Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (933. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1) NG+ ı sıfırdan başlamak gibi düşünebilirsiniz hocam. Sadece dediğim gibi envanter ve zuladaki eşyalarınız, ekipmanlarınız & skilleriniz leveliniz aktarılır. ? işaretleri, canavar yuvaları, zor durumdaki insanlar, sarı ! işaretli görevler vb hepsi baştan çıkıyor o konuda endişe etmeyin.

2) Oyunda tek çözemediğim , sevmediğim ve anlayacağımı da düşünmediğim olaydır gwent. Öyle ki tek tuşla otomatik win aldığım bir ufak mod bile kurdum ng+ başlarken. O da sırf gwentle alakalı yan görevlerde işin sonu noluyor diye merak ettiğimden. Gerçekte pişti bile bilmem kumardan nefret ederim. Oyuna da yansıyor hâliyle.
    Youtubeda rehber videolar var. Oyunu seri olarak çeken the game is life kanalından Deniz hoca da gwent bölümleri çekiyor zaman zaman.

3)
    Keira'yı öldürmenin ya da ikna edip Kaer Morhen'e göndermenin oyun sonundaki Triss-Yen ile olma durumuna hiçbir etkisi yok. İlk oynayışımda öldürmüştüm tabi daha toy bir witcherdım bilmiyordum. NG+ da bu sefer öldürmedim, ikna ettim notları aldım hadi doğru Kaer Morhen'e dedim. Bence öldürmemek daha iyi hem bize o kadar güzellik yaptı. Mümkün mertebe az insan ölmeli. Geralt ile aynı yerdeyim bu hususta. Kötülüğün azı çoğu olmaz.

• deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdiğiniz son kayıdı tekrar yükleyin, girin. Tekrar manuel save yapın. NG+ a başlarken bu dosyayı seçmeyi deneyin.
    Kesin çözüm olmayabilir, bilmiyorum. Daha önce ne gog ne de steam sürümlerinde böyle bir sorunla karşılaşmadım.
  • yaklaşık değil tam değerler lazım bana, kurulu olan birisi steam goty versiyonu söylerse sevinirim
  • Anladım.Aklımdaki sorulara cevap aldım teşekkürler.

@asosyalist Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 10 Temmuz 2017; 7:20:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler level 15 e kadar geldim de yetenek ağacında neye yatirim yapmami onerirsiniz ? Ben genellikle quen kullaniyorum isaret olarak ...Cevaplarinizi bekliyorum...

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Rulli

Beyler level 15 e kadar geldim de yetenek ağacında neye yatirim yapmami onerirsiniz ? Ben genellikle quen kullaniyorum isaret olarak ...Cevaplarinizi bekliyorum...

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

ben 4 defa oyunu bitirdim, her defasında büyelere yatıım yaptım o da aard, igni ve quen, bu üçü yeter sana oyun boyunca, hiçbirşey bunların önünde duramıyor

• 3keko1 3 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam , sagolasın...

• Bu sana bağlı ne tarz seviyorsan ona göre vereceksin puanları. Ben kılıç kullanmayı daha çok sevdiğim için kılıç yeteneklerini açtım. Özellikle Whirl ve diğer adını unuttuğum ağır saldırı tuşuna basılı tutarak yaptığımız sert-ağır vuruş çok havalı

Bi fikrim yok ne oynayacağıma dair diyorsan SteamStax adlı kullanıcının videolarını izleyebilirsin. Kafanda oluşur bir şeyler.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLE6b-LgonhTsuWrYlrxgE1JrZpl6KlrVa

• buyrun Steam GOTY kurulu. modlar dahil değil

53.620.893.814 bayt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Bu sana bağlı ne tarz seviyorsan ona göre vereceksin puanları. Ben kılıç kullanmayı daha çok sevdiğim için kılıç yeteneklerini açtım. Özellikle Whirl ve diğer adını unuttuğum ağır saldırı tuşuna basılı tutarak yaptığımız sert-ağır vuruş çok havalı

Bi fikrim yok ne oynayacağıma dair diyorsan SteamStax adlı kullanıcının videolarını izleyebilirsin. Kafanda oluşur bir şeyler.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLE6b-LgonhTsuWrYlrxgE1JrZpl6KlrVa

Hocam benim de daha cok yakin dovuse ilgim var aslinda .Buyu olarak da quen ve axii ye yatirim yapiyorum .Genel olarak zaten quen i fazlaca kullaniyorum.Onun disinda Yakin dovus kismina da yatirim yapsak iyi olur.Verdigin linke de bakicam .Cok sagol hocam...

• Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    Ayrica NG+ mevzusu var mi oyunda ana menu de rastlamadim ? ...

• İlk menüde Yeni Oyun'a girdiğinizde yeni oyun, sadece ek paketler ve NG+'a başlama seçenekleri var. Oradan başlayabiliyorsunuz.
    çok sağolun
    Eyvallah hocam

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    High Quality Faces modunu mu kurdunuz? Bu modu kurup gerekli ayarı yapmayınca böyle bir sorun ortaya çıkıyor.

Belgelerimdeki The Witcher 3 klasöründe, "user" dosyasını not defteriyle açın. Açtıktan sonra "MeshLODDistanceScale" satırını bulup değerini 10'a veya 2'ye ayarlayın. Yaptıktan sonra düzelmesi lazım.

Eğer modu kurmadıysanız ve böyleyse oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

High Quality Faces modunu mu kurdunuz? Bu modu kurup gerekli ayarı yapmayınca böyle bir sorun ortaya çıkıyor.

Belgelerimdeki The Witcher 3 klasöründe, "user" dosyasını not defteriyle açın. Açtıktan sonra "MeshLODDistanceScale" satırını bulup değerini 10'a veya 2'ye ayarlayın. Yaptıktan sonra düzelmesi lazım.

Eğer modu kurmadıysanız ve böyleyse oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.

Yüzlerdeki hatalar o mod yüzündenmiş kaldırdım zaten onu,ama diğer hatalar mod kurulu değilken de vardı.
  • son oyunumda alchemy ağırlıklı skill build yapmıştım, onu atıyorum. farklılık arayana tavsiye ederim.

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

burada da destemdeki tüm kartları elime almıştım, diğeri de tek roundda en yüksek skorum

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

dip not: oyunu gönüllü yamayla oynadım, sonra bir sorundan ötürü dosya doğrulaması yapınca yama da gitti. daha önce gönüllüyü kullandığımı demiştim, şimdi yalan söylemiş gibi olmasın

• spache kullanıcısına yanıt
    3)
    Eğer Keirayı öldürürseniz Witcher arkadaşınızın manitasını (Lambert) katletmiş olursunuz. Kaermorhen savaşına geldiniz mi bilmiyorum ama orada göreceksiniz ne demek istediğimi.
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt

Evet oynadım, öldürmezsek Lambert ile yakınlaşıyormuş.

Radovid'le ilgili:
    Oyunun sonunda savaşı Radovid'in kazanmaması için hangi tercihler yapılmalı?Bir de ben bu Dijkstra isimli arkadaşı hiç sevmemiştim tahta kendi geçmek istiyodu galiba nedir bunun olayı tam olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 11 Temmuz 2017; 13:01:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Onsuz da kurtarabiliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.