Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (941. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JaReD22

Allaskina o resmi rezil yamayla nasıl oynayabiliyorsunuz

Ben oynuyorum ve küçük hatalar dışında memnunum. Böyle fevri konuşmanız hoş değil ortada bir emek var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler girişi bulamadım bi yardımcı olsanız
  • İlk defa denedim bu modu STLM'den daha güzel görünüyor. Renkler daha canlı ve güzel. Eksik olarak sadece STLM'deki lensflare eksik. STLM'de Skellige'da geceleri gökyüzü bazen aşırı parlak oluyordu yani göze batan yerler vardı.

Friendly HUD modunu kurayım dedim de kuramadım. Ne kadar çok şey isteyen bir mod arkadaş? Video izleyerek yaptım fakat olmadı Script Manager'da bir sürü çakışma oldu. Notepad'den çözeyim dedim yapamadım vs ama güzel olurdu tertemiz hud ekranı harbiden. Immersive HUD modu da bu moddan dolayı geliştirilmiyor sanırım. Onu da indirip denedim çalışmadı oyun.

Var mı kullanan Friendly HUD modunu?
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=wieYkU9vWNE
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
  • Teşekkür ederim arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    Wiedzmin lighting mod kesinlikle stlmden daha iyi. Gördüğüm açık ara en iyi ışıklandırma modu şu ana kadar.

Stlmde sadece Skellige değil, tüm bölgelerde geceleri alevler, ışıklar & gökyüzü acayip rahatsız edici düzeyde parlıyordu. Ayrıca stlm kuruluyken oyunda ciddi fps droplar da gözlemlemiştim. Uzak çizim mesafesini arttıran özellikler içeriyordu, su ve bulutlarla ilgili düzenlemeler de vardı. Orantısız bir ışıklandırma sunuyor kısaca. Lens flare de eksik oluversin napayım. Bulutların parlamasından iyidir.

Friendly hud hiç ilgimi çeken bir mod olmadı, kurmayı da denemedim açıkçası. O şekilde çok meşakatli, çok şey isteyen, birçok modla uyumsuz modlardan genelde uzak duruyorum.
    Aklıma unification patch geliyor. O kuruluysa onu kaldırıp tekrar bir denemenizi önerebilirim. Yakın zamanda gog goty olanı komple silip temiz kurulum yaptım, unification patch modu olmadan denedim bu sefer. (Hem gog hem steam sürümleri mevcut bende) Farkettim ki merging yaparken çakışmalar çok daha az oluyor, birçoğunda 0 çakışmayla işi halledebildim hatta. Oyunun yedeği varsa sıfırdan kurmanızı önerebilirim. Mutlaka faydası olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

BaW DLC'si bitti ama credist bitince oyundan atıyor. Neden acaba?

Up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Beni de oyundan atıyordu ama credist ekranında değil. Oyun esnasında atıyordu devamlı yarım saatte bir ekran kartını güncelleyince geçti sorun.
  • arkadşalar oyundan çıkınca bir süre internet falan olmuyor sebebi ne olabilir ?
  • Bugün oyuna sıfırdan gönüllü Türkçe yamayla, ortam kapatmayı SSAO'ya getirmemle(insanlık için küçük gtx850m için büyük bir adım...), Ölüm marşı zorluğunda, bir de @bulkan arkadaşın tavsiyesi olan Wiedzmin lighting moduyla tekrar başladım. Sanki New Game+ bitirmemişim gibi yepyeni bir deneyim yaşıyorum ya. Yine bir sürü detaylar yine aynı güzellik.

