Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (928. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ulusavas

Merhaba beyler iyi geceler ben yeni indirdim tüm dlcleri ile başlangıçta taze başlangıç sadece blood and wine veya sadece diğer ek dlc gösteriyor ben 1 defa bitirmiştim cracklı torrentten indirdiğimde şimdi sadece ek paketle başladığından nasıl bir hikaye oluyor taze başlangıç yapınca nasıl ilerliyor biraz açıklarmısınız

Taze baslangic ile oyuna 1 leveldan 1 level ekipmanla basliyorsun, sadece BaW ve sadece HoS gerekli levela kadar yukseltip uygun ekipmanlari veriyor (potion falan dahil mi bilmiyorum) ve sadece DLC hikayesini oynuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

Orijinalden alıntı: Ulusavas

Merhaba beyler iyi geceler ben yeni indirdim tüm dlcleri ile başlangıçta taze başlangıç sadece blood and wine veya sadece diğer ek dlc gösteriyor ben 1 defa bitirmiştim cracklı torrentten indirdiğimde şimdi sadece ek paketle başladığından nasıl bir hikaye oluyor taze başlangıç yapınca nasıl ilerliyor biraz açıklarmısınız

Taze baslangic ile oyuna 1 leveldan 1 level ekipmanla basliyorsun, sadece BaW ve sadece HoS gerekli levela kadar yukseltip uygun ekipmanlari veriyor (potion falan dahil mi bilmiyorum) ve sadece DLC hikayesini oynuyorsun.

Bir defa bitirdim ama önerin ne olur şimdi satın almışken baştan başlamak istiyorum sence değer mi ? en son v1.02 yaması ile oynamıştım

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Witcher 1-2 ve Witcher GOTY Edition'ı 31 Mayıs'ta indirimdeyken almıştım. Lys olduğu için indirip oynayamamıştım. Lys bitince indirmeye başladım bu gece Witcher 3'ü indirince bitecek inşallah bu indirme çilesi :D

Witcher 1 ve 2'yi Sadece ana görevlerle ilerlesem ortalama kaç saat oynama süresi olur? 2'yi belki yan görevleri de yaparımda 1'i kesin ana görevlerle tamamlıcam

edit: fotoğrafta 8saat çıkmıştı şuanda 6.30saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 26 Haziran 2017; 2:47:59 >

• Candance kullanıcısına yanıt
    Yer gelir yan görev yapmadan senaryoda ilerleyemezsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Witcher 1-2 ve Witcher GOTY Edition'ı 31 Mayıs'ta indirimdeyken almıştım. Lys olduğu için indirip oynayamamıştım. Lys bitince indirmeye başladım bu gece Witcher 3'ü indirince bitecek inşallah bu indirme çilesi :D

Witcher 1 ve 2'yi Sadece ana görevlerle ilerlesem ortalama kaç saat oynama süresi olur? 2'yi belki yan görevleri de yaparımda 1'i kesin ana görevlerle tamamlıcam

edit: fotoğrafta 8saat çıkmıştı şuanda 6.30saat

İlk 2 oyunun da yan görevleri gayet iyidir,kesinlikle serinin tüm oyunlarında tün yan görevleri yaparak ilerlemeni tavsiye ederim

• Ulusavas kullanıcısına yanıt
    Değer hocam taze başlangıç yapın. Ana hikaye ve 2 dlcyi herşeyi bitirdikten sonra dilerseniz NG+ yaparsınız. Hiç acele etmeden sindire sindire oynayın, öyle çok keyifli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Değer hocam taze başlangıç yapın. Ana hikaye ve 2 dlcyi herşeyi bitirdikten sonra dilerseniz NG+ yaparsınız. Hiç acele etmeden sindire sindire oynayın, öyle çok keyifli olacaktır.

Teşekkür ederim öyle yaptım
  • At depar atmıyor, çanta da dolu değil. Sebebi ne olabilir bilen var mı
    Edit : düzeldi kendi kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuronGreyjoy -- 26 Haziran 2017; 18:55:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Mayısta kaça almıştın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Management kullanıcısına yanıt
    44,84TL sanirsam ayni hesaba geliyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: zScylla

At depar atmıyor, çanta da dolu değil. Sebebi ne olabilir bilen var mı
    Edit : düzeldi kendi kendine

Belki aynı sıkıntıyı yaşayan başkaları da olur ya da sizin tekrar başınıza gelebilir diye yazayım : depar atmama olayı yaşandığı zaman Roach'a Axii uygulandığında sıkıntı kalmıyor
  • Teşekkürler lazım olabilir yine

• Bear armor set ve diğer setler geliştirilebiliyor mu? Yoksa 17 leveldeki diagramı, 34 leveldeki diagramı vs. Ayrı ayrı mı bulmak gerekiyor?

