DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
19.802
Cevap
185
Favori
508.373
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1052 Mesaj
      02 Mayıs 2017 16:48:24

Hocam tamamen oyun tarzıyla alakalı. Dediğinize göre o keşiften bu kontrada, o görevden bu hazineye koşturmuşsunuz. Bu oyun görevden göreve koşulacak bir yapıda değil.

250 saati aşan oyun sürem var an itibariyle, sadece ana hikaye bitti siz düşünün. Daha dlcler & bir sürü keşfedilecek yer var. İstesem daha da oyalanır, tüm keşifleri vb ince eleyip sık dokuyup en son bitirirdim ama sırf seçimlerimin sonucunu merak ettiğim için artık bitireyim dedim. Neyse ki en güzel sonlardan biriyle bitti. Hem hüzün (ana hikaye bittiği için) hem de sevinci bir arada yaşadım.
      |
      |
      Kasiragii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır.

PSN-Steam-Origin ID: bulkane

twitch.tv/06bulkane
    • Yüzbaşı
      630 Mesaj
      02 Mayıs 2017 18:12:32
      Skellige görevlerine kadar geldim 100 saat oynama sürem vardı sıkıldım death march baştan başladım. şimdi yine sıkıldım 16 levelim sanirim kaer morhen gorevine kadar gelmedim çok az oynadim. şimdi baştan başlayasim var death march yine. önerileriniz nedir? sıkılıyorum bir yerde baştan başlıyorum. bu seferde witcher 2 simulasyonu ile baslayacagim boylece ek bir yan gorev aciliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4029 Mesaj
      02 Mayıs 2017 18:17:11
      quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

Alıntıları Göster

1'den başlamanı şiddetle tavsiye ederim, grafikleri hiç sorun etme, combat sistemi de farklıdır ama müzik ve atmosferin uyumu 10 numaradır... 3. oyun her iki oyundan da karakterler barındırdığı için 3. oyunda bazı karakterlere yabancılık hissedebilirsin hatta 3.oyunun dlc'lerinde 1. oyundan hem karakter hemde canavarlar çokça aktarılmıştır.

eyvallah dostum. bi kurayım da bakalım
      |
      |

Amd fx8350/Msi 970 gaming/Coolermaster Hyper T4/Gskill 1833mhz ripjaws 16gb/Nvidia gtx970 /Ocz vertex III 240gb ssd/Asus Sonar U5 /Zalman z3 /Ocz zt 650w/ hp 23cw ips hp 23xi ips monutor------------------------------------------------------------------------------ (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500 / epox 8rda3g/2x256mb ddr400/nvidia fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
    • Binbaşı
      1052 Mesaj
      02 Mayıs 2017 23:00:03

Nexus sitesinden zevkinize uygun modlar yükleyip oyuna devam edebilirsiniz. Böyle keyif verebilir. Armour, graphics & visuals, bug fixes , tweak bölümlerinde çok güzel modlar var. 250 saati geçen sürem var, ana hikaye yeni bitti. Dlcleri de bitirip ng+ ve en son sıfırdan tekrar başlayacağım. Çok kez baştan başlayıp ilk günkü heyecanla oynayacağıma eminim.

Hemen sil baştan yapmayın isterseniz. Keşfedilecek çok yer var, oraları inceleyin görevlerden önce. Yarım kalan görev varsa bitirip biraz keşif yapın. Zor durumdaki insanlara yardım edin.
      Bütün witcher setlerinin şemalarını bulup imal ettirmeye çalışın bu çok zevkli oluyor.
      Teleport olmamak için kendinizi zorlayın biraz. Mümkün olduğunca at sırtında ilerleyin gideceğiniz yerlere. Görevden göreve koşmayın.

Farklı çatışma taktikleri belirleyin karaktere. Hücum ağırlıklıysa biraz da işaretlere önem verin mesela, kendi tarzınızı ekleyin karaktere. Farklı kılıçlar deneyin. Witcher evrenine kapılıp gidin, keyfini çıkarın. Kolay kolay sıkılmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkan -- 2 Mayıs 2017; 23:1:22 >
      |
      |
      55SuperSpy55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

twitch.tv/06bulkane
    • Yüzbaşı
      471 Mesaj
      03 Mayıs 2017 02:31:29
      Arkadaslar ben bi gvent isine hic girmedim. Zaten oldum olasi kart oyunlarindan nefret ederim. Zaten pek anlamadim, cabalamadim da. Mecburi falan degil heralde? Gvent oynamadan bitirebilirim degil mi?

• Yüzbaşı
      402 Mesaj
      03 Mayıs 2017 11:06:15

Oyunu ikinci oynayışımda 1 kez bile gwent oynamadım zaten oynamayacaksan bi kaybında olmuyor kazanınca kart alıyorsun çünkü

|
      |
      yunusesss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1684 Mesaj
      03 Mayıs 2017 11:08:15
      Oynayacaklarım listesinde bulunan bu oyuna sonunda haftasonu başlayabildim.

