Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence serinin en iyi oyunu 1. oyundur. arkadaşlar lütfen grafiklerine veya saçma koşu animasyonuna aldırmadan şu oyunu oynayın. witcher 3 dahil oynadığım hiçbir oyunda olmayan atmosfere sahip oyundur.

https://youtu.be/e6uVeCzUhw0?t=2m52s

bunlar da kendi çektiğim birkaç ss

• Oyunu, hiçbir rehberi okumadan etmeden, hiçbir ön bilgi almadan yan görevleriyle birlikte -Gvent oyunları, çoğu at yarışları ve çoğu kontratlar hariç- bitirdim. Ancak oyunun 3 farklı sonu varmış ve ben kötü sonla bitirmişim.
    Ciri'nin öldüğü son... Ciri'yi babasıyla buluşturduğum, buna karşılık para ödülünü kabul etmediğim, Ciri'yi yalnız başına bırakmadığım, mezar ziyaretinde bile yanında olduğum, sinirlerini yatıştırıp alttan aldığım hâlde oyun kötü sonla bitti. Bir tek Ciri'yi sahirelerin yanına tek başına yollamayıp sahire locasının Ciri'yi almasına köstek olmuştum. Bir de belki şu malum ikincil görevleri öncesinde sonrasında veya ana görevlerle birlikte yaptığımdandır belki de.

Ve daha önceki oyunlardan bildiğim için oyundaki dengesiz zorluklar sebebiyle sinir stres yapmadan, klavye-fare kırmadan bitirmek ve kasmadan, yırtınmadan oynayabilmek için oyunu easy'de bitirdim, iyi ki de öyle yapmışım. Bu arada oyunun ek paketlerini de yan görevleriyle birlikte bitirdim. Karakterimin seviyesi 50 yani 50 level. Oyun bitince Yeni Oyun+ (New Game+) modu açıldı. Daha doğrusu oyun bana bunu duyurdu ancak menüde görmedim, neyse ona bakarız. Oyun easy'de olmasına rağmen yer yer beni kastırıyor. Easy'de ama birçok kez öldüğüm de olmuştur easy olmasına rağmen. Yeni Oyun+ yapsam oyun çok ciddî derecede zorlaşıyor mu? Deneyen var mı? Eğer oynanmyacak, saç baş yolduracak gibi oluyorsa new game der yine easy'de oynar, farklı senaryo denerim. Yok eğer pek bir fark olmuyor, topladığın item ve skill'ler ile oynamaya değer diyorsanız oyuna NG+ ile oyuna başlarım.

Ama moralimi bozan bir şey daha var. Karakterimin üzerindeki item'lar 40 küsür seviye isteyen, yüksek seviye item'lar. Şimdi okudum ki karakter seviyesi 30 üstüyse oyun 30'dan başlatıyormuş. Ben de diyorum ki başlarım öyle işe. Ben özenle seçip yaptığım üzerine titrediğim kılıçlarımı kullanamayacaksam ne anladım o işten.

Başka bir sorum daha var. Oyunda ilk seviye yetenekler dışında başka hiçbir yetenek açamıyorum, oyun izin vermiyor. Easy'de oynadığım için mi acaba. Çünkü şu an 20'nin üzerinde Skill Point atıl şekilde duruyor ve boşta oyunun bana verdiği skill point slotu yok. Skill Point var ama skill açamıyoruz. Saçmalığa bak.

Bilgilendiriseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 7 Aralık 2016; 6:37:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bladeGny kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum. Bence serinin en zayıf halkası ilk oyun. Orijinallik var, eyvallah. Ve genellikle ilkler sonrakilerden daha iyi olmuştur. Ama bu oyun onlardan değil. Ama serideki tüm oyunların birbirine göre avantajı dezavantajı var. Mesela 2. oyundaki Loot rezaletti. Onu mu atsam bunu mu alsam diye diye oyunu bitirdim. En iyi loot 3. oyunda, tabi 3. oyunda farklı yerlerden koştura koştura loot yapmamız kısmı gıcık. Karakter tam hızını alıyor loot sırasında yine duruyor, dururken de koşturduğu için biraz sürükleniyor filan. Ama 2. oyunun da güzel tarafları yok değildi. Mesela 3. oyundaki gibi çok fazla tuş israfı yapmamışlar. Klavyede farede boşta tuş bırakmadı oyun. Ve bazı tuşlarda değişiklik yapmanıza izin yok. 2. Oyuna bakarak aynı veya çok benzer bir ayar çekerim tuşlara diyordum. Abartmıyorum 1 saate yakın vakit kaybetmişimdir tuş kombinasyonu için. En iyi kombinasyon için. Bir tuşa duruma göre 2-3 işlev atayabilirsin. 1 tuşun 3 farklı işi yapabilmesi mümkünken oyunda 3 iş için 3 tuş mantığı gütmüşler. Bir de oyunda bir yerde varsayılan olarak bir tuş 2 farklı işi yapabiliyorken ben onu özelleştirmeye kalktığımda benim yaptığımı kabul etmiyor. Mesela E tuşu hem şunu yapar hem bunu diyor kendisi ama ben diyorum ki E tuşunu başka bir şeyde kullanayım onun yerine F tuşu yapayım. Yok. O zaman diyor ki bu işlerden biri için F tuşu yap diğeri için başka bir tuş bul. F ile hem şunu hem bunu yapamazsın diyor ama kendisi varsayılan olarak buna E tuşu için izin veriyor. Böyle de saçma bir oyun.

İlk oyun zamanına göre değerlendirilirse iyi yoksa hiç de iyi değil.

3. oyunun şöyle bir kıl tarafı var. İksirlerin etki süreleri ilk 2 oyuna göre çok kısa. Ben koca oyun boyuna belki 4-5 defa iksir kullandım. Bir skill açtım. Yediğin, içtiğin şey yarım saat boyunca can donduruyor. İksirle hemen hemen aynı hızda doldururken en azından saniyeler boyunca değil de koskoca yarım saat boyunca can doldurmaya devam ediyor. Zehirlenme durumunda ise Quenn işareti işimi görüyor. Kedi iksirini 3. oyunda bir kez bile kullanmadım. Bir keresinde deneyeyim dedim, lâzım olur gibi oldu. Onda da iksir ya da iksir yapacak simya malzemesi yoktu. Malzeme olduğunda da ihtiyaç duymadım.

2. oyun grafiksel tutarsızlıklar içerse de grafikleri fena değildi yapıldığı yıla da göre. Ama tutarsızlıklar sırıtıyor, hoş olmuyor. Geralt'ın üstüne başına bakıyorsun "Next Gen", saçlarına bakıyorsun "Old Gen" veya daha da kötüsü çevre grafiklerindeki tutarsızlıklar. Duvarın bir tarafı ultra veya yüksek grafikteyken bir tarafı bildiğin "low" dümdüz. Ama 2011 oyunudur deyip sineye çektik.

Olayların akış yönünden, senaryonun ilerleyişi yönünden 2 ve 3 ilk oyunu ezer geçer. O yüzden zamanına göre diyip geçmek lazım. Yoksa kıyaslama çok adaletsiz olur. Kaldı ki ilk oyunla 2 ve 3'ün savaş sistemi bile cok farklı.

Ha bu arada şimdi aklıma geldi. 2. oyundaki dövüş turnuvaları 3. oyununkinden daha güzeldi. Atmosfer olarak daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 7 Aralık 2016; 14:04:14 >

• Ben death matchin bir altinda oynamistim blood and broken bones ( hard ) yanilmiyorsam. İlk baslarda zor gelsede sisteme alisinca kolaylasti. 5-6 level olduktan sonra oldugumu hatirlamiyorum. Bence oyundan tam keyif almak icin death march da oynanmali

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Ben death matchin bir altinda oynamistim blood and broken bones ( hard ) yanilmiyorsam. İlk baslarda zor gelsede sisteme alisinca kolaylasti. 5-6 level olduktan sonra oldugumu hatirlamiyorum. Bence oyundan tam keyif almak icin death march da oynanmali

Beni rahatsız eden şey oyundaki zorlukların dengesizliği. Hem sizi kolaylığıyla gevşetiyor hem de yersiz bir zamanda çok fena kastırıyor. Tabi alışmak da önemli. Bir de ben işi hızlıca halletmek için biraz bodoslama giriyorum. Tabi bu hareketim bazen bana pahalıya patlıyor. Ölünmeyecek yerlerde öldüğümü hatırlıyorum. Moblar toplu hâlde saldırdı mı çok fena canımıza okuyor.

