DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
19.802
Cevap
185
Favori
508.314
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2324 Mesaj
      27 Nisan 2017 19:55:24
      Arkadaşlar oyunu gamepad ile oynuyorum fakat sürekli kendi kendine witcher senses moduna alıyor L2 ye basmadığım halde. Sebebi nedir ? bu olayı yaşayan var mı ?

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      28 Nisan 2017 16:34:28

Gamepadin L2 tuşunda bir sorun olabilir hocam. Oyunun kendisinde böyle bir sorun bulunmuyor. Ben de gamepad ile oynuyorum. (dualshock 4 ile PCde)
      |
      |
      Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır.

PSN-Steam-Origin ID: bulkane

twitch.tv/06bulkane
    • Binbaşı
      1050 Mesaj
      28 Nisan 2017 16:45:40

Hocam şöyle söyleyeyim. Henüz ana hikaye bile bitmedi bende, bitmesin diye çabalıyorum resmen. 230 saati rahat buldu siz düşünün. Daha incik cincik herşeyi bitecek, 200den fazla keşfedilecek yer var. Dlcler duruyor.

Ben böyle başyapıtları gördüğümde en az 5 kere falan bitiriyorum. Uncharted 2, God of war 3, crysis serisinin her bir oyunu, mafia II , bunları en az 2-3 kez bitirdim yine de doyamadım. Thw Witcher 3 Wild Hunt ise hayatımda oynadığım, kanımca görüp görebileceim en iyi, en kapsamlı, en detaylı, sanat eseri bir oyun. Oyundan ötesi, apayrı bir dünya.

Bir keresinde yayında bir arkadaşımız, oyunu 6 kere bitirdiğini söylüyordu. Tekrar sıfırdan da başlasanız ng+ da yapsanız kesinlikle uç noktada zevk verecektir. Farklı seçimlerle, farklı ekipmanlarla oynanabilir defalarca. Oyunun yanılmıyorsam 27 farklı sonu varmış, bunlardan 3ü iyi son imiş.
      |
      |
      BR9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

twitch.tv/06bulkane
    • Yarbay
      2324 Mesaj
      28 Nisan 2017 17:39:13
      quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Gamepadin L2 tuşunda bir sorun olabilir hocam. Oyunun kendisinde böyle bir sorun bulunmuyor. Ben de gamepad ile oynuyorum. (dualshock 4 ile PCde)

Anladim hocam ben de benim dualshock 4 u pcye bi bagliyip deniyim o zaman. Peki ps4teki keyfi veriyor mu dualshocku baglayinca ? Yani bir fark oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      28 Nisan 2017 20:40:25

Ben henüz ps4 sahibi değilim hocam ama şunu net söyleyeyim. Fps hariç tüm oyunlarda ds4ü kullanırım. Bana göre görüp göreceğim en kaliteli kontrol cihazı. Logitech kontorlandinden xbox ına kadar hepsini kullandım. DS4 olayın zirvesi. Sony daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. PS4te de PCde de kullanımı çok rahat, keyifli benim açımdan.

PCde kullanmak için ds4windows isimli programa ihtiyacınız olacak. Artı olarak xbox 360 controller for Windows driverını da yüklemeniz lazım.
      |
      |
      Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

twitch.tv/06bulkane
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      28 Nisan 2017 21:24:15
      Arkadaslar bir ton junk cikiyor bos siseden canavar gozune kadar bunlari satayim mi yoksa sök eyim mi?

Birde 130 tasima kapasitemiz var sanirim at'a 70 kg tasiyan eger aldim hala 130 kapasitem var tam anlayamadim sanirim

|
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      28 Nisan 2017 23:05:54
      quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Ben henüz ps4 sahibi değilim hocam ama şunu net söyleyeyim. Fps hariç tüm oyunlarda ds4ü kullanırım. Bana göre görüp göreceğim en kaliteli kontrol cihazı. Logitech kontorlandinden xbox ına kadar hepsini kullandım. DS4 olayın zirvesi. Sony daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. PS4te de PCde de kullanımı çok rahat, keyifli benim açımdan.

PCde kullanmak için ds4windows isimli programa ihtiyacınız olacak. Artı olarak xbox 360 controller for Windows driverını da yüklemeniz lazım.

Evet gercekten ds4 en iyi gamepad bana gore de cok konforlu. Anladim hocam denicem ilk firsatta bende logitechin gamepadi var onla oynuyorum oyunu fakat imput lag hissediliyor bariz sekilde. Umarim ds4te bu sorun yoktur da gonul rahatligiyla oynayabilirim.

|
      |

• 28 Nisan 2017 23:37:52
      Arkadaşlar merhaba,
      Oyununu ve iki eklentiyi bitirdim anccak anlatıldığı gibi ng+ açamıyorum çıkmıyor new game dediğimde?
      Neden olabilir acaba?
      |
      |

• Onbaşı
      28 Mesaj
      29 Nisan 2017 10:46:53
      arkadaşlar nette arayıp durdum bir türlü olmadı steamdan withcear 2 yi indirdim. bugün,oyuna başla dediğimde uygulama düzgün başlatılamadı hatası verdi 007b olan.diğer oyunları açıyor,wtcher 3ü arıyor.kafama göre dll atmak istemiyorum ne yapmam lazım:(
      |
      |