Enfes kaliteli hikayesi kurgusu kocaman haritaları ile muazzam bir oyun olmuş.O kart oyununa bayıldım arada sıkılınca 1 2 el atıyorum zevkli oluyor yeni keşfettiğiniz satıcı demirci vs. esnafla ilk defa oynadığınızda yeni gwent kartları kazanıyorsunuz.Bu oyunu oynarken her taşın altına bakmanız her yere ayak basmanız gerekiyor bazen ilan tahtalarındaki yazıları okuyarak keşfedilmemiş yerleri haritada açabilsenizde bazı yerlere ve görevlere rastgele geçerken denk gelebilmeniz mümkün.Bu sebeple mümkün mertebe her yere at sırtında gidin.Muhakkak atınıza heybe takın ağırlık limitinizi arttırın.Çer çöp ot ne bulursanız toplayın satın veya parçalatın para yada hammadde kazanın.Çevreyi gezin iksir formüllerini bi an önce tamamlamaya çalışın.Ne kadar güçlü iksir o kadar kolaylık demek.

250-300 saatlik oyun süresi sunabilecek kaliteli bi oyun tavsiye ederim.Özellikle ben gibi dağ taş dere tepe bakılmadık nokta bırakmayan keşif seven arkadaşlar için biçilmiş kaftan
      (ilk iki oyunu oynadım ama uzun zaman oldu sil baştan bi tur hepsini oynamak lazım)

Holy Shit !
    • 03 Mayıs 2017 11:58:48

Aman diyeyim yavaştan alın bitince ciddi şekilde bir burukluk hissediyor insan
      |
      |
      genelkurmay89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vatanını yaşanmaz bulanlar,vatanını yaşanmaz kılanlardır...
    • 03 Mayıs 2017 13:10:48
      quote:

Orijinalden alıntı: 55SuperSpy55

Skellige görevlerine kadar geldim 100 saat oynama sürem vardı sıkıldım death march baştan başladım. şimdi yine sıkıldım 16 levelim sanirim kaer morhen gorevine kadar gelmedim çok az oynadim. şimdi baştan başlayasim var death march yine. önerileriniz nedir? sıkılıyorum bir yerde baştan başlıyorum. bu seferde witcher 2 simulasyonu ile baslayacagim boylece ek bir yan gorev aciliyor.

bende ana hikaye bitti hearth of stone bitti blood and wine bitmesin diye bi giriş yaptım oynamıyorum , bence yavas yavas oyna sindire sindire
      |
      |

• Binbaşı
      1511 Mesaj
      03 Mayıs 2017 13:41:43

Gwent oyunlarını kesinlikle oynamalısın çünkü onlarında ayrı ayrı çok eğlenceli görevleri var. Özellikle Blood and Wine dlc'sindeki gwent görevleri aşırı eğlenceli ve zevkli. Gwent oyunu da çok basit aslında ama ilk başta anlamadığın için sıkıcı gelebiliyor. Alışınca, bütün kartları toplamadan edemiyorsun. Amaç en çok sayıya ulaşıp oyunu kazanmak fakat çoğu kart farklı özelliklere sahip olduğundan bu o kadarda kolay olmuyor. Mesela sen sayı olarak 30 puan öndesin ama puanlarının çoğu yakın dövüş kartlarından, karşı taraf yakın dövüş kartlarını etkisiz kılacak bir kart atıyor (ismini tam hatırlamıyorum ama sanırım sis kartıydı) ve bir anda kaybediyorsun. Böyle birçok kartın farklı etkileri mevcut. Sıkıcı değil yani.

Ekleme: Yazmayı unutmuşum, gwent görevleri birçok hediye veriyor aynı zamanda. Kılıçtan tut, evine koyacağın süse kadar herşey veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mis Kokulu Yalanlar -- 3 Mayıs 2017; 13:46:42 >
      |
      |
      Bahsedilenler: yunusesss

• Çavuş
      49 Mesaj
      03 Mayıs 2017 15:56:15
      aa gwenti sakın atlamayın arkadaşlar, gwente verdiğim önemi ana hakiyeye vermemişimdir, her daim önce gwent görevleri sonra diğer görevleri yapmışımdır, hele ki gwent turnuvası var biri novigrad biri toussaint'ta böyle bir turnuva zevkini hiçbir oyunda alamazsınız, elinizde böyle güzel bir mini oyun varken pas geçmeyin, ilk başlarda bende çok sıkılıyodum ama oyunun mantığını kavrayınca bırakamaz oldum, nerde gwent orda ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3keko1 -- 3 Mayıs 2017; 15:57:15 >
      |
      |

