Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher serisini ilk defa oynuyorum. 3. oyunla başladım ve aşık oldum diyebilirim. Hatta kendime kızdım niye daha önce görememişim diye.
    Oyuna yeni yeni hakim olmaya başladım. Derinliğine indikçe birçok özellik keşfediyor ve bundan keyif alıyor insan. Yalnız şu gven kart oyununu bir türlü sevemedim gitti. Kart oyunlarını atlasam çok şey kaybetmiş olur muyum? İkinci sorum ise karakter güçlendirmesinin üç sola kırmızı, üç sağa mavi şekilde yapıp sürekli güçlendiriyorum. Doğru mu yapıyorum?
    Bu oyunu, Anadolu coğrafyasında, bizim kültürmüzle bezeli bir senaryo ile Karaoğlan veya Köroğlu gibi bir karakterle oynadığımızı hayal etsek? Bizden başka alan olur mu, tutulur mu bilmem ama böyle bir oyun yapabilsek efsane olurdu. Hayali bile güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Oyunu son surume kadar (yanlış hatırlamıyorsam 1.31'di) güncellersen turkçe seçeneğinin olması lazım hocam, burası pc konusu ps4 konusunda sorarsan cevaplarlar arkadaşlar

Teşekkürler :) soruyu sorduktan sonra farkettim, bazen olabiliyo böyle acemilikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: homebird

Witcher serisini ilk defa oynuyorum. 3. oyunla başladım ve aşık oldum diyebilirim. Hatta kendime kızdım niye daha önce görememişim diye.
    Oyuna yeni yeni hakim olmaya başladım. Derinliğine indikçe birçok özellik keşfediyor ve bundan keyif alıyor insan. Yalnız şu gven kart oyununu bir türlü sevemedim gitti. Kart oyunlarını atlasam çok şey kaybetmiş olur muyum? İkinci sorum ise karakter güçlendirmesinin üç sola kırmızı, üç sağa mavi şekilde yapıp sürekli güçlendiriyorum. Doğru mu yapıyorum?
    Bu oyunu, Anadolu coğrafyasında, bizim kültürmüzle bezeli bir senaryo ile Karaoğlan veya Köroğlu gibi bir karakterle oynadığımızı hayal etsek? Bizden başka alan olur mu, tutulur mu bilmem ama böyle bir oyun yapabilsek efsane olurdu. Hayali bile güzel.

Kart oyunlarını oynarsan, her yendiğin rakipten gwent kartı kazanırsın, buda sana ilerdeki bir kaç görevde yardımcı olur.
    karakter güçlendirmesi oynayış tarzına göre değişir, ama ben ilk oynadığımda, sadece kılıç yeteneklerine odaklanmıştım, ama diğerlerinide karıştırıp daha iyi bir build oluşturabilirsin, yeteneklerin açıklamalarını okumak gerek.

• Arkadaslar kitaplarin cevirisinden hiç haber var mı? Bekle bekle gına geldi vallaha
  • Arkadaslar soyle bir video buldum youtube'da, adam alchemy build gitmis, baya immortal + infinite sign var herifte. Oyuna gelen updateler ile degisti mi bu yoksa hala yapilabiliyor mu bi goz atsaniz super olur

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam
    Giderken Triss kollarıma atılmadı sonra Yen e yürüdük haliyle onun görevlerini yaptım bilirsin işte şu cini kurtardık bize bişeyleri gösterdi güya hafızası yoktuya hani :) Sonra birbirlerini sevdiklerini daha iyi aladılar felan :) Şuan devam ediyor herşey bakalım o oyun oynanacak mı bana onu merak ediyorum Ana görev olarak Arvalach mı ne o adamla buluşum Skellige ye geçeceğiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Anladım hocam
    Giderken Triss kollarıma atılmadı sonra Yen e yürüdük haliyle onun görevlerini yaptım bilirsin işte şu cini kurtardık bize bişeyleri gösterdi güya hafızası yoktuya hani :) Sonra birbirlerini sevdiklerini daha iyi aladılar felan :) Şuan devam ediyor herşey bakalım o oyun oynanacak mı bana onu merak ediyorum Ana görev olarak Arvalach mı ne o adamla buluşum Skellige ye geçeceğiz :)

Yok. Eğer Triss gittiyse o dediğim olay yaşanmayacak. Artık Yen'le Geralt bir yastıkta kocayabilir. . Dediğim mevzu şu.
    2.00'dan itibaren izleyebilirsin. Hangi görev öncesinde olduğunu görmek için videoyu başından beri izle. Muhtemelen sen burayı geçtin zaten.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Aynen hocam o görevi hatırlıyorum devamı olmadığına göre demekki ben Yen le devam
  • W3tr.pidacs.com'ın çevirisi,Sweetfx grafik yaması ve nexusmods.com'dan yüklediğim bazı oynanış modlarıyla birlikte bir aksilik olmazsa artık yarın başlıyorum 3.oyuna,resmen asosyale bağlayacağım
  • oyunun aksiyon kısımlarına bir türlü alışamadım tuşlarını birbirine karıştırıyorum kamera açısı vurma hissi falan bir değişik geliyor ya nasıl alışıcam ben bu oyuna
  • Spoiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapsody_izmir -- 16 Ocak 2017; 8:52:39 >

• Ufak göndermeler olur Cyberpunk ın içinde Witcher'a ama büyük bir şey olacağını sanmam.
  • Staem linkte iyi görüntü sağlamak için hangi ayarları kullanıyorsunuz arkadaşlar? Direk ethernet ile bağlı sistem
  • Cyberpunk 2077 de mutlaka Ciri'ni göre bileciğim easter egg filan olucaktir
  • Böyle bir mod duyurulmuş gerçek mi bu...

Downgrade cancelled confirmed XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 19 Ocak 2017; 1:6:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Böyle bir mod duyurulmuş gerçek mi bu...

Downgrade cancelled confirmed XD

Evet, gerçek. Hatta mod v2 sürümleri var nexus'da falan. Hiç denemedim gerçi.

• kkratoss kullanıcısına yanıt
    bitki örtüsü, ağaçlar, nehir, şu ilk yayımlanan yeşilin bol olduğu uçurum kenarındaki trailere benziyor. Modları hiç sevmem ama dikkatimi çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

bitki örtüsü, ağaçlar, nehir, şu ilk yayımlanan yeşilin bol olduğu uçurum kenarındaki trailere benziyor. Modları hiç sevmem ama dikkatimi çekti.

Aynen. Oyunun ara videoları daha kaliteliydi. Bu mod da oyunun görüntü kalitesini o ara videoların seviyesine getirmeyi amaçlıyormuş. Çıktığında deneyeceğim ama sistemi ağlatır gibi duruyor:)
  • Yenniferle aradığımız cini haklamanın yolu nedir? Tüm zayıflıklarını kullanıyorum ama tek atıyor. Görev 15 lvlin görevi ben 22 lvlim. Muhtemelen başka bir yolu var ama ben çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.