• Çavuş
      88 Mesaj
      29 Nisan 2017 23:25:24
      Yanlız oyunun ana hikaye bitince hiç bir oyunda olmayan bir yalnızlık hissi veriyor yahu (belki biraz skyrim) kaer morhende tek başıma gezerken gözüm silik lamberti bile arar oldu o derece . Gidiyorum dandelionun kafenin üst katta trissi arıyorum falan geçende keiranın klübenin önünden geçtim tesadüf eseri ve mazim canlandı öyle bir oyun allahtan dandelion ve zoltan duruyorda arada bir merhaba diyoruz

• Binbaşı
      1914 Mesaj

Android Beta Tester
      30 Nisan 2017 01:31:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

Yanlız oyunun ana hikaye bitince hiç bir oyunda olmayan bir yalnızlık hissi veriyor yahu (belki biraz skyrim) kaer morhende tek başıma gezerken gözüm silik lamberti bile arar oldu o derece . Gidiyorum dandelionun kafenin üst katta trissi arıyorum falan geçende keiranın klübenin önünden geçtim tesadüf eseri ve mazim canlandı öyle bir oyun allahtan dandelion ve zoltan duruyorda arada bir merhaba diyoruz

Şunları aynen ben de yazacaktım da saçma gelir şimdi millete diyordum. Demek benim gibi düşünen de varmış. Gerçekten oyun bitince aşırı bir yalnızlık hissi oluşuyor. Her yeri dolaşıyorum eski dostları bulamayınca konuşacak bir şey olmayınca insan kendini bir boşlukta hissediyor. Keşke yapımcılar buna da bir çare olsalarmış.
      |
      |

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
    • Yüzbaşı
      966 Mesaj

iOS Beta Tester
      30 Nisan 2017 03:41:46

DS4 ler Pc uyumlu, kabloyu takıp kullanabilirsiniz. Tek kötü yanı malzeme kalitesinin kötü olması onun dışında memnunum.

|
      |
      bulkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      01 Mayıs 2017 04:14:52
      Oyuna kac saat harcadigimizi nerden goruyoruz

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      01 Mayıs 2017 06:49:02

Envanter e girdiğinizde playstation a göre R2, xbox a göre RT ye bir kere basınız. Sağ altta toplam oyun süresini göreceksiniz.
      |
      |
      yunusesss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

twitch.tv/06bulkane
    • Teğmen
      158 Mesaj
      01 Mayıs 2017 22:39:34
      40 saatte ana hikayeyi,ana hikayede tanıştığımız karakterlerin yan görevlerini,haritalardaki soru isaretlerini ve birsürü treasure görevini yaptım.(witcher contract ve tanimadigim insanlarin gorevini yapmadim,2. Zorlukta oynuyorum) Çok az sürdü arkadaşlar hani ana hikaye 50 saatti :D

• Yarbay
      4029 Mesaj
      02 Mayıs 2017 03:05:03
      arkadaşlar ilk kez bağlayacağım hangi oyundan başlamamı önerirsiniz?

Amd fx8350/Msi 970 gaming/Coolermaster Hyper T4/Gskill 1833mhz ripjaws 16gb/Nvidia gtx970 /Ocz vertex III 240gb ssd/Asus Sonar U5 /Zalman z3 /Ocz zt 650w/ hp 23cw ips hp 23xi ips monutor------------------------------------------------------------------------------ (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500 / epox 8rda3g/2x256mb ddr400/nvidia fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
    • 02 Mayıs 2017 07:38:40

Witcher 1'i pek sevmeyebilirsiniz. Onun için özetini okuyun.
      Witcher 2 gayet güzel bence. Witcher 2'den başlayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      marantz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayaller 4.Yıldız Gerçekler Galatasaray!
    • Çavuş
      49 Mesaj
      02 Mayıs 2017 11:19:16
      quote:

Orijinalden alıntı: marantz

arkadaşlar ilk kez bağlayacağım hangi oyundan başlamamı önerirsiniz?

1'den başlamanı şiddetle tavsiye ederim, grafikleri hiç sorun etme, combat sistemi de farklıdır ama müzik ve atmosferin uyumu 10 numaradır... 3. oyun her iki oyundan da karakterler barındırdığı için 3. oyunda bazı karakterlere yabancılık hissedebilirsin hatta 3.oyunun dlc'lerinde 1. oyundan hem karakter hemde canavarlar çokça aktarılmıştır.

• Binbaşı
      1762 Mesaj
      02 Mayıs 2017 11:45:32

1. oyunun combat sistemine en fazla 2 saatte alışırsın. Zaten onun dışında 1. oyunun her şeyi muazzam.
      |
      |
      Bahsedilenler: marantz

You Mistake the Stars Reflected in a Pond for the Night Sky
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      02 Mayıs 2017 15:03:57
      Bu ne bicim bi oyundur yareppim. Aman allahim.

White orchardin ormanlarinda kosusturdum, skelligede muzik esliginde gunesin batisina dogru at sürdüm. Yennifer denen insan üstü varligin firinina babafingoyu sürdüm.

Daha 40. Saatteyim bitecek diye üzülüyorum. Vay ne duygulandim. Ulan adamlar ne yapmis yaa oyunun ayrintilari bile efsane bunu da buraya birakayim hatira olsun

https://youtu.be/ZvQNZZCdjeI

|
      |

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.