlere başlayabilirsiniz. Ben ana hikaye-hos-baw sıralamasını izledim. Size de öneririm. Her görevin level gereksinimi mevcut, oyunda bunların hepsi belirtiliyor.
  • selamun aleyküm arkadaşalar ben bu oyunu şimdi bitirdim oyun anlatamayacağım kadar çok güzel oyunu türkçe yama alt yazılı pc de oynadım butun animasyonları izlerek bütün alt yazıları okuyarak konuyu anlayarak oynadım aynen filim gibi gerçekten müthiş bir oyun ya ama benim anlamadığım sonu çok saçma bitti merak ettiğim sizdede son aynı mı ? bende en son avı yendik öldürdüm sonra avalac diğer dünyaya bir kapı açtı ciri kendi isteğiyle gitti o dünyaya geralt kaldı sonra bir anda o kalan kocakarıyı öldürmeye gittim öldürdüm cirinin madalyosunu aldım oyun bitti hatta orda ciri öldü artık falan dediler bir daha ne yenifer ile ne tirss ile ne avalac dier arkadaşlarla görüşemedik hiç dedline nin meyhanesine gittim ordada kimse yok ya yapayanlız hissettim kendimi oyun 35 seviyede bitti yan görevlerinin çoğunu yaptım toplasan 7-8 görev kaldı oyun kal onları oyna hikaye bitti dedi ama oyun bitince onları oynayasım bile gelmedi abi film gibi çok sürükleyici idi ya ama sonu bence çok saçma bitti acaba witcher 4 de ciri geri mi gelicek falan şimdiden merak ediyorum birde bu türkçe yama yazan arkadaşlara nasıl ulaşırım elimden geldiği kadar destek olmak istiyorum hikayeyi anlayarak oynamak çok başka birde eski oyun cal of juarez den bu kadar etkilenmiştim yine okuyarak anlayarak oynadım nyse kusuruma bakmayın biraz uzun yazdım merak ettiğim sonu bumudur arkadaşlar ?

• çok çabuk bitti sanki ya bu kadar erken biteceğini bilsem en sona bırakırdım ana görevleri ilk köydeki yan görevlerin seviyeleri düşük birde gwent kart oyununun ayrı bir oyunu varmı yani online yada pc ile oynayabilecek oyunu başta anlamadım ama oda çok hoşuma gitti en son cüce baltalı arkadaşimla gwent oynarım dedim onuda bulamadım işte dendoline meyhanesinde ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Ana hikayeye başlayıp Velen'e gittiğinizde bir ilan tahtasından görev aldığınızda hos görevlerinden biri açılıyor. Ama siz 1 level başlıyorsunuz mesela, hos görevi için önerilen level 30.
    Önce başlayıp sindire sindire ana hikayeyi oynadıktan sonra en az 30 levele ulaşınca diğer paketlere başlayabilirsiniz. Ben ana hikaye-hos-baw sıralamasını izledim. Size de öneririm. Her görevin level gereksinimi mevcut, oyunda bunların hepsi belirtiliyor.

Teşekkürler,Fallout 4 ben bıktığım vakit Witcher'e geçiş yapacağım.Şimdi ikisini aynı anda oynamak istemiyorum.
  • The Wolven Storm'un en düzgün çevrilmiş versiyonunu bilen var mı genelde çoğunda çeviri hatası var?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    gönüllü çevirideki hâli en düzgün çevrilmişi
  • Hocam diğer diske bir tane save almışım ne zamanın savei bilmiyorum ama yine hiç yoktan iyidir lakin belgelerime attığımda olmadı oyun görmedi yapabileceğimiz birşey varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

gönüllü çevirideki hâli en düzgün çevrilmişi

Steamdan seni arıyordum bende Biliyorum bende gönüllü çeviri ile oynuyorum da oyunu bitireli çok zaman geçince sözlerin nasıl olduğunu unutmuştum bugün aklıma takıldı merak ettim o yüzden sordum.Youtubeden tek tek acaba sizin yama ile oynayan birine denk gelebilir miyim diye aradım da şu eleman sizin yama ile mi oynamış acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 23 Ekim 2017; 1:25:55 >

evet bizimki fakat bunun üzerine de birtakım düzenlemeler yapılmıştı son hâli şöyle:

