Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.549
Cevap
197
Favori
923.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hem eğlencesine hem de okulumla alakalı kendimi geliştirmek adına bi Unofficial Witcher 3 Companion App yapayım dedim. En basitinden Skill Builder ile başladım, becerebilirsem Interactive Map, Item List vs şeklinde geniş kapsamlı bişey olsun istiyorum. Eli yuzu düzgün bişey olması açısından olması/olmaması gerektiğini düşündüğünüz şeyleri paylaşırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 8 Nisan 2017; 10:56:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O nasıl bir bakıştı üstad Oyunun ek paketleri ile birlikte,başladıktan 1 yıl sonra bitirdim
  • Bence oyun dünyası Witcher 3 ve diğerleri olarak ikiye ayrılmalı, salak gibi oyuna 7-8 ay ara verdim şimdi kaldığım yerden devam ediyorum Allahtan unutmamışım.

Özellikle fazla spoiler vermeden Ciri için adam toplayıp sisli ada'ya gittiğimizde oyun bizi uyarıyor save yap diye, işte o andan itibaren oyun asıl yeni başlıyormuş, inanılmaz gidiyor hikaye, her hikayeden, görevden yeni bir yan görev ya da ana görev fışkırıyor.

Haritada olmayan farklı dünyalara bile gidiyoruz, kanyonların olduğu bölüm, donmadan kaçtığımız karlı yer inanılmazdı, daha kimbilir neler neler var, dlcleri de henüz oynamadım, uçsuz bucaksız, komedi, seks, hüzün, aşk, şehvet, ihtiras ne ararsan var , inanılmaz bir oyun tek kelimeyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Nisan 2017; 15:52:27 >
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Eğer bulmaca ile ilgili bulduğunuz ipucuyu dikkatli okursanız, kolayca çözersiniz. Hatırladığım kadarı ile şöyleydi:

Heykellerin ellerinde; ya çalgı, ya hayvan, ya ikisi birden ya da hiç biri yok. 1.sırada müzik ve hayvan sevmeyen olacak diyor. Yani ellerinde nesne bulunmayan heykel birincisi. İkincisi birincinin yanında ve müzik seviyordu galiba. Ellerinde müzik aleti bulunan da ikinci olacak. Öyle öyle yaparsın.

Üzerinden biraz zaman geçtiği için tam hatırlayamadım kusura bakma.
  • dewilswale kullanıcısına yanıt
    hocam ilginize teşekkürler cevabı buldum baya bir denedim oldu, hatta bir çok da sandık buldum...
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Geç kalmışım demek İyi eğlenceler...
  • ana hikayeyi bitirdim

3 farklı sonra olduğunu biliyordum bir an ciri öldü sandım çok üzülmüştüm sonra white orchard'da karşılaşınca çok sevindim istediğim sonla bitirdim. şimdi sıra dlc'ler de bekle beni olgierd
  • Çok yetenekli bir hatun buldum, mest ediyor insanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 8 Nisan 2017; 23:34:28 >

• tekrar oynuyorum ama yine gözlerim doldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Gerald vs Olgierd benimde en beğendiğim boss dövüşlerinden biri idi oyunda. You are Immortal..? müziği eşliğinde untulmaz bir tat bırakıyor Blood and Wine müziklerinide beğeneceğine eminim.

Başladım bugün,evet müzikler yine enfes Resmen bambaşka bir oyun yapmışlar şok oldum,neredeyse her şey yeni ve değişmiş iyi anlamda.Yeni gwent destesi ve müziği bile yapmışlar,yine normal gezerken ve oyunun başında Toussiant'a geliş sebebimiz olan malum kişiyle yaptığımız dövüşte çalan müzik çok iyi.Bir de ilk oyundan pek çok tanıdık yaratık var Barghest,Kikimor,Kırkayak gibi.O da çok hoşuma gitti

@yasinnzz

Aynen hocam onu da görmüştüm de söylemeyi unutmuşum,onu bile düşünmüşler helal olsun valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 9 Nisan 2017; 1:17:3 >
  • Arkadaşlar acaba şu aşrkının adını bilen var mı bir türlü bulamadım. Oyu7n içi hangi mücadeleye gişsem bu çalıyor ama youtune üzerinden tüm battle song ları dinledim buna bir türlü rastlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

https://drive.google.com/file/d/0B_7ZNuCCKKskMldxdUM2aElNMVE/view?usp=sharing
  • quote:

Orijinalden alıntı: gstid

Arkadaşlar acaba şu aşrkının adını bilen var mı bir türlü bulamadım. Oyu7n içi hangi mücadeleye gişsem bu çalıyor ama youtune üzerinden tüm battle song ları dinledim buna bir türlü rastlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

https://drive.google.com/file/d/0B_7ZNuCCKKskMldxdUM2aElNMVE/view?usp=sharing

• TxsMelih kullanıcısına yanıt
    Çoook teşekkür ederim o kadar aradım ama bu forum sayesinde bulacağımı biliyordum.

• eşom21 kullanıcısına yanıt
    Hocam zırh nedir acaba tanıyamadım?
  • 80 levelim ng+ ile 2.kez bitirdim dlc leride daha oynamadım oynarsam 100 falan olurum heralde alınmamiş 5 tane kupam mi ne kaldı zaten 3-4 taneside gwent turnuvası falan cok sıkıcı ya bi çözeydim su gwentin esprisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşom21

baya bildiğin helmut bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Gerald vs Olgierd benimde en beğendiğim boss dövüşlerinden biri idi oyunda. You are Immortal..? müziği eşliğinde untulmaz bir tat bırakıyor Blood and Wine müziklerinide beğeneceğine eminim.

Başladım bugün,evet müzikler yine enfes Resmen bambaşka bir oyun yapmışlar şok oldum,neredeyse her şey yeni ve değişmiş iyi anlamda.Yeni gwent destesi ve müziği bile yapmışlar,yine normal gezerken ve oyunun başında Toussiant'a geliş sebebimiz olan malum kişiyle yaptığımız dövüşte çalan müzik çok iyi.Bir de ilk oyundan pek çok tanıdık yaratık var Barghest,Kikimor,Kırkayak gibi.O da çok hoşuma gitti

@yasinnzz

Aynen hocam onu da görmüştüm de söylemeyi unutmuşum,onu bile düşünmüşler helal olsun valla

Tüm ödülleri topladı ama en iyi müzik ödülünü alamamıştı oyun Şimdiye kadar çıkmış hangi oyunda bu kadar başarılı müzikler kullanılmış?

Baw da benim en çok beğendiğim müzik buydu:

• quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Hocam bende bilmiyorum. Resmi internetten buldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Grandmaster Ursine Bear seti,Toussaint bölgesinde şemeası var,bulursanız Bauclair'deki zırhçıya(şema görevini veren zırhçı) gidin,sizin için yapacaktır tabii en az 60.000 oreni gözden çıkarın.
  • 
Sayfa: önceki 897898899900901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.