DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.802
Cevap
185
Favori
508.148
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      49 Mesaj
      19 Aralık 2016 19:40:00
      beyler bir bakar mısınız, oyuna ng+ yaparak bir daha başladım zırhçıda problem yok zırh çıkıyor ama kılıç yapmaya gittiğimde ekrandaki gibi sadece isimsiz şeyler çıkıyor, gümüş kılıç ve çelik kılıç diye ayrılmıyor ve herhangi birine yap desem hammaddem gidiyor ama yapılmamış oluyor, yardım edecek biri var mı
      |
      |

• Yüzbaşı
      509 Mesaj
      20 Aralık 2016 09:34:05
      Oyun PS4 de biraz kasıyor mu bana mı öyle geliyor ?

ilk açıldığında envarter listesinde biraz bekleme oluyor , demirci de işlem değişimi yaparken vs. 1-2 saniye geç açılıyor.

Burada 1-2 saniye laf edilmez gibi görünüyor ama oyun sırasında işlemleri hızlı halletmek isteyince insanı sinir edebiliyor.

* Save yedeklerini USB ye aldım , oyunun 6-7 kere hata verip kapandığı anlar oldu. ( kasılmadan değil , oynarken birden çat diye gidiyor mavi ekran hatası gibi. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYLAVYU -- 20 Aralık 2016; 9:35:23 >
      |
      |

• Yarbay
      6160 Mesaj
    • Yarbay
      6420 Mesaj
      20 Aralık 2016 17:01:29
      arkadaşlar seriyi hiç oynamadım direk 3 oynayacağım. ilk iki oyunu oynama şansım yok şu an için.

ingilizce de yok bende. serinin hikayesine yabancı kalmamak için ne yapmam lazım. youtube de filan ara videoların vs. türkçe alt yazılı versiyonu var mı /? ya da ilk iki oyunun açıklayıcı türkçe anlatımı filan. ?

Olacak İş Değil
    • Yarbay
      3183 Mesaj
      20 Aralık 2016 17:09:58

1 2 yi oynamazsan senaryo kopuk olur 3 oyununda tr dil seçeneği var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      bigbooss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      493 Mesaj
      20 Aralık 2016 17:56:57

"Oynamanı şiddetle tavsiye ederim" Yinede sana bırakıyorum. Yedişer dakikalık, oyunda ne olup bittiğine dair anlatım.

Spoiler, oynamayan tıklamasın linklere.

1. oyunhttps://www.youtube.com/watch?v=eSMBRKt7gUQ

2. oyunhttps://www.youtube.com/watch?v=auGqs45NyxY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 20 Aralık 2016; 17:59:38 >
      |
      |
      bigbooss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6420 Mesaj
      21 Aralık 2016 07:47:12
      Cevaplar için teşekkürler. Video bakacağım.

İki oyunu oynayacak kadar. Hem vaktim yok hemde bilgisayar yok :-):-) Ps4 var. Sadece ondan oynayacağım

Olacak İş Değil
    • Yarbay
      6160 Mesaj
      21 Aralık 2016 11:30:20
      quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Cevaplar için teşekkürler. Video bakacağım.

İki oyunu oynayacak kadar. Hem vaktim yok hemde bilgisayar yok :-):-) Ps4 var. Sadece ondan oynayacağım

http://oyungezer.com.tr/haber/41225-the-witcher-serisinin-dunden-bugune-hikayesi

Videolar zaten kısa hocam. Onları izledikten sonra linkteki yazıyı da okursan hikayeyi iyice kapmış olursun. Oldukça kapsamlı bir yazı hazırlamış Ogz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      6420 Mesaj
      21 Aralık 2016 11:57:56
      hemen okuyorum eyvallah.
      |
      |

Olacak İş Değil
    • Yarbay
      7218 Mesaj
      21 Aralık 2016 12:35:22

Maul'un cosplay takvimi

|
      |
      kkratoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yarbay
      6160 Mesaj
      21 Aralık 2016 12:58:08
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Maul'un cosplay takvimi

Aynen. İçlerinde en güzeli buydu ama.

• Yarbay
      7218 Mesaj
      21 Aralık 2016 13:47:34

Yenn'in olduğu unicorn'lu da fena değildi
      |
      |
      kkratoss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
      Instead, I will simply...BREAK YOU!
      -Bane
      Steam: -Bane
    • Yarbay
      2728 Mesaj
      21 Aralık 2016 15:06:30
      Beyler Hearts of stone dlc'sinin "maximilan'ın evi" yani soygun görevini bitirmek üzereyim ama nasıl bitirmeliyim? Hangi kardeş ile anlaşmalıyım yoksa ikisini de öldürüp kutunun içindeki kağıtlarla birlikte mi almalıyım?
      |
      |

