Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (937. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla nasıl ölüyorum ben de anlamadım.yanına yaklaştığım anda bir vuruşunda ölüyorum.baya bir uğraştım geçemedim bir türlü.cine zararda veremiyorum bir türlü.
  • ne işe yarıyor bu enemy level scanıng tam olarak acaba.
  • Oyunda karşılaştığın her yaratığın levelini senin levelinle aynı şekilde sayıyor ve ona göre canı/hasarı artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

ayak seslerini nasıl kısabiliriz bilgisi olan var mı? skyrim'de ses ayarlarında var witcher 3 'te seçenek olarak sunulmamış.

şu resimdeki okla gösterilmiş ızrh ve kılıç resmi neden var ve nasıl kapatabilirim?

merhaba, burada soru işareti var ama birşey bulamadım, meditasyon yaptım öğlenheyulası ve gece heyulası çıktı. bir sandığı yağmaladım ancak soru işareti hala var. velen'de bir yer

burda keira ile yaptığın elf harabeleri görevinde keira senden lambayı almanı istiyor, lambayı mağaradayken ya almadın ya da aldıysan bile lambayı aldıktan sonra hemen sağa sapan yola girmedin, o sağa sapan yolda kudret alanı var ve golemde nöbet tutuyor orda, golemin yanında saklı hazine var, o soru işaretidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3keko1 -- 18 Temmuz 2017; 13:20:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

ayak seslerini nasıl kısabiliriz bilgisi olan var mı? skyrim'de ses ayarlarında var witcher 3 'te seçenek olarak sunulmamış.

şu resimdeki okla gösterilmiş ızrh ve kılıç resmi neden var ve nasıl kapatabilirim?

merhaba, burada soru işareti var ama birşey bulamadım, meditasyon yaptım öğlenheyulası ve gece heyulası çıktı. bir sandığı yağmaladım ancak soru işareti hala var. velen'de bir yer

burda keira ile yaptığın elf harabeleri görevinde keira senden lambayı almanı istiyor, lambayı mağaradayken ya almadın ya da aldıysan bile lambayı aldıktan sonra hemen sağa sapan yola girmedin, o sağa sapan yolda kudret alanı var ve golemde nöbet tutuyor orda, golemin yanında saklı hazine var, o soru işaretidir.

lamba bende, o mağarayı bulmaya çalışim, sanırım o çevrede biryerdedir.

• bonham55 B kullanıcısına yanıt
    Çok hareketli ve kaçınarak dövüşmeniz lazım. Vur-kaç-işaret at.

Yaratık ansiklopedisinden cinin zayıf yönlerine bakmanızı öneririm. Çok illet bir bosstur, ilk karşılaşmamda baya canımı sıkmıştı. Onun dönüşmesini ya da büyü kabiliyetini engelleyen bir bomba kullanmanız gerekiyor. Cine karşı hangi işaretin etkili olduğu da belirtiliyordu. Bomba olarak dimerityum bombasını kullanabilirsiniz. Bu sayede zırt bırt teleport olmasını büyü atmasını engelleyecektir.
  • bonham55 B kullanıcısına yanıt
    Oyunda sizin karakterinizden düşük levelli düşmanla karşılaşmıyorsunuz bu enemy level scaling ayarı sayesinde. En düşük sizin levelinizde oluyor yani.
    Levenizize ve görevin gereksinimine göre sizden güçlüleri geliyor elbette.
    Zorluğu ve rekabetçiliği arttıran güzel bir özellik bence.
  • Arkadaşlar şu sahnede görülen ilk imajı göremiyorum ben ve dolayısıyla ardından gelen diyaloglar ve romantik sahne yaşanmıyor. Sorun nedir anlamadım. Zamanında yaptığım seçimlerle ilgisi var mı acaba bu sahnenin. Sadece Triss ile gönül ilişkisi kurdum oyunda ihtirascı yenneferi sallamıyorum. Youtube da görmüştüm bu romantik sahneyi ama bende olmuyor. Sadece suda hamam sahnesi görülüyor ve diyalogla bitiyor sahne..

Bahsettiğim an

https://m.youtube.com/watch?v=9O5n758Vs8M

Edit: Benim yaşadığım sahne de bu arkadaşlar

https://m.youtube.com/watch?v=pofjJzvLUpc

İlk linkteki görüntüyü ve diyalogları göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loneliny -- 18 Temmuz 2017; 20:58:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• spache kullanıcısına yanıt

An Eye for an Eye, A Deadly Plot ve Redania’s Most Wanted yan görevlerini görevlerini tamamlayın.
    Daha sonra gelecek Blindingly Obvious ana görevinde Dijikstra’ya karşı sakin olun ve Ciri hakkında bilgi verin. Böylece Reason of State görevi açılacak.
    Reason of State görevinin sonunda Vernon Roche’un tarafında yer alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VideoGamerOnline -- 18 Temmuz 2017; 20:38:12 >
  • Arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra Kaer Morhen e gidiyorum. Kaleyi dolaşıyorum altını üstüne getiriyorum. Kimse yok. Neden bomboş bu kale. Bizim Witcher lar nerde ayıptır sorması?
  • Yardımcı olursanız sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/witcher-3-hakkinda-bir-sorum--127756779

• Vesemir'in ölümünden sonra Eskel kendi yoluna, Lambert ise Keira ile beraber gidiyor yada Keira savaşta yer almadıysa oda Eskel gibi kaleye terk ediyor.

