Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (973. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şu an 22 levelim. Hasarım 400 küsür. Silahlatda özellikli kritikli birde taşlı. Toplam savunmam 160 civarı birşey. Hocam verdiğiniz linkin olk 30 saniyesine baktım da , benim dediğim bölüm bu değil. Ciri ile 3 hanımı avlıyoruz, sonra geralt ile vahşi avın yanına gidiyoruz. o bölüm. Hatta oraya gitmek için kör bir kadın gölete para atıyor onu bulmak için suya dalıyoruz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walmon27 -- 21 Ekim 2017; 0:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu tekrar oynamaya başladım 14 saat oldu hala 7 levelım. Ana görev üzerine pek yüklenmedim henüz. Keira Metzin görevlerini bitirdim ama çok yavaş level alıyormuşum gibi geldi. Benim unuttuğum bir şey mi var ? Malum bayadır oynamıyordum.

• Tam benlik oyunmuş bu bu tür oyunlarda en sevmediğim şey 20 tane şundan 30 tane bundan öldür VS. Görevleri. Ekşide aldığım tavsiye mesajlarına ve burada yazılan mesajlara bakarsak görev anlayışı bana göre

Yeni sistem toplasıktan sonra başlıycam

#sabırsızbekliyorumseniwitcher3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Tam benlik oyunmuş bu bu tür oyunlarda en sevmediğim şey 20 tane şundan 30 tane bundan öldür VS. Görevleri. Ekşide aldığım tavsiye mesajlarına ve burada yazılan mesajlara bakarsak görev anlayışı bana göre

Anladık ekşi de yazarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Tam benlik oyunmuş bu bu tür oyunlarda en sevmediğim şey 20 tane şundan 30 tane bundan öldür VS. Görevleri. Ekşide aldığım tavsiye mesajlarına ve burada yazılan mesajlara bakarsak görev anlayışı bana göre

Anladık beni takip ediyorsun

Oyunu hiç oynamadım diye kıskanıyorsun sanırım sıfırdan harika bir maceraya atlıyorum kıskannnnnnnnn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Anladık beni takip ediyorsun

Oyunu hiç oynamadım diye kıskanıyorsun sanırım sıfırdan harika bir maceraya atlıyorum kıskannnnnnnnn

Aslında haklisin. Bende şu oyuna sıfırdan başlamak isterdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

https://www.youtube.com/watch?v=hf99Nr1CphE

şunu izle bi ama bence sen ekipmanlarla falan uğraşmadın direk ana görevleri yapıp düşük levelda falan mı kaldın acaba. ben orayı tek seferde geçmiştim. durmadan kaçıcaksın yrden ve quen kullan bol bol.

Hocam yanlış söylemişim. imlerith miş . Oyuna girdim ordan baktım. . Bunu kesmenin yolu nedir ? Canının son anlarında bir kere bile vuramıyorum .

• walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Karakterinizin leveli kaç hocam? Kılıcınızın hasar durumuna ve verdiği hasara vb baktınız mı, iksir falan içtiniz mi?

Imlerith illet bir düşmandır, her bossta olduğu gibi bunda da çok hareketli olmanız gerek. Combata başlarken quen atın, bittikçe yine atın. Mümkün mertebe hızlıca arkasına geçip arkadan saldırın kalkanı atana kadar.
    Kalkanını attıktan sonra rage moduna giriyor. Deli gibi teleport olup duruyor ve ağır saldırı yapıyor. Belli aralıklarla topuzu yere saplanıyor, birkaç sn kalıyor öylece. Tam o sırada yaklaşıp güçlü saldırı yapıp kaçının ve bu şekilde devam edin. Güçlü saldırıda mümkünse rend (yarma) hareketini yapın. Geralt kılıcı iki eline alıp kaldırıyor ve ortadan kesiyor o hareket. (Karakter kısmından bu skilli açıp slota eklemiş olmanız gerekir)

Bossfight ve genel olarak combat konusunda rehber niteliğinde videolar çeken biri var youtubeda raxrabbit. Onun hazırladığı Imlerith bossfight videosuna bakabilirsiniz fikir vermesi açısından.

• Musluman Metalci kullanıcısına yanıt
    14 saatte 7 level fena değil aslında. Oyunda xp kazanımı ve level atlama biraz yavaştır. Daha doğrusu ana görevler dışında.
    En yüksek xp yi ana görevlerde verir ama ana görevlere de güçlü şekilde gitmek için geniş ölçekli keşif odaklı oynamak gerekir. Bolca yan görev, kontrat, hazine avı, keşif.
    Görevleri de level gereksinimine göre sırayla takip edebilirsiniz. İlgili görevden 1-2 level düşük ya da yüksek olmanız pek etkilemez ama arada çok fark olunca az xp verir.
  • Hocam seviyem 22. Gümüş kılıç hasarım 434. Zırhım 168. Can 5042. İşaret kuvveti 25. Videoda dikkatimi çekti. Kalkanı attıktan sonra boss saldırıyor. Adam çok iyi geri çekiliyor. Hiç hasar yemiyor. Bense bir yandan vuruyor diğer yandan hasar yiyorum. ıksirlerden alaca baykuş ve kırlangıç iksirleri Var.

• walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Videodaki eleman belki de 1000 kez ölmüştür, çok fazla pratik yaptığını belirtmişti bir videoda. 100lerce saatini vermiş. Benim gibi oyunun hastası biri.

Şimdi kılıçlarınız ve zırh setiniz hangileir? Sıradan dandik techizat mı yoksa witcher techizatı mı bu önemli. Witcher setleri dışındakiler çöp, hiç kullanışlı değil çünkü.
    Oyunun sonuna yaklaştığınız bu durumda 22 level çok düşük. Belli ki görevden göreve hızlıca koşturmuşsunuz. Bu genel olarak rpg türüne ve witcher evrenine biraz aykırı bir durum.

Videodaki adam çok pratik yapmış. Vurduğunuz anda hasar yememek için dediğim gibi iyi zamanlamayla kaçınmanız ve habire quen atmanız lazım bittikçe.
    Bence acele etmeyip birkaç yan görev, kontrat, ? işaretli bölgeleri keşif falan yapsanız sizin için daha iyi olur. Oyun sonu için 22 level gerçekten biraz düşük kalıyor.
    Mutlaka witcher setlerini imal ettirip giymenizi öneririm. Zırhından kılıcına kadar. Karakter ekranında dikkatinizi çektimi bilmem ama 30 levele ulaşınca tüm slotlarin kilidi açılmış olacak. En azından 30 levele ulaşırsanız daha güzel bir build yaparsınız ve combat daha keyifli olur.

• O zaman ben boss ile uğraşmayıp diğer görevlerimi yapayım? valla hocam hiç dikkat etmedim setlere. Herhalde ortaya karışık.

Yan görevler çok az xp veriyor .xp mod öneriririm %50 %100 daha fazla xp veren mod var .

• Hocam sonunda geçtim . Vallaha geçtim.

• Gaunter o'dimm in ses aktörünü buldum. Gerçekten tam da karaktere yakışır bir ses. Doğru bir seçim yapmışlar bence.

• furandor kullanıcısına yanıt
    O mod bir anlamda hile kullanmak gibi olmaz mı dostum ? Oyunun keyfini çok etkiler mi sence ?
    Bende senin gibi düşündüm uzun sure ama .örnek yan gorevden 20xp veriyorsa mod ile 40 xp veriyor öyle ahım şahım etkisi yok..kur rahatsız olursan silersin .beni rahatsiz etmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Kuşandığınız kılıç daha iyi. Kılıçlarda verdiği toplam sayısal hasardan (DPS) ziyade özelliklerine de bakmak lazım. Bir de rün taşlarıyla bezeyince daha iyi oluyor. Kılıçlarınızı tamir etmeyi de ihmal etmeyin. Hasar gördükçe düşmana verdiği hasar da azalır.

Bir nacizhane öneri, resimdeki gibi uyduruk zırhlar yerine mümkün mertebe witcher setlerini işletip onları giymeye özen gösterin. Kılıç olsun zırh olsun hiçbir ekipman witcher techizatından iyi değildir aklınızda bulunsun. Bana görsel olarak hitap etmedikten sonra isterse 100 level efsane güçlü zırh olsun giymem. Hazine avları bölümünde witcher ekipmanları için şemaları bulup demirci-zırhcılara imal ettirebilirsiniz.

Teşekkürler tavsiyeler için oyunda zırf ve silah sistemi nasıl işliyor hala öğrenemedim,biraz şansa bakıyor sanırsam zırhçıya gidiyorum genelde 5-6 lvl zırhlar oluyor nadiren güzel zırhlar cıkıyor onlarda 30 seviye felan malzemem olmuyo anca biryerden bulabilirsem,üstümdeki zırhı bugun buldum gene idare ediyorum şimdilik,bu arada şuan vahşi avla olacak savaş için adam topluyorum acaba bu gorevden sonra oyunun yüzde kacını bitirmiş oluyorum ? neredeyse hiç yan görev yapmadım cok ilerlediysem ana görevlerde,birazda yan görevlere bakmayı düşünüyorum ona göre,zaten şu görevde takıldım şuan,roche vese problemini çözmesinde yardımcı ol diyor adama tıklıyorum resimdeki lafı söyledikten sonra kapanıyo ve hiçbirşey olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 21 Ekim 2017; 22:27:25 >

• Beyler ciri arama görevine geldim. Yan görevlere bakayım dedim ama rakiplerin lvlleri aşırı yüksek.Tek vuruşta yarı canım gidior.Benim lvl daha 3. Nasıl lvl kasabilrim. İtemlerimde iyi değil sanırım. 7+ lvlleri zor kesiorum seviyeyi en kolaya getirmeme rağmen.
  • arkadaşlar daha önce hiç oynamadım bu oyunu. İndirime girdiğini görünce dikkatimi çekti.

Sadece 3. oyunu oynasam konusunu anlar mıyım? 1 ve 2'yi de oynamam gerekir mi?
  • 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.