Monster Tulpar A7 V13 Gaming Laptop
      I7 7700HQ - GTX 1060 6 GB - 16 gb 2400mhz Ram - 256gb m2sata SSD - 1 Tb 7200rpm HDD
      Redragon K552 KUMARA Mechanich Keyboard - Corsair Void Surround Gaming Headset

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
    • Yarbay
      10320 Mesaj
      21 Aralık 2016 22:30:05
      Beyler DLC'leri oynamak için oyuna geri döndüm 35lvl civarındayım aylar oldu oyunu unutmuşum build ve gear tavsiye edebilecek olan var mı?
      |
      |

2017 BMW 118i M Plus LCI2
      Dell XPS13 9350 - i7 - QHD Touch | PS4 Pro | PSN: GuardofEvenstar | Sennheiser HD 598 Cs
      Intel i5 4690K @4.4GHz - NZXT Kraken X52
      | MSI GTX 1080 Gaming X+ 11Gbps | NZXT S340 Elite | LG 27UD69-W UHD 4K
    • Yarbay
      4534 Mesaj
      22 Aralık 2016 00:00:35
      Yeni çıkan Elder Blood Lighting Modu herkeze tavsiye ederim....
      http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2137/?
      https://www.youtube.com/watch?v=-Sar54lrg4c&t=187s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 23 Aralık 2016; 0:1:32 >
      |
      |

• Çavuş
      79 Mesaj
      23 Aralık 2016 22:13:23
      Arkadaşlar şu büyücü kadın Keira onu öldürmezsek oyunda nasıl bir değişiklik oluyor ?

• 24 Aralık 2016 12:47:43

Lambert ile ilgili değişiklik oluyor.

Lambert'in hayatı ona bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 24 Aralık 2016; 12:48:28 >
      |
      |
      aflatoxin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      4275 Mesaj
      24 Aralık 2016 16:36:02
      Beyler ilk 2 oyunu bitirdim.Finallerden sonra 3.oyuna başlayacağım yalnız birkaç sorum olacak,yardımcı olabilirseniz sevinirim

1- 2 oyunu da en zorun 1 altında bitirdim ve ikisi de sonlara doğru biraz fazla kolaylaştı.İyi bir oyuncuyumdur,bu sefer en zorda oynamak istiyorum ama Death March ne kadar zor ? Yani öyle insanı bezdirecek,bıktıracak,sinirlerini bozacak kadar zor mudur ? 2.oyun için de normal'de bile çok zor yorumları okumuştum hep ama hard'da bile yarım saat sonra alıştım ve sıkıntı kalmadı.Bombaları,yağları iksirleri sık sık kullanıyorum zaten.Yalnız şöyle de bir şey var,eğer en zorda bile oyun yarısından sonra çok kolaylaşacaksa başlarda aşırı kastırmak da saçma geliyor bana.Kısacası ilk sorum hangi zorluğu tavsiye edersiniz ?

2- Her türlü en zor 2 zorluktan birinde oynayacağım ve bu zorluklarda meditasyon yapınca bile can yenilenmiyormuş.Tek yolu iksir içip bir şeyler yemek mi bu durumda ?

3- GOTY sürümüne sahibim.DLC'lere oyun içinden mi giriliyor menüden mi açılıyor ? Oyun içindense DLC olduğu belirtiliyor mu,nasıl anlıyoruz ? Ana senaryoyu bitirmeden DLC'lere girmek istemiyorum çünkü

4- Save aktarınca 2.oyundaki gibi para ve envanter aktarımı da oluyor mu yoksa sadece seçimler mi aktarılıyor ?

5- Haritalar arası geçiş yapılabiliyor mu istediğimiz zaman yoksa önceki oyunlardaki gibi o haritadaki hikaye bitince bir daha geri dönemiyor muyuz ?

6- Zırh setleri,diagramları için falan internette hep yerlerini gösteren videolar resimler falan var.Bunlar haritalardaki soru işaretlerinde mi oluyor yoksa hiç üzerinde işaret olmayan alakasız yerlerde de çıkıyor mu keşfe bağlı olarak ? Eğer rastgele yerlerde de çıkıyorsa hepsini bulamazsak internetten bakmaktan başka çare yok mudur ? Ne bileyim yerlerini gösteren haritaları satan kimse falan yok mu yani oyunda öyleyse ?

Yvonne Strahovski

Fan Club
    • 24 Aralık 2016 16:51:09
      Arkadaşlar oyun Xboxda da Türkçe mi ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      asosyalist

Android Beta Tester
      24 Aralık 2016 16:54:03

lambertla ilgili

denemedim ama lambertı onsuz da kurtarabiliyoruz diye biliyorum

keirayla ilgili

senin mekana gönderirsen ilerde yardımı oluyor, krala gitmesine izin verirsen sonu kötü oluyor

|
      |
      Bahsedilenler: aflatoxin , Mr. Management kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Evil is evil,” the Witcher says. “Lesser, greater, middling…makes no difference.
      The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.”

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.