• bu ciri witcher 2'de geçmiyordu diye biliyorum. hikayeyi tam anlamadım. witcher 2'den kaç yıl sonrasını oynuyoruz? witcher 1'i oynamadım onda mı geçiordu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideoGamerOnline

Arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra Kaer Morhen e gidiyorum. Kaleyi dolaşıyorum altını üstüne getiriyorum. Kimse yok. Neden bomboş bu kale. Bizim Witcher lar nerde ayıptır sorması?

Bende bulamadım hocam bütün kaleyi dolaştım kimse yok terkedilmiş gibi cidden yalnızlık çekiyorum nerede bulucam dostlarımı
  • turkprince kullanıcısına yanıt
    Bulamazsınız artık hocam. Herkes kendi yoluna gitti. Sadece Novigrad'ta Dandelion'ın biberiye&kekik mekanında onu ve Zoltan'ı görebilirsiniz.

Bir de şöyle birşey var, debug console enabler modunu yüklerseniz, console u açıp karakterleri Geralt'ın yanına spawn edebilirsiniz ama diyalog kuramazsınız.
  • Şu yazıyı okuyunca yüreğim burkuldu böyle olmamalıydı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepad'le oynayan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Sizde kamera kontrolünde bir gecikme var mı? 30 fps kilitli oynuyordum ben değişeyim dedim. Önceden fark ettiğim bi durumdu ama şimdi değişince göze çarpıyor.

Sadece kamera kontrolünde gecikme var diğer tuşlarda yok. 30 fps'ye kilitleyince böyle bir sorun olmuyor, 60 ve sınırsız fps seçeneklerinde böyle.

Vsync açık/kapalı denedim düzelmedi
    Donanımsal imleç açık/kapalı denedim düzelmedi
    Kamera kontrolü sensivity'sini yükselttim hissiyat olarak azıcık da olsa iyileştirdi. Ama 30 fps'deki gecikmesiz kamera kontrolü yok hâlâ.
    En az 40 fps alıyorum.

İnternete baktım bayağı da konu açılmış. Sizde durum nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 19 Temmuz 2017; 17:24:33 >
  • Arkadaşlar oyunun zorluk seviyeleri hakkında kısa bir özet geçebilecek var mı. Hikaye ve kılıç zorluğunda oyun bir süre sonra sarmadı yaptığım hatalarıda telafi etmek adına yeni bir oyun açmayı düşünüyorum. Ölüm marşı hakkında ne düşünüyorsunuz? Skyrim gibi absürt alınan/verilen hasar oranına sahip mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Bulamazsınız artık hocam. Herkes kendi yoluna gitti. Sadece Novigrad'ta Dandelion'ın biberiye&kekik mekanında onu ve Zoltan'ı görebilirsiniz.

Bir de şöyle birşey var, debug console enabler modunu yüklerseniz, console u açıp karakterleri Geralt'ın yanına spawn edebilirsiniz ama diyalog kuramazsınız.

Bilgi için teşekkürler hocam cidden aile gibi olmuştuk ana görevler bittikten sonra birden hepsi kaybolunca cidden moralim çok bozuldu Tek sevindiğim ciri'nin ölmediği witcher olması oldu keşke onuda tekrar görebilseydim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Gamepad'le oynayan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Sizde kamera kontrolünde bir gecikme var mı? 30 fps kilitli oynuyordum ben değişeyim dedim. Önceden fark ettiğim bi durumdu ama şimdi değişince göze çarpıyor.

Sadece kamera kontrolünde gecikme var diğer tuşlarda yok. 30 fps'ye kilitleyince böyle bir sorun olmuyor, 60 ve sınırsız fps seçeneklerinde böyle.

Vsync açık/kapalı denedim düzelmedi
    Donanımsal imleç açık/kapalı denedim düzelmedi
    Kamera kontrolü sensivity'sini yükselttim hissiyat olarak azıcık da olsa iyileştirdi. Ama 30 fps'deki gecikmesiz kamera kontrolü yok hâlâ.
    En az 40 fps alıyorum.

İnternete baktım bayağı da konu açılmış. Sizde durum nasıl?

Bende F310 var hiçbir sıkıntı yok. Siz hangi gamepad'i kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kendomen -- 20 Temmuz 2017; 0:38:3 >

• 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.