Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (843. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gwent kartlarını bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum 2 saattir 2 kartı aramaya çalışıyorum. Novigrad ve Velen'de bulmam gereken sadece 1 kartım kaldı.

Fakat Novigrad'da olması gereken her yere baktım ve kartı bulamadım.( Burada yazan 24 yere baktım )http://www.gosunoob.com/witcher-3/gwent-players-merchants/

+http://www.gwentcards.com/ diye bir site var fakat nasıl işlediğini çözemedim.

Edit: Görev Tamamlandı lanet olası Roche yüzünden olmuyormuş son 2 kartınız kaldığında ona gidin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukabay -- 28 Ekim 2016; 2:54:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Bu görevin devamında ne yapmam lazım ? Kurtu öldürüyorum ama laneti bozulmadığı için tekrar diriliyor görev kısmındada nasıl kaldıracağımla ilgili birşey bulamadım.
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Kendi etini yedirmen lazım. Öldürdüğünde etinden bir parça al. Daha sonra tekrar yendiğinde eti verirsen işi biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sakın ha kendi etini yedirip görevi pas geçme, laneti kaldır öyle öldür kurt adamı. daha zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: elured

Bu Expansion pass nedir Hearts of Stone ve Blood and Wine'ın birleşimi mi yoksa tamamen ayrı bir DLC mi

Soruma cevap alabilir miyim?
  • 3keko1 3 kullanıcısına yanıt
    İyimiş oda :) laneti nasıl kaldıracağım peki oyuna ara vermiştim bu görev yarım kaldı biraz pek hatırlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resmi yamada bazen Seçmen gereken yazılarda alakasız şeyler çıkıyor,seçince karakter başka bişey söylüyor ,forumdaki arkadaşların yamasını kurunca bunlar düzeliyor değilmi.
  • Witcher 3 + Hearts of stone + Blood and wine birleşimi oluyor expansion pass.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantery

Witcher 3 + Hearts of stone + Blood and wine birleşimi oluyor expansion pass.

Hocam expansion pass'e oyun dahil değil. HoS ve BaW sadece. Steam'de alırken de uyarıyor bunun için ana oyuna sahip olmanız gerekiyor diye. Ana oyunun dahil olduğu GOTY.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda Gwent'in ana konusu var mı? Ben mi bulamadım?
  • mhmthmz kullanıcısına yanıt
    Sanırım yok bende bulamadım
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Bende o görevde bütün tikler işaretli durumda ancak görev bitmiyor. Kurt adama kendi etini yedirdim. Sahildeki yoldaşını öldürdüm görev hala duruyor. Bug mı oldu acaba
  • Arkadaşlar "Adalbert Kermith in ikinci haritasını" bulamadım Kedi okulu part 2 teçhizatları görevini yapamıyorum gidip toplayım belki görev başlar dedim almak için gidince teçhizatlar silik görünüyor yani görevi başlatmadın diyor biraz araştırdım "Blackbough (KARADAL)" daki demircide satılıyormuş lakin kontrol ettim demircide yok öyle bir harita bu sorun nedir yardımcı olabilecek var mı bug mı oldu acaba?? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum...
  • Witcher 3 goty alırken ana oyunun fiyatı düşmüyormu direk oyunuda almayı deniyor steamde uyarı veriyor birden fazla alamazsınız diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ücretsiz dlc lerle ilgili bir şey soracaktım.

bu dlc lerin verdiği eşyalar setler vs nereden alınıyor? bir görevlemi yoksa bi sandıktamı yoksa direk envanteremi ekleniyorlar nasıl elde ediyoruz acaba???
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Bende o görevde bütün tikler işaretli durumda ancak görev bitmiyor. Kurt adama kendi etini yedirdim. Sahildeki yoldaşını öldürdüm görev hala duruyor. Bug mı oldu acaba

Olabilir. Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım hiç. Etini yedirdiğim anda ölüyor ve görev tamamlanıyordu.
  • Gwent'in kapalı betasına seçilmişim, oynadım biraz, Hearthstone'a benzemiş efektler vs. ama kart tasarımları, özellikleri falan çok hoş olmuş. Oyunun mantığı güzeldi zaten, benim baya hoşuma gitti.
  • Arkadaşlar blood and winedayım. Corvo biancodayım hala daha şu setin bonuslarını açamadım nerden açıcaz bir yardımcı olursanız sevinirim

• rikopaca R kullanıcısına yanıt
    Hocam şu haritada yeri gösterilen elemandan Grandmaster setlerinin yerlerini öğreneceksin. Diyagramları topladıktan sonra da aynı adama gelip işlettireceksin.

Yalnız şöyle bir durum var, Feline, Ursine ve Griffin setleri için daha önceden Mastercrafted seviyesine kadar geliştirmiş olman lazım, onları direk üretemiyorsun.
  • Sağolasın üstat. Peki mastercraft seviyesine nasıl geliştiricez

• rikopaca R kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam, kolay gelsin

Mastercraft diyagramlarını da ana oyunda daha önceden toplamış olman lazım (Enhanced ve Superior diyagramları da dahil), haritaları çeşitli tüccarlarda veya zırhçılarda/demircilerde satılıyor. Yerlerine internetten de bakabilirsin.

Daha sonra yine aynı elemandan üretebilirsin. Ya da zırhları Kargatüneği'ndeki zırhçıya silahları Novigrad'daki bi demirciye işlettirebilirsin. Tam konumlarını internette çok rahat bulursun hocam
  • 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.