Gönüllü yamayı daha şimdiden beğendim yüreğine sağlık emeği geçenlerin. Wiedzmin lighting modunu da kesinlikle denemenizi öneriyorum STLM'den bin kat iyi. Zaten o modun üstüne yapılmış bir mod sanırım öyle okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 24 Temmuz 2017; 3:50:29 >

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar yüzlerce saat oynadım oyunu, hiç böyle bir sorun yaşamadım. Oyunun internet bağlantısıyla bir ilgisi yok.
    Sorun oyundan ziyade sistemle ilgili birşey olabilir. Çok ilginç geldi bana açıkçası.
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız hocam, keyifli oyunlar dilerim.

Uzun süreler hem resmî hem gönüllü çeviriyi kullandım. Bir kere şunu netleştirelim, ikisinde de ciddi emek var. GÖnüllü yamanın daha iyi olduğu âşikâr ama diğerini de gömmek gereksiz. (bu size değil, son derece yakışıksız ve fevrî yorumlar görmüştüm o yüzden.)

Gönüllü çeviriyle ilgili yapmak istediğim tek bir olay var, o da İngilizce değil resmî Türkçenin üzerine yükleyebilmek. Çünkü ölçü birimleri ve saat olması gerektiği gibi değil gönüllüde, İngilizce üzerine yapıldığı için. (pm-am olayı , km yerine yard..) Ayrıca çok sevdiğim E3 tarzı yazı fontunu da ekleyemiyorum gönüllü çeviri yüklüyken. Kendi font dosyaları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

arkadşalar oyundan çıkınca bir süre internet falan olmuyor sebebi ne olabilir ?

Oyunda çok fazla save yaptıysanız steam buluta atarken bazen bağlantı sapıtıyor. Bende yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • loneliny kullanıcısına yanıt
    fazlası ile save var sanıyorum üstad. bu durumun üstünden nasıl gelebiliriz ?
  • yok hocam yüklediğim andan beri var.

bu oyundan çıkınca steam bağlantı yok'a bile düşebiliyor.

hatta oyundan çıkar çıkmaz ekran görüntüsü upload yapamıyorum.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Hm mesele anlaşıldı. Ben steam cloud u hiç kullanmadığım için böyle bir sorunla karşılaşmadım demek ki. Gerçi ben ağırlıklı olarak gog goty ile oynuyorum o yüzdendir.

Steam başarımlarını önemsemiyorsanız oyuna direkt witcher3.exe den girebilirsiniz. Save dosyalarını da kendiniz yedeklersiniz belli aralıklarla. Ben hep böyle yaparım.
    Diğer yöntem de steam cloud u witcher 3 için devredışı bırakıp o şekilde oyuna girersiniz. Başarımlar da gelir, saveleri yedeklemeyi kendiniz yaparsınız.
  • saveleri oyun içinden bire indirdim sorunum büyük ölçüde halloldu ama yinede steam cloudu devre dışı bıraktım. hem başarımlar geliyor iyi oldu.

zaten oyunda bitti son 10 saat falan ek paketin biri kaldı.
  • Şu oyunda gelişmeyle ilgili düzgün bir rehber var mıdır? Herifler benden kurt adam kesmemi istiyor ama güçlü değilim. Ne bileyim zırh üretme efsun kabiliyetlerin rehberini nereden bulabilirim? fazla karışık olmayan ve türkçe olan (eşya isimleri
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Kedi Okulu, Kurt Okulu Ayı okulu veya Griffin okulu gibi görevlerin ekipman avına çık. Oyuna yeni başladıysan engerek kılıçlarını öneririm. Altta link attım ordan bakabilirsin.

http://rehberimoyun.blogspot.com.tr/2015/05/witcher-3-baslangc-icin-en-iyi-klc.html

Burdan da zırh setlerini nerede bulman gerektiğiyle ilgili bilgiler mevcut. Bakabilirsin.

http://rehberimoyun.blogspot.com.tr/2015/06/witcher-3.html

Yaratık külliyatını oku. Kurt adamın zayıf noktaları yazar orda. İgni yle ateş hasarı vermen lazım ona. Birde level ın 6 ve üzeri olması lazım rahat kesebilmen için.

• 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.