<b>Kurt'un Kasırgası</b><br><br>1.<br>Bu yaralar, şefkatli ellerine hasret kaldı,<br>Kaderlerimizin birleşmesi, yıldızlara mı kaldı?<br>Parçala yüreğimi, sevgini hissedeyim damarlarımda.<br>Kaçamayız kaderimizden, mecburuz buna.<br><br>Nakarat<br>Sabah olunca terk ettin rüyamı.<br>Eflatun ve üzüm kokun burnumda<br>Unutamıyorum o kapkara dalgalı saçlarını,<br>Gözyaşı döktükçe ışıldayan eflatun gözlerini.<br><br>2.<br>Senin için Kurt, fırtınalara göğüs gererim,<br>Aşkımızı unutmuş kalbine ulaşmaktır niyetim.<br>Öfkelendikçe taşlaşıyor yüreğin,<br>Bırak kendini şefkatli kollarıma ki yumuşasın.<br><br>Nakarat<br>Sabah olunca terk ettin rüyamı.<br>Eflatun ve üzüm kokun burnumda<br>Unutamıyorum o kapkara dalgalı saçlarını,<br>Gözyaşı döktükçe ışıldayan eflatun gözlerini.<br><br>3.<br>Kaderin birlikte yaşamamıza izin vermeyeceğini biliyordum,<br>Ancak aşkın kör talihiyle birbirimize bağlı kalabilirdik<br>Her şeyi başlatan, kulaklarına fısıldadığım o dilek,<br>Asla bulamayacağın bir aşkı mı yarattı?<br><br>Nakarat<br>Sabah olunca terk ettin rüyamı.<br>Eflatun ve üzüm kokun burnumda<br>Unutamıyorum o kapkara dalgalı saçlarını,<br>Gözyaşı döktükçe ışıldayan eflatun gözlerini.<br>

• quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

evet bizimki fakat bunun üzerine de birtakım düzenlemeler yapılmıştı son hâli şöyle:

<b>Kurt'un Kasırgası</b><br><br>1.<br>Bu yaralar, şefkatli ellerine hasret kaldı,<br>Kaderlerimizin birleşmesi, yıldızlara mı kaldı?<br>Parçala yüreğimi, sevgini hissedeyim damarlarımda.<br>Kaçamayız kaderimizden, mecburuz buna.<br><br>Nakarat<br>Sabah olunca terk ettin rüyamı.<br>Eflatun ve üzüm kokun burnumda<br>Unutamıyorum o kapkara dalgalı saçlarını,<br>Gözyaşı döktükçe ışıldayan eflatun gözlerini.<br><br>2.<br>Senin için Kurt, fırtınalara göğüs gererim,<br>Aşkımızı unutmuş kalbine ulaşmaktır niyetim.<br>Öfkelendikçe taşlaşıyor yüreğin,<br>Bırak kendini şefkatli kollarıma ki yumuşasın.<br><br>Nakarat<br>Sabah olunca terk ettin rüyamı.<br>Eflatun ve üzüm kokun burnumda<br>Unutamıyorum o kapkara dalgalı saçlarını,<br>Gözyaşı döktükçe ışıldayan eflatun gözlerini.<br><br>3.<br>Kaderin birlikte yaşamamıza izin vermeyeceğini biliyordum,<br>Ancak aşkın kör talihiyle birbirimize bağlı kalabilirdik<br>Her şeyi başlatan, kulaklarına fısıldadığım o dilek,<br>Asla bulamayacağın bir aşkı mı yarattı?<br><br>Nakarat<br>Sabah olunca terk ettin rüyamı.<br>Eflatun ve üzüm kokun burnumda<br>Unutamıyorum o kapkara dalgalı saçlarını,<br>Gözyaşı döktükçe ışıldayan eflatun gözlerini.<br>

Eyvallah sağolasın belli oluyor ya beş tane video izledim nerdeyse hiçbirinin altyazısından bişe anlamadım ama bu son attığım yağ gibi akıp gidince tahmin ettim sizin olduğunu o yüzden emin olmak için sordum sana.Düzenlenmiş hali de güzel olmuş ama onun youtube'ye yüklenmiş hali yok mevcut yüklü olan ilk versiyonu indireyim.Arada altyazılı dinlemesi güzel oluyor.

valla bizimkiyle oynayan kalmadı o yüzden bulmam zor :D
  • Bu Gaunter o'dimm bence oyunda ki en sağlam ve en derin karakterlerden biriydi hatta en iyi evil dı denilebilir. Hearts of Stone DLC sinin havası bu karakter yüzünden bana hep daha farklı ilgi çekici gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 23 Ekim 2017; 13:8:4 >
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Tüm ayarları ultrada sanıyordum fakat değilmiş ayarları yükseltince güzelleşti yeşillikler. Hocam bu arada bi kaç sorum olacak.

Göreve gidip gitmediğimin bile farkında değilim fakat başarısız olarak yazıldı. Her görevlere bakışımda bu görevi başarısız olarak görmek biraz can sıkıyor. Bu görev neden başarısız oldu?

Geçenlerde rastgele video izlerken bi mod gördüm. Haritayı açtığımızda space tuşuna basarak bölge seçme seçeneğini açmadan haritayı en zoomsuz hali ile gösteriyordu. Her haritayı açışta farenin tekeri ile zoomu azalt babam azalt derdi ortadan kalkmıştı. Aradım taradım bulamadım o modu. Bilginiz var mıdır?

Son olarak Unification patch nedir? Friendly HUD modunu kurmak istiyorum açıklamada bu kurulu olması lazım diyor sanırım. 1.31 GOTY versiyonuna sahibim bu Unification patch'in hangisini kurmam lazım?

Friendly HUD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lelouch Lamparogue -- 23 Ekim 2017; 13:45:53 >

• 
Sayfa: önceki 972973974975976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.