Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (915. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu yine The Witcher 3 vs Skyrim'e dönmüş. 2015'te de dönüyordu bu muhabbet.

Oyun çıkmadan önce bunu yazmışım. Hala böyle düşünüyorum.

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Skyrim'i,Witcher 2'den daha fazla oynamışımdır ama gerçekten Skyrim bomboş bir oyundu.Oyunda adam gibi 30 görev vardır.Geri kalanı git flüt getirdi.Bende ne flütü deyip fus ro dah yapmıştım.

The Witcher 2 ise her görevi dopdolu idi.Tek sıkıntısı açık dünya olmamasıydı bunu da yaptılar,artık gözüm açık gitmem

Yeni Elder Scroll çıksa da şu lafları yedirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 21 Mayıs 2017; 19:51:18 >

• Ng + yapınca 1 leveldenmi başlıyoruz yoksa kaldığımız levelden mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

Ng + yapınca 1 leveldenmi başlıyoruz yoksa kaldığımız levelden mi?

Kaldığın level den.
  • Hocam bende de goty adition var. Tüm dlc ler bitirmiş, olanı paylaşırsanız iyi olur.

• nanobot kullanıcısına yanıt
    Buyurun hocam;
    http://www.mediafire.com/file/v33dhmaexiah2rx/gamesaves.rar

En son tarihlisi tüm dlcler bitmiş hâli. Tercihimi Triss'ten yana kullanıp onunla bitirdiğim ilerlememdir. Birkaç manual save daha var dilerseniz onlara da bakarsınız. Onlar dediğim gibi ana hikayede son savaşın öncesi, blood and wine da son görev öncesi vb alınmış kayıtlar. Dilediğinizden devam edersiniz ya da ng+ yaparsınız size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Triss'i hiç sorma hocam keşke onu görmeseydin Bütün bütçeyi Geralt'a yatırınca para yetmemiş ona,yoldan geçen birini çağarmışlar resmen.

Yalnız adamın boyu çok kısa değil mi ya? Geralt gibi karaktere o boy hiç gitmemiş almış bütün havasını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 22 Mayıs 2017; 3:13:4 >
  • Teşekkürler.Hocam NG+ için lazımdı.
  • Orijinalden alıntı: SkyTech74

Konu yine The Witcher 3 vs Skyrim'e dönmüş. 2015'te de dönüyordu bu muhabbet.

Oyun çıkmadan önce bunu yazmışım. Hala böyle düşünüyorum.

Skyrim'i,Witcher 2'den daha fazla oynamışımdır ama gerçekten Skyrim bomboş bir oyundu.Oyunda adam gibi 30 görev vardır.Geri kalanı git flüt getirdi.Bende ne flütü deyip fus ro dah yapmıştım.

The Witcher 2 ise her görevi dopdolu idi.Tek sıkıntısı açık dünya olmamasıydı bunu da yaptılar,artık gözüm açık gitmem

Yeni Elder Scroll çıksa da şu lafları yedirse.

Elder scroll ve günümüz fallout serisi witcher ın bir hayli gerisinde. Fallout 2 yi ayrı tutuyorum efsane oyundur ama şuanda witcher 3 ile yarışabilecek bir rpg oyunu piyasada Yok.

• The Witcher 4 gelmeyecek sanırım. Ne yapacağız peki.

Ortalıkta haberler dolaşıyordu ama.

• quote:

The Witcher 4 gelmeyecek sanırım. Ne yapacağız peki.

Ortalıkta haberler dolaşıyordu ama.

Witcherın devamı gelebilir, sadece Geralt ın hikayesi bitti.

• Nickinizi her gördüğümde aklıma Desmond geliyor.

• Arkadaşlar oyunda çalan bir OST'yi arıyorum ama bulamadım.

Videoda 13:13, 16:37 gibi yerlerde çalıyor kısa kısa. Oynamayanlar açmasın.

Siri'yi kurtarmaya gittiğimiz ada da canavarlarla dövüştüğümüz zaman çalıyor ağırlıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 22 Mayıs 2017; 20:39:41 >

• Gençler bedava witcher 2: assasin of kings kodum var napalım çekiliş yapayım mı?

(gwent beta ya katıldım diye geldi ama bende zaten var)

BU arada aradığın OST bu kardeş @Gaara34
    https://www.youtube.com/watch?v=7rwetCUCbBI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandcross -- 22 Mayıs 2017; 20:57:36 >
  • Arkadaslar dandelionun manitasi princillayi nasil bafileyebilirim?

• grandcross G kullanıcısına yanıt
    yok hocam bu değil, işin kötü tarafı o adaya görev dışında bir daha uğrayamıyorsun sanırım. gitmek istiyorum fakat bulamadım.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Peki ya bu?

https://www.youtube.com/watch?v=qdcwsa1MEgc
  • grandcross G kullanıcısına yanıt
    Hocam OST albümde yok eminim. Bende ki 35 şarklık ost'si var ama onun içinde yok.

Misal bu şarkıda OST'de yok kalitesi iyi değil ama bence çok güzel bir ST. Novigrad'de dolanırken çalıyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 22 Mayıs 2017; 23:26:31 >
  • Oyunda hep novigard'ın etrafından geçerken çalan bir müzik var aynı zamanda arkadan inceden bir bayan ezgisi geliyor.O müziği buldum ama benim bulduğumda arkadan o hafif bayanın mırıldanışı yok sizde mutlaka duymuşsunuzdur müzik şu;

1.Dk civarında normalde arka planda birde bayanın inceden mırıldanışı olması gerek ama internette yok.Hatırlayabilen var mı bunu?

Edit: 3:12 sanırım (3 :50 de daha belirgin) buldum dinleyin hafiften arkadan ezgiyi duyacaksınız.Sonunda buldum bu müziği kime sorsam yok öyle bi mırıldanma diyordu oh be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 22 Mayıs 2017; 23:58:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Oyunda hep novigard'ın etrafından geçerken çalan bir müzik var aynı zamanda arkadan inceden bir bayan ezgisi geliyor.O müziği buldum ama benim bulduğumda arkadan o hafif bayanın mırıldanışı yok sizde mutlaka duymuşsunuzdur müzik şu;

1.Dk civarında normalde arka planda birde bayanın inceden mırıldanışı olması gerek ama internette yok.Hatırlayabilen var mı bunu?

Edit: 3:12 sanırım (3 :50 de daha belirgin) buldum dinleyin hafiften arkadan ezgiyi duyacaksınız.Sonunda buldum bu müziği kime sorsam yok öyle bi mırıldanma diyordu oh be

Birde şunu dinle. Arkadan bayan ezgisi duymayı seviyorsan)

• 36:45

Witcher muzikleri benden sorulur

• 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.