Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (971. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bakın onu hep ben de merak etmişimdir ama bir türlü Syanna'yı orada bırakmaya içim el vermemişti. 2 bitirişimde de kurdeleyi aldım kızdan. Bu sefer bu dediğinizi ben de deneyeceğim. Oyunu 3. kez bitirmek için bir sebep oldu bana.

Dandelion tamamen alakasız. Eve Triss ya da Yen gelmesi için baw değil ana hikayeyi nasıl bitirdiğiniz önemli. Hangi durumda Ciri gelir zaten kendiniz gördünüz. Diğer sonları da önceki cevabımda anlattım. Hangi hatunla gelecek düşünüyorsanız sadece ona yürüyeceksiniz. Diğerine yol vereceksiniz. Yürüdüğünüz hatun baw sonunda evinize gelecek.
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Evet çalışıyor kendim de uzun süredir kullanıyorum. Tek dikkat etmeniz gereken, modu kurduktan sonra script merger ı çalıştırıp conflict yani çakışma var mı onu kontrol etmek. Varsa merge işlemini yapacaksınız, yüksek ihtimal çakışan mod varsa uygulama sorunu otomatik çözecek oyun sorunsuz açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

ilk oyunumda yen ile triss beni kandırıp handa bırakmışlardı dandelion kurtarmıştı

bu sefer triss'e ergen tripleri attım yen ne derse yaptım

Yen hep it gibi davranıyor,Triss <3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu kaç saattir oynadığımızı nerden öğreniyoruz ?

• Hocam bu güçlü olanlarını nasıl bulabiliriz büyük canavarlardan dahi genelde zayif düşüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Güçlü olanlar nadir oluyor, bazı bosslardan düşüyordu hatırladğım kadarıyla.
    Ama zaten bulmanıza gerek yok. 2 zayıf mutajen= normal mutajen ediyor. Hızlı menüde simya bölümünde imal edebilirsiniz. 2 mutajenin birleşimi= güçlü mutajen oluyor. 3 seviye mutajen var yani dediğim gibi her biri fazladan bonus veriyor rengine ve seviyesine göre.
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Hızlı menüde Envanter kısmına girin. Orada RT/R2 ye bir kere basınca sağ altta toplam oynadığınız süreyi gösterir.
  • Tşk ederim bulamamıştım keşke görevlerin yüzde kaçını tamamladığımızı falan da yazsalarmış

• Tesekkur ederim hocam bu dediklerinizi deneyeceğim :)

• Witcher 3 almaya karar verdim. Goty versionu alacağım ama steamda 75tl, sitelerde 49.5tl fakat gog üzerinden. Bi fark var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Witcher 3 almaya karar verdim. Goty versionu alacağım ama steamda 75tl, sitelerde 49.5tl fakat gog üzerinden. Bi fark var midir?

İndirim bekleyip Steam'den almanızı öneririm. Geçen Götü si 35 liraydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Witcher 3 almaya karar verdim. Goty versionu alacağım ama steamda 75tl, sitelerde 49.5tl fakat gog üzerinden. Bi fark var midir?

Az önceler indirime girdi oyun :) 30tl olmuş goty steamda.

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition -60 ile 29,99₺

http://store.steampowered.com/sub/124923/

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition -85% ile 4,65₺

http://store.steampowered.com/app/20920/The_Witcher_2_Assassins_of_Kings_Enhanced_Edition/

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut -85% ile 2,70₺

http://store.steampowered.com/app/20900/The_Witcher_Enhanced_Edition_Directors_Cut/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Az önceler indirime girdi oyun :) 30tl olmuş goty steamda.

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition -60 ile 29,99₺

http://store.steampowered.com/sub/124923/

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition -85% ile 4,65₺

http://store.steampowered.com/app/20920/The_Witcher_2_Assassins_of_Kings_Enhanced_Edition/

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut -85% ile 2,70₺

http://store.steampowered.com/app/20900/The_Witcher_Enhanced_Edition_Directors_Cut/

:)

Kaçırmayın hocam.

• Steam indiriminden faydalanarak 30 liraya GOTY sürümünü aldım. Witcher serisi kütüphanemde tamamlanmış oldu. Böyle oyun firmaları yaşatılmalı. Vakit bulunca hemen oynamaya başlayacağım.

Kolay kolay da bu fiyattan aşağı inmez bence. Hala güncelliği olan AAA bir oyun sonuçta.
  • İlk iki oyunu oynadım ama pek beğenmedim ikisinide yarım bıraktım ama herkes bu oyuna farklı diyor. Sizce almalımıyım ?
  • Sorman hata

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Sorman hata

ilk iki oyun içinde iyi felan dediler ama bir türlü ısınamadım yine aynı şeyden korkuyorum. Ayrıca bu kılıç aksiyonlarını pek sevmiyorum skyrimide hiç sevmemiştim.
  • Witcher 3 bir oyundan fazlası, sanat eseri. Defalarca indirime girdi, 10.yıl şerefine yine çok cazip indirimde şu sıralar. Ayın 22sine kadar. Her sene yenisi çıkan , eksik ve buglarla dolu, sonradan dlcleri de oyun fiyatına kitleyip 300 liraları isteyen paragöz yapımcılara bakarak bu fiyat bedava.

Skyrim denen çöple kıyas dahi kabul etmez. Arada resmen siklet farkı var, nesil farkı var. Sırf hikayesi yeter, yan görevleri bile yeter. İlk 2 oyun da ölçüt olmamalı, zira witcher evreni ilk kez alabildiğine özgür ve açık dünya oyunu olarak sunuluyor. İçerik ve detaylar çok fazla ve her birine ayrıca özenilmiş. En ayak işi diyebileceğim ufak görevde bile ince düşünülmüş. Hikayesine kapılıp gidip karakterle bütünleşirseniz her anından keyif alırsınız. Kılıç dövüşlerini de mekaniklere alışıp düşman türüne göre tedbir alırsanız seversiniz. Ha tabi hiç sevmiyorsanız zorla güzellik olmaz ben genel olarak bir yorum yapmak istedim. Tercih sizin.

• The Witcher 3 oynamayan hala kaldı mı ki?
  • steamde witcher 3ü olan biri save dosyalarının konumunu atabilir mi? C:\Users\…\Documents\The Witcher 3\gamesaves şeklinde mi? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.