• Beyler ben oyunu oynamak istiyorum ama 1 ve 2 yi oynamadım 1 ve 2 nin hikayesini özet ve türkçe bi şekilde nerden okuyabilirim/izleyebilirim ?
  • Herkese selamlar;

Blood and wine dlc'sine ait bütün görevleri yapmaya çalıştım fakat işin sonunda bir problem çıktı.

There can be only one görevini göz ardı ederek sırayla bütün görevleri tamamladım fakat en son olarak there can be only one görevi kaldı. Bu görevinde özelliği önceki görevlere bağlı olması. Daha önceden yapmış olduğum görevlerdeki seçtiğim seçenekler bu görevi etkiliyor.

Benden merhametli olduğumu ispat etmemi istiyor ama araştırdığım kadarıyla belirtilen görevlerin hepsini tamamladım.

quote:

Proving compassion
    Quest: The Beast of Toussaint - Spare Shalemaar's life.
    Quest: Goodness, Gracious, Great Balls of Granite! - Let the old man keep the stones.
    Quest: Big Game Hunter - Free the panther, join Beledal at the feast and ask him about the daughter.
    Quest: Capture the Castle - Help Roderick.
    Quest: Mutual of Beauclair's Wild Kingdom - Let the basilisk live.
    Quest: La Cage au Fou - If you cure the spotted wight of the illness and it becomes Marlene, take her to your villa, and once she asks what to do tell her she can stay at the villa for as long as she likes

Geri dönemiyorum. Bu durumun bir çözümü var mıdır? Yoksa oyun benim için bitmiş midir?

Bilen veya başına gelen varsa yardımcı olmasını rica edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flementh -- 27 Haziran 2017; 12:37:45 >

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Şurada videolar var hikaye ile ilgili:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=113805443

Burada da yazılı olarak bahsedilmiş:http://oyungezer.com.tr/haber/41225-the-witcher-serisinin-dunden-bugune-hikayesi

• Super Turbo lighting Modunu kaldırdım. Evet geceleri köylerde ateşler güzel görünüyor, kapalı ortamlar çok güzel oluyor fakat suyun altı kapkaranlık. Yani dışarıda gün ışığında suya dalıyorum onda bile zar zor görüyorum. Mağaralarda suyun altı simsiyah zaten.

Bu sorunu yaşayan var mı?
  • FanART - Yennefer and Geralt by Nastya Kulakovskaya

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    Hocam şahsen 3 farklı ışıklandırma modu denedim. Her ne kadar bu modları yapanların iddiaları, standart ışıklandırmada çok sayıda bug vb olduğu yönünde olsa da bana göre oyunun standart hâli hepsinden iyi, doğal.

Dediğiniz turbo lighting modda geceleri bulutların ve bazı efektlerin aşırı parlaması vb vardı. Başka bir mod tüm haritaları kapsamıyordu. Bir diğerinde aşırı gri ton hakimdi vb.
    Mağara içi ve su altı gece vakti olması gerektiği gibi çok karanlık oluyor. Standart ışıklandırmada o bölgelerde karakterin etrafında bir ışık kaynağı oluyor, gerçekçi değil. Geceleyin karanlık olması modda daha gerçekçi o açıdan. Hani bu oyun zevkinizi etkiliyorsa belirteyim bir sorun değil, modun olayı.
    Mağara zaten çok karanlık olduğu için su altının da görünmemesi gayet normal. Kedi iksiri içip öyle dalmanız gerekecek bu durumda.
  • Flementh kullanıcısına yanıt
    Selam.

İlk bitirişimde hiç bu 5 büyük erdem konusunda zorlanmamıştım. Kendiliğinden hallolmuştu. Sadece yan görevlerde ilerleyin ve dikkatli seçimler yapın. Merhametle ilgili olan sanırım bir yan grev vardı. Etrafınızda birkaç kişi. Hayır, kimse ölmeyecek şıkkını seçmek gerekiyordu tek hatırladığım bu.

Ayrıca gümüş basilisk i öldürmüştüm ona rağmen sorun olmamıştı. Tekrar seçim geldiğinde yine öldürmeyi düşünüyorum ama emin değilim belki bu sefer farklı seçebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.