Siz gamepad ile mi yoksa klavye+fare ikilisiyle mi oynuyorsunuz? Bu oyun gamepad ile bana biraz zevksiz geldi de. Ancak birkaç mob için yorulmamak adına kullanabilirim diye düşünüyorum. Gamepad işleri biraz daha kolaylaştırıyor. Tek kötü yanı crossbow gibi hedef alma durumu içeren eylemlerde fareye göre daha işlevsiz, yavaş ve zevksiz oluşu. Bu arada oyun gamepad tuş özelleştirilmesine kesinlikle izin vermiyor. Yoksa Prince of Persia Warrior Within'in Playstation 2'deki tuş düzeninin hemen hemen aynısını denemeyi düşünüyordum. Ellerim o düzene fena hâlde alışmıştı.

• Oyun Death March'da bile belirli buildler ile inanılmaz kolay.Tek zor kısmı early Death March.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Ben death matchin bir altinda oynamistim blood and broken bones ( hard ) yanilmiyorsam. İlk baslarda zor gelsede sisteme alisinca kolaylasti. 5-6 level olduktan sonra oldugumu hatirlamiyorum. Bence oyundan tam keyif almak icin death march da oynanmali

Beni rahatsız eden şey oyundaki zorlukların dengesizliği. Hem sizi kolaylığıyla gevşetiyor hem de yersiz bir zamanda çok fena kastırıyor. Tabi alışmak da önemli. Bir de ben işi hızlıca halletmek için biraz bodoslama giriyorum. Tabi bu hareketim bazen bana pahalıya patlıyor. Ölünmeyecek yerlerde öldüğümü hatırlıyorum. Moblar toplu hâlde saldırdı mı çok fena canımıza okuyor.

Siz gamepad ile mi yoksa klavye+fare ikilisiyle mi oynuyorsunuz? Bu oyun gamepad ile bana biraz zevksiz geldi de. Ancak birkaç mob için yorulmamak adına kullanabilirim diye düşünüyorum. Gamepad işleri biraz daha kolaylaştırıyor. Tek kötü yanı crossbow gibi hedef alma durumu içeren eylemlerde fareye göre daha işlevsiz, yavaş ve zevksiz oluşu. Bu arada oyun gamepad tuş özelleştirilmesine kesinlikle izin vermiyor. Yoksa Prince of Persia Warrior Within'in Playstation 2'deki tuş düzeninin hemen hemen aynısını denemeyi düşünüyordum. Ellerim o düzene fena hâlde alışmıştı.

Fifa disinda baska bir oyunda gamepad kullanmam. Mouse klavye ikilisi daha kolay bana gore. Dedigim gibi ben oyunun en zorda bile zor oldugunu dusunmuyorum. Bununla alakali olsa gerekki baw dlc de dusmanlarin zorluk seviyesini bir nebzede olsun artirmislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: xharperx

merhabalar ben en son oyunu temmmuz ayında ayında oynadım bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım oyundada daha hikaye olarak çok ilerlememiştim başlardaydım fakat baya bi para kasmıştım armor ve kılıçlarım baya iyidi bir çokda yer keşfetmiştim . Kaldığım yerden devam etmek istiyorum oyuna fakat bi kaç sorum olucak bunları cevaplarsanız çok sevinirim.

1- oyunun bende orjinal normal sürümü yüklü ve bugün gog sürümüne son çıkan update v1.24 yapılı ve oyuna çıkmış bütün ek paketler yüklü (heartshone, blood and wine vs.) fakat bu oyunun goty versiyonuda çıktı ve onun içinde v1.24 ten sonra çıkmış v1.30 ve v1.31 updatesi var bunlar çok önemli updateler mi sizce ve sadece goty versiyonuna özel bir dlc ,atıyorum season pass felan var mı yani bu versiyonu satın almaya değer ek bişey var mı? veya en kötü korsan olarak indirmeye değer ek bişey var mı ? yoksa bütün ek paketleri yüklü normal versiyonla arasınd hiç bir fark yok mu

2- normal oyunun save dosyası goty versiyona atılır mı?

3-ben en son tr yama yaptığımda witchera o zaman beta aşamasındaydı fakat ben bıraktıktan sonra resmi olarak çıkış yapmış o resmi yamaya sahip olabilmem için goty versiyonunu yüklememe gerek var mı ? şimdi baktımda normal versiyona uygun resmi bütün dlcleri kapsayan tr yamayı bu sitede buldum galiba v2.10 versiyon die ama bunu tr yamanın versiyonunun üstüne kurunca sıkıntı çıkar mı?

4- witcher 2 şu anda witcher 3 ü oynamadığımdan en sevdiğim oyundur fakat witcher 1 i hiç oynamadım ama hikayesiyle ilgili çok uzun yazılar okudum fakat hikaye gidişatını bu kadar kaçırmışken sizce bunu avantaja dönüştürüp witcher 1 i oynamalımıyım? witcher 3 ü kavrayabilmek için witcher 1 oynamak önemli mi yoksa 2 deki bilgiler yeter mi ? çünkü çok sıkıntılı bi oynanışı olduğu söyleniyor?

1-) GOTY versiyon, resmi türkçe dil seçeneği hariç en ufak bir değişiklik getirmiyor, sadece bug düzeltmeleri var.

2-)Atılabilir

3-)Bizim türkçe yamamız resmi olmadı, el altından başkasına resmi yama yaptırırlarken bizi dolandırdılar. istersen bizim yamayıhttp://www.w3tr.pidacs.com/ bu adresten indirebilirsin.

4-)Ben Witcher 1 & 2'yi oynamadan sadece hikayeyi okuyarak W3'ü oynadım çok eksikliğini görmedim. O senin bileceğin iş.

cevap verdiğin için teşekkürler kardeşim. Sizin tr yamanızı resmi olarak sanıodum sonradan araştırdığımda bazı yazılar okudum size yapılan ayıbı,yanlışı gördüm ve sizin tr yamanızla oynamaya devam ediyorum. Emeğinize yazık etmişler. Zaten sizin tr yamanızla resmi tr yamanın bi kaç yerde karşılaştırılmasını gördüm sizinki çok daha iyi duruo,daha komik samimi ve daha güzel duruo onlarınki çok sıradan olmuş . onlar kelimesi kelimesine odunsu bir çeviri yapmış siz anlamca çeviri yapmışsınız size helal olsun. onlar çeviri çevirisine yapıcam die iyice abartıya kaçmışlar roachu Kızılgöz die witcherıda efsunger die çevirmek nedir.

• Üstte birisi yazmış dayanamadım,daha önce de çok konusu geçmişti burada.Şu 'ilk 2 oyunu oynamadım ama eksikliğini pek hissetmedim' diyenler bunu neye göre diyorlar merak ediyorum.Hani ilk 2 oyunda olanları bilmiyorsun ki etkisi olup olmadığını anlayasın.Oynamış olan biri bunu dese normal,biliyor önceki oyunlarda neler olduğunu ve son oyuna nasıl yansıdığını.Belki senin sıradan gördüğün bir görev veya içindeki bir ayrıntı ilk 2 oyunu oynamış biri için çok önemli veya eğlenceli bir şey.Zaten save aktarılan bir oyunda 'önceki oyunları oynamamak eksiklik değil' demek saçmalık bana kalırsa.Ben şu an 2'nin ortalarındayım,ona rağmen ilk oyunu biliyor olmanın çok faydasını görüyorum ve daha çok zevk alıyorum.Bir de bu kadar dolu bir 3.oyunda önceki oyunlardan gırla gönderme vardır kesinlikle.Uzun lafın kısası bence kesinlikle ilk 2 oyun da oynanması gereken oyunlar.Sadece 3'ü oynayanlara yine bir şey demiyorum,kendi tercihleri ama bir de bunu tavsiye edip eksikliğini hissetmediğini söylemek mantıksız geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Üstte birisi yazmış dayanamadım,daha önce de çok konusu geçmişti burada.Şu 'ilk 2 oyunu oynamadım ama eksikliğini pek hissetmedim' diyenler bunu neye göre diyorlar merak ediyorum.Hani ilk 2 oyunda olanları bilmiyorsun ki etkisi olup olmadığını anlayasın.Oynamış olan biri bunu dese normal,biliyor önceki oyunlarda neler olduğunu ve son oyuna nasıl yansıdığını.Belki senin sıradan gördüğün bir görev veya içindeki bir ayrıntı ilk 2 oyunu oynamış biri için çok önemli veya eğlenceli bir şey.Zaten save aktarılan bir oyunda 'önceki oyunları oynamamak eksiklik değil' demek saçmalık bana kalırsa.Ben şu an 2'nin ortalarındayım,ona rağmen ilk oyunu biliyor olmanın çok faydasını görüyorum ve daha çok zevk alıyorum.Bir de bu kadar dolu bir 3.oyunda önceki oyunlardan gırla gönderme vardır kesinlikle.Uzun lafın kısası bence kesinlikle ilk 2 oyun da oynanması gereken oyunlar.Sadece 3'ü oynayanlara yine bir şey demiyorum,kendi tercihleri ama bir de bunu tavsiye edip eksikliğini hissetmediğini söylemek mantıksız geliyor

aynen kardeşim son derece haklısın.o karakterler o oyuna göndermeler falan.adamlar bilmediği şeyin eksikliğini hissetmemesi ilginç. ayrıca iorveth i tanımadan oyun mu olur yav

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Fifa disinda baska bir oyunda gamepad kullanmam. Mouse klavye ikilisi daha kolay bana gore. Dedigim gibi ben oyunun en zorda bile zor oldugunu dusunmuyorum. Bununla alakali olsa gerekki baw dlc de dusmanlarin zorluk seviyesini bir nebzede olsun artirmislar.

Belki de ben oyunu çok fazla saatlerce aralıksız oynadığımdan zor gelmiştir. Bir oturuşta 5-10 saat götürüyorum, aralıksız. Aynen Blood And Wine'da moblar kısmen daha zorlayıcıydı. 2 Bruxa/Alp bir araya geldi mi en kral boss'tan daha beter oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Aralık 2016; 0:41:7 >

• İçinde sadece witcher 3 goty olan steam hesabımı zararına satmak istiyorum . İlgilenen varmı ?
  • quote:

Üstte birisi yazmış dayanamadım,daha önce de çok konusu geçmişti burada.Şu 'ilk 2 oyunu oynamadım ama eksikliğini pek hissetmedim' diyenler bunu neye göre diyorlar merak ediyorum.Hani ilk 2 oyunda olanları bilmiyorsun ki etkisi olup olmadığını anlayasın.Oynamış olan biri bunu dese normal,biliyor önceki oyunlarda neler olduğunu ve son oyuna nasıl yansıdığını.Belki senin sıradan gördüğün bir görev veya içindeki bir ayrıntı ilk 2 oyunu oynamış biri için çok önemli veya eğlenceli bir şey.Zaten save aktarılan bir oyunda 'önceki oyunları oynamamak eksiklik değil' demek saçmalık bana kalırsa.Ben şu an 2'nin ortalarındayım,ona rağmen ilk oyunu biliyor olmanın çok faydasını görüyorum ve daha çok zevk alıyorum.Bir de bu kadar dolu bir 3.oyunda önceki oyunlardan gırla gönderme vardır kesinlikle.Uzun lafın kısası bence kesinlikle ilk 2 oyun da oynanması gereken oyunlar.Sadece 3'ü oynayanlara yine bir şey demiyorum,kendi tercihleri ama bir de bunu tavsiye edip eksikliğini hissetmediğini söylemek mantıksız geliyor

ilk 2 oyunun senaryosunu özet olarak ingilizce kaynaktan okudum, ona dayanarak söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

ilk 2 oyunun senaryosunu özet olarak ingilizce kaynaktan okudum, ona dayanarak söylüyorum.

Hocam bahsettiğim şeyi sadece senin için söylemedim,en son senin yazında gördüğüm için ve daha önce de bu tarz konuları hem bu seri hem de başka seriler için çok okuduğumdan yazdım artık.Kaynaklardan bile okusan her görev içindeki ayrıntıyı veya karakterlerin tüm özelliklerini bilmen mümkün değil oynamadan.O yüzden mesela atıyorum belki de 2.oyunda bir yan görevde geçen ufak bir ayrıntı veya önemsiz bir yan karakter 3.oyunda da göründü ama sen bunu bilemezsin çünkü en ayrıntılı kaynaklar bile o kadar ayrıntıdan bahsetmezler.Mesela 3'te bir dövüşçü varmış Durden The Tailor adında.Şimdi bu çok çok ufak bir ayrıntıdır koca hikayede ama Fight Club izlememiş birisi için sıradan bir isimken izlemiş birisi için bence çok güzel eğlenceli bir göndermedir.Asıl bahsettiğim şey bu yani.Büyük çapta aman aman bir eksiklik hissetmezsin belki ama böyle pek çok,oyuna olan hayranlığı arttıran ufak göndermeleri kaçırabilirsin ilk 2 oyunu oynamadığın için ve bu durumda önceki oyunları tecrübe edinmiş birisi daha çok etkilenir Wild Hunt'tan (Ha ben de henüz 3'e geçmedim belki hiç yoktur bu tarz göndermeler ama hiç sanmıyorum böyle büyük bir yapımda olmayacağını)

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    tamam isteyen önceki oyunları da oynasın bir şey demedim :) ben kendi açımdan söyledim.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Pek farkeden birşey olmuyor. Sen 1. seviyeyken düşman 3.seviye ise sen 50 ile başlıyorsun düşman 53 olarak başlıyor. NG ile başladığımda pişman oldum zorluktan ziyade kolaylık dahi oldu yeteneklerin sıfırlanmamasından dolayı bu yüzden yaklaşık yarısında oyundan soğuyup bıraktım NG kaydımı. Sıfırdan başlamayı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Pek farkeden birşey olmuyor. Sen 1. seviyeyken düşman 3.seviye ise sen 50 ile başlıyorsun düşman 53 olarak başlıyor. NG ile başladığımda pişman oldum zorluktan ziyade kolaylık dahi oldu yeteneklerin sıfırlanmamasından dolayı bu yüzden yaklaşık yarısında oyundan soğuyup bıraktım NG kaydımı. Sıfırdan başlamayı tavsiye ederim.

Aynen dediğin gibi oldu. Mesela su cadısını 2-3 hamlede indirirken NG+'tan sonra 5-6 hamlede indirir oldum. Aynı ekipmanla. Ayrıca aldığım hasarlar da sıfırdan başlamışım gibi artmaya başladı. Ama ben bu şekilde devam edeceğim. Bu arada NG+'ta Tüm soru işaretli bilinmeyen bölgeler sıfırlanmış. Önceki oyunumda çoğu bölgeyi açmıştım. Bu pek hoşuma gitmedi. Seviyeler vesaire arttığı için dediğin gibi en kral item'ları dizsen de bir şey değişmiyor. NG+ sadece skill ve para/parasal öğeler bakımından bir fark yaratıyor.

Bu arada Skill Point'leri artık mutojenlerle kullanıyorum ama skill ağacının devamı açılmıyor. Bunun sebebi nedir?

• https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw

ağlamıyorum gözüme birşey kaçtı :(
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu tam olarak anlamadım oyuna ara vereli de bayağı oluyor ss ile gösterirsen belki bende bir şeyler canlanır

• Makes no difference to me.

Hey gidi günler hey özlemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 11 Aralık 2016; 9:50:43 >
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.