Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asosyalist

bitmesine daha var da kimse görmeden yazdığını spoiler içine alsan iyi olur

İyi hatırlattın sağolasın aldım hemen. Hani dedim ya oyunun sonlarını biliyorum diye.
    O cüceler öldü galiba deyince gözlerim doldu dedim bitti herhalde o an Ciri uyandı ya hakim olamadım aktı gözyaşları...
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt

ben de cirinin kararlarımıza göre yaşayıp ölebileceğini duymuştum, o bölümde şok oldum, ben nerede hata yaptım diyorum, en son save neredeydi, acaba kurtarabilir miyim, o kadar oynadım ama olmadı baştan başlayayım... tabi fark edince büyük rahatlama oldu
  • Oyunda bazı grafik sorunları var,mesela kayıkların üstündeki objeler bozuk bozuk,birde bazı npclerin (elinde sandık kutusu ile yürüyen)adam normal değil de zıplaya zıplaya zıplaya yürüyor.bazı yerlerde su dokuları saçma sapan görünüyor.
    Oyunu ben henüz başlamadım kardeşimin oyununa girmiştim,oyunu daha önce bitirmişti şimdi yeniden başlamış ve hile de kullanmış...

Oyunu silip baştan düzgün yüklesek düzelir sanırım?

Edit:Bu arada oyun orjinal kutulu,Gog versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 14 Mart 2017; 21:48:15 >
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    gönüllü yama kurulu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

gönüllü yama kurulu mu

Tam hatırlamıyorum,sanırım kurulu
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    dosyaları doğrulamayı ve yamayı kaldırmayı deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

dosyaları doğrulamayı ve yamayı kaldırmayı deneyin

Zaten gog galaxy'de kurulu değil,oyun başka yerde gog başka yerde kuruluydu sanırım,format atınca gog galaxy gitti,ama oyunun exesinden giriyordu.Birde loading ekranında biraz bekliyordu siyah ekranda,

Ben en iyisi herşeyini silip DVD'sinden kurayım ve güncellemelerini yapayım oyunun,

Teşekkürler.
  • Supreme to extreme graphics diye bır mod kurdum grafıkler çağ atladı resmen.12bit yarı hdr ekrana sahıbım grafıkler ve renkler oyle bır oldu kı manzaraya bakmaya doyamıyorum.

Ekran kartına guvenenler bu modu kursun 8kb lık bır dosya zaten.Modu kuranlar ayarlar menusunden grafıklerı supremeye ve extremeye almayı unutmayın.
  • Arkadaşlar günaydın bi sorum olacaktı witcher 3 ü bitireli oldu baya sonra neden expansion packleri almıyorum diyip onları aldım simdi sorum su oyunu ilk kötü sonla bitirdim sonra içime oturmuştu tabi, isle of mist gorevinden itibaren başlayıp ciri nin witcher olduğu sonla bitirdim bir daha. Simdi sorum şu kötü sonla bitirdiğimde swordlar armorlar hepsi mastercrafted idi ve ben bunlarla devam etmek istiyorum ama ogrenmek istediğim şu : wild hunt in sonunu nasıl bitirdiğimiz ek paketlerdeki main story yi etkiliyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkür ettim şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keramy

Arkadaşlar günaydın bi sorum olacaktı witcher 3 ü bitireli oldu baya sonra neden expansion packleri almıyorum diyip onları aldım simdi sorum su oyunu ilk kötü sonla bitirdim sonra içime oturmuştu tabi, isle of mist gorevinden itibaren başlayıp ciri nin witcher olduğu sonla bitirdim bir daha. Simdi sorum şu kötü sonla bitirdiğimde swordlar armorlar hepsi mastercrafted idi ve ben bunlarla devam etmek istiyorum ama ogrenmek istediğim şu : wild hunt in sonunu nasıl bitirdiğimiz ek paketlerdeki main story yi etkiliyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkür ettim şimdiden.

Ana hikayenin ek içeriklere herhangi bir etkisi yok fakat Heart of Stone ek içeriği,ana hikayenin sonunu değiştirebilecek bilgiler veriyor.
    Bir NPC Ciri'nin hayatta kalması için yapmanız gereken şeyleri anlatıyor.
    Bunun dışında ana hikaye ile herhangi bir bağlantıları yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Supreme to extreme graphics diye bır mod kurdum grafıkler çağ atladı resmen.12bit yarı hdr ekrana sahıbım grafıkler ve renkler oyle bır oldu kı manzaraya bakmaya doyamıyorum.

Ekran kartına guvenenler bu modu kursun 8kb lık bır dosya zaten.Modu kuranlar ayarlar menusunden grafıklerı supremeye ve extremeye almayı unutmayın.

Bu dediğin mod a baktım üç dosya var galiba, bu dosyaları nereye kopyalıyoruz oyunun kurulu olduğu yere kendimiz mi mod klasörü yapıyoruz zipli dosyaları çıkartıyormuyuz yoksa olduğu gibi mi yapıştırıyoruz bi açıklarmısın daha önce mod kurmadım
  • SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Zipli 2 dosya var bırı orjınalı bırısı modlu ıkısınıde cıkar.Adı supreme to extreme olan dosyanın ıcındekılerı wıtcher 3 klasorunun oldugu yere kopyalıyorsun.

Mods yazan klasorun ıcındekını mods bolumune dıgerını bın bolumune
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler tamam oldu, özellikle uzağımdaki ağaçların görüntüsü baya bi gelişti
  • Kim derdi ki bir gün, bir oyunda taşakları arayacağız diye

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mis Kokulu Yalanlar

Kim derdi ki bir gün, bir oyunda taşakları arayacağız diye

Hey gidi Geralt. Ne iş olsa yaparım abi tarzında takılıyor. Piyasa kötü hocam yapacak bir şey yok. Memur ol dediler Witcher oldu.

• SZR_CLN kullanıcısına yanıt
    Oyun ayarlarından supreme ve extreme sectın degıl mı?

Ayrıca kullandıgın ekran hdr olsaydı su an sok gecırmıs ve buraya yazamamıs olurdun
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Evet hepsini en sona aldım, galiba dediğiniz gibi çünkü çok bi fark göremedim hatta orjinalinin renk paleti daha iyi gibi geldi bana
  • Ayrıcada işe yarıyo Genelevde deneyebilirsiniz
  • Toussaint'da genelev varmı deneyeyim
  • Hahahah var mıydı tam hatırlamıyorum ama Novigrad a bi uğra bence
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.