Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (842. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    B&w ek paket hariç bütün soru işaretleri dahil, bitirdim vaktim olursa upload ederim. Cepte 10 fistek, 2 de radenya birası var. Bir de yıllanmış şarap var hadi yine iyisin içmedim bekletiyorum, sana kısmetmiş.
    Ha bir de bütün avratları geçirdim elden, artık ilk ben yapmış gibi oldu ama idare edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MDV kullanıcısına yanıt
    BAW DEDİĞİN NEDİR ÜSTAT?

• MDV kullanıcısına yanıt
    Bowu anladım. Peki nerden yapıcaz tarif edebilme imkanın varmı

• WaapS kullanıcısına yanıt
    son save kaç mb?
  • rikopaca R kullanıcısına yanıt
    Bi kac ustteki mesajda bahsetmistim hocam. Ana meydanda bi eleman var, hem zirh hem silah yapiyor. Ondan grandmaster yukseltme semalarinin yerini ogreniyorsun. Sonra ayni elemana gelip uretiyorsun. Ama Manticore ve Kurt setleri disindakiler icin mastercraft halleri lazim techizatlarin.
  • Yukarida arkadas anlatmis yerini. Gordugum kadari ile sende kedigil seti onu ilk once mastercraft seviyesine yukseltmelisin. 34 level de giye bilirsin. Ustat isinide 40 levelde kullanila bilir

• Arkadaşlar bu silah-zırh yapımlarında Level ile orantılı sıkıntı çekmekteyim. Haritalarda bütün questleri yaptığım için level farkı oluştu.
    Mesela UMA görevindeyim ve Kaer Morhen'de Kurtgil setlerinin sayfalarını daha yeni çıkardım fakat 34 level çıktı. Ben ise 45 level'ım. Genel olarak tüm silahlar setler o civarlarda bunu çözebilecek bir MOