Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (947. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Triss ve Shani dışında pek ilgimi çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

Triss ve Shani dışında pek ilgimi çekmiyor.

hocam yennefer nasıl ilginizi çekmiyor ya mükemmel bir kadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztealth

quote:

O tepeden bakmaları, iğneleyici tavırları falan bir yere kadar idare ediliyor. Evet kendisinin de dediği gibi insanüstü bir güzelliği olabilir ancak Triss 'de hem insanüstü güzellik hem de insanlık var. O narinliği, masum bakışları.. Sen kim köpeksin benim yatağımı camdan atıyorsun..

• loneliny kullanıcısına yanıt
    trissi göremedim ben daha. ama ismi geçti bir kaç yerde

edit : 6 levelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztealth -- 2 Ağustos 2017; 18:54:30 >
  • loneliny kullanıcısına yanıt
    Yennefer çok asil, akıllı ve çok da güzel bir kadın bence. Erkeği sürekli kendine muhtaç bırakan, onsuz yapamayacağını fark ettiren tiplerden birisi. Bu da ona sonsuz bi çekicilik katıyor. Ben de hastayım akıllı, güçlü kadınlara.

Yennefer'cıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 2 Ağustos 2017; 20:10:19 >
  • quote:

quote:

Daha güzel olabilir ama soğuk bir yapısı var. Ayrıca Triss'in ayrı bir tatlılığı var.

• slot olayını tam anlamadım, geliştirdiğimiz bir özelliği illa buraya mı koymamız lazım aktif olması için? birisi detaylı açıklayabilir mi? yer sıkıntısı olduğu için geliştirdiğim herşeyi koyamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Yennefer çok asil, akıllı ve çok da güzel bir kadın bence. Erkeği sürekli kendine muhtaç bırakan, onsuz yapamayacağını fark ettiren tiplerden birisi. Bu da ona sonsuz bi çekicilik katıyor. Ben de hastayım akıllı, güçlü kadınlara.

Yennefer'cıyız

Kitapta da zaten Geralt çok büyük aşk duyuyor Yennefer'a, her istediğini yapıyor hiç kırmamaya çalışıyor. Yennefer'ın yanında kuzu resmen. Öl dese anında ölecek o derece. #teamyennefer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 2 Ağustos 2017; 22:18:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• x_tol X kullanıcısına yanıt
    İşte tam da bu yüzden dengeli buildler kurmanın önemi ortaya çıkıyor karakter özelleştirmede.

Malesef edindiğiniz her kabiliyeti aynı anda kullanamazsınız. Aslında buna imkan sağlayan "witcher 3 enhanced edition" isimli çok kapsamlı bir mod var ama oyunun kendisinde bu mümkün değil. Bu mod ile hiçbir görev ya da eşyada level gereksinimi olmuyor, xp almıyorsunuz ve levelle işiniz yok. Belli aksiyonları yaptıkça skill pointler kazanıyorsunuz ve slotlara yerleştirmeden dahi açıp geliştirdiğiniz her kabiliyet aktif oluyor. Muhtemelen sadece tüm geliştirdiğimiz kabiliyetlerin aktif olması için de modlar vardır ama o kadarına bakmadım.

Oyunda açıklamasında da yazdığı gibi önce skillpoint i harcayarak kabiliyeti edinmeli ve geliştirmeli, ardından aktif olması için mutlaka boş slotlardan birine yerleştirmelisiniz. Ek bonuslar için misal kırmızı skillerden birkaçını edindiyseniz onların yanına kırmızı ya da varsa güçlü kırmızı mutajen yerleştirebilirsiniz. Toplam 4 adet mutajen yerleştiriliyor. 30 levele ulaştığınızda tüm slotlar açılmış olacak.

Blood and vine ek paketinde bir süre ilerledikten sonra mutasyonla ilgili birşeyle karşılaşacaksınız. O da işin ayrı bir boyutu. Belli miktarda skillpoint e ihtiyacınız olacak.
    Çeşitli renklerde mutajen ve skillpoint harcayarak toplamda 4 adet daha ek slot kilidi açabiliyorsunuz. Bu, 4 kabiliyet daha kullanabilirsiniz demek. Spoiler olmaması için pek detaya girmeyeceğim zaten oynadığınızda göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 2 Ağustos 2017; 22:47:57 >

Levelınız arttıkça yeni mutajenler ekliyorsunuz ilgili bölüme. Geliştirdiğiniz kabiliyetleri sürükleyip bırakırsınız daha sonra. Biri level 9 da açılıyor yanlış hatırlamıyorsam. Böyle böyle açılacaktır tüm slotlar.
  • Bu arada, hazır bahsi geçmişken, Triss Yennefer vb hepsi bir yana, dünya bir yana, Shani bir yana. Shani candır gerisi heyecandır. Keşke onunla da gelecek kurabilmemize imkan tanınsaydı oyunda. Yakın zamanda tekrar Olgierd'ın kardeşinin görevini yaptım. Oyunu daha önce bitirmişliğim de var ama hep Shani aklımda kaldı. İçimde ukte gibi, hikayemiz yarım kaldı sanki.