• Binbaşı
      1182 Mesaj
      03 Mayıs 2017 16:25:57
      Arkadaşlar bana 200 saat yetti her ne kadar 6,7 gwenti oyunları bitirdiğim için alamamış olsam da. Hele o masadan geri çekme,casus, emirdeki karşı ıskartadan kart çekme vs gibi özellikli kartlarla hard almak çok iyiydi :) Hatta 0 0 kalıp ırktan bi el kazanmıştım muazzamdı keşke bitmeseydi :)

Hülasa, ilanım aşağıda 40 TL :) birsürü de oyun var gog da:

https://forum.donanimhaber.com/satilik-takaslik-resident-evil-7-biohazard-ve-witcher-3-goty-hesaplar--125822923#125822923
      |
      |

Biz şampiyon takım tutmadık. Bursasporumuzu ŞAMPİYON yaptık. Platonik aşk bizim kitabımızda yazmaz.
      LG G2- ryzen 7 1700 B350 Tomahawk MSI GTX 960 4GB - Xoom 2 - Renault Captur 1.2 Turbo otomatik, Mercedes Vito 111 CDI
    • Binbaşı
      1125 Mesaj

iOS Beta Tester
      03 Mayıs 2017 16:58:54
      Arkadaşlar oyunda 3 ayrı paket var hangisi tercih edilmesi sizce ? Droyundaki fiyatları ile birlikte aşağıdaki gibidir, daha ucuza da almak mümkün mü ?

The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Edition - 65 TL
      The Witcher® 3: Wild Hunt - 48 TL
      The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass - 39 TL

Sokakta yürürken taş gibi kız görürsünde bunun sevgilisi kim acaba dersin ya işte o sevgili benim.
    • Binbaşı
      1052 Mesaj
      03 Mayıs 2017 20:44:46

48 TL olan ana oyun. İlave içeriği olmayan standart sürüm.
      39 TL olan ise blood and vine & hearts of stone isimli 2 büyük dlc yi içeren paket. Ana oyuna sahip olmak gerekir.

Buradaki en makul seçenek 65 TL GOTY edition. Herşey içinde olan yılın oyunu sürümü. Oyunu ve dlcleri ayrı ayrı almaktansa böyle daha avantajlı.
      |
      |
      theabir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

twitch.tv/06bulkane
    • Çavuş
      78 Mesaj
      03 Mayıs 2017 23:09:08
      Sadece Gwent esnasında çalan müzikler için bile, Gwent oynanır arkadaşlar, yapmayın.
      |
      |

• Çavuş
      88 Mesaj
      04 Mayıs 2017 14:26:05
      Beyler gwent oynayacaklar oyun ayarlarından gwenyi kolaya alsınlar öyle oynasınlar yoksa normalde çok zorluyorlar hem alışırsınız böyleve hem kazandıkça ve yeni kartlar aldıkça oynama isteğinizde artıyor zamanla bağımlı oluyorsunuz.

Birde gwent destesini nasıl tamamlıyoruz tamamlayan arkadaslar varmı? Gezmediğim yenmediğim demirci tüccar kalmadı elimde süper desteler var ama hala gwent koleksiyonunu tamamlayamadım bir ipucuda yok şundan kart kazan diye.. not:sadece hearts of stone dlcsine sahibim.

|
      |

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      04 Mayıs 2017 19:44:37
      Şu gwent i hiç sevmeyen ve anlamayan , hiç bulaşmadan ana hikayeyi bitiren bir ben varım galiba.
      |
      |

twitch.tv/06bulkane
    • Yüzbaşı
      797 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      asosyalist

Android Beta Tester
      04 Mayıs 2017 22:45:36
      Gwentten uzak duralım arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

“Evil is evil,” the Witcher says. “Lesser, greater, middling…makes no difference.
      The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.”
    • Yüzbaşı
      964 Mesaj
      06 Mayıs 2017 00:25:21
      Hastasıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucabor -- 6 Mayıs 2017; 0:26:6 >
      |
      |

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      06 Mayıs 2017 01:36:28
      Her izleyişimde yüreğime dokunuyor, duygulanıyorum;
      https://www.youtube.com/watch?v=NIud7wxOIX0

Geralt of Rivia müziğine hayranım;
      https://www.youtube.com/watch?v=z4E-UpsBJ_8

Bir de Geralt'ın şu sözü çok hoşuma gidiyor: "Some fight for glory, justice or gold. I fight for those i hold dear. I'm Geralt of Rivia. The Witcher!"
      2013 debut gameplay trailerında da bunu söylüyor. Üstteki beğendiğim müziğin eşliğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkan -- 6 Mayıs 2017; 19:3:58 >
      |
      |

twitch.tv/06bulkane

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,512
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.