Üçleme ile seride Geralt'ın hikayesinin bittiğini söylüyor birçok kişi ama ben öyle düşünmüyorum. Bazı şeyler yarım ve ucu açık bırakılmış sanki. Umarım yeni Witcher oyunu çabucak gelir. Hayalim E3 2014 sürümündeki oynanış, karakter animasyonları ve sign effectleri vb içeren bir sürümü oynamak yeni oyunda. Ne yazık ki meşhur downgrade muhabbeti bir yana, grafikler umurumda değil ama çok özellik kısmışlar oynanışta.
  • Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun karısını bul görevini nasıl yapıcam ya? işaret yok hiçbiryerde ne yapsam bulamadım
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Ormanın Hanımları görevinden devam et. Ormanın Hanımları kitabını oku. Görev güncellenecektir.
  • VideoGamerOnline kullanıcısına yanıt
    hocam kitabı okumak için kitaplar sekmesinden üstüne tıklamamız gerekmiyor mu? öyleyse okuyorum fakat hiçbir şey değişmiyor
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Okumuşsanız görev güncellenmiştir zaten hocam. Ormanın hanımları görevine bak. Şekerleme patikasını takip et diye bir şey çıkması lazım. Kambur batağı kocakarılarını bul diye bir şey de çıkar. Siz haritanın aşağısına doğru sürün atınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VideoGamerOnline -- 2 Ağustos 2017; 23:31:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

İşte tam da bu yüzden dengeli buildler kurmanın önemi ortaya çıkıyor karakter özelleştirmede.

Malesef edindiğiniz her kabiliyeti aynı anda kullanamazsınız. Aslında buna imkan sağlayan "witcher 3 enhanced edition" isimli çok kapsamlı bir mod var ama oyunun kendisinde bu mümkün değil. Bu mod ile hiçbir görev ya da eşyada level gereksinimi olmuyor, xp almıyorsunuz ve levelle işiniz yok. Belli aksiyonları yaptıkça skill pointler kazanıyorsunuz ve slotlara yerleştirmeden dahi açıp geliştirdiğiniz her kabiliyet aktif oluyor. Muhtemelen sadece tüm geliştirdiğimiz kabiliyetlerin aktif olması için de modlar vardır ama o kadarına bakmadım.

Oyunda açıklamasında da yazdığı gibi önce skillpoint i harcayarak kabiliyeti edinmeli ve geliştirmeli, ardından aktif olması için mutlaka boş slotlardan birine yerleştirmelisiniz. Ek bonuslar için misal kırmızı skillerden birkaçını edindiyseniz onların yanına kırmızı ya da varsa güçlü kırmızı mutajen yerleştirebilirsiniz. Toplam 4 adet mutajen yerleştiriliyor. 30 levele ulaştığınızda tüm slotlar açılmış olacak.

Blood and vine ek paketinde bir süre ilerledikten sonra mutasyonla ilgili birşeyle karşılaşacaksınız. O da işin ayrı bir boyutu. Belli miktarda skillpoint e ihtiyacınız olacak.
    Çeşitli renklerde mutajen ve skillpoint harcayarak toplamda 4 adet daha ek slot kilidi açabiliyorsunuz. Bu, 4 kabiliyet daha kullanabilirsiniz demek. Spoiler olmaması için pek detaya girmeyeceğim zaten oynadığınızda göreceksiniz.

ama biraz saçma olmuş açıkçası. ben şu an 27 level'im quen ve yrden'ı fulledim ve bu ikisi bile tamamını dolduruyor slotların. skillpoint kazanmanın bir anlamı kalmıyor daha zaten kullanamıyorum.
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

bayağı da kron briktirmişim ne yapacaksak artık :) . Skyrim'de ev falan alıyoduk en azından :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 2 Ağustos 2017; 23:33:54 >

Bu buildle ilerledikçe zorlanacağınızı tahmin ediyorum, pointleri harcayıp skilleri değiştirme ihtiyacı hissedeceksiniz. Tabi oynanış zorluğuna göre değişir. Bir de yrden pek kullanışlı değil

Ev olayı dlc'de var, skyrimdeki gibi olmasa da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideoGamerOnline

Okumuşsanız görev güncellenmiştir zaten hocam. Ormanın hanımları görevine bak. Şekerleme patikasını takip et diye bir şey çıkması lazım. Kambur batağı kocakarılarını bul diye bir şey de çıkar. Siz haritanın aşağısına doğru sürün atınızı.

hocam ben görevi takip etmiyormuşum çok özür dilerim ya sizide uğraştırdım görevlerimde duruyormuş
  • Daha önce mutlaka paylaşılmıştır ama görevin seviyesini biraz aşınca 1-2 xp gelme olayı çok canımı sıkıyordu benim gibi olan arkadaşlar şunu kursun. Görevin seviyesini aştık diye 1-2 xp vermek gerçekten çok saçma geliyor bana sanki levelden yüksek görev yapınca fazladan xp veriyor da düşük olunca xp vermeyi kaldırıyor

Mod extra xp vermiyor yalnızca seviyesini aştığınız görevlerde gelmesi gereken xp'yi getiriyor.

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/820/?

• quote:

trissi göremedim ben daha. ama ismi geçti bir kaç yerde

edit : 6 levelim

Triss Novigrad şehrinde. Önce Velen de ki araştırmanı tamamla ardından oraya gideceksin. Yanlış hatırlamıyorsam önerilen seviye 10 du. 10 level olana kadar Velen de işin biter zaten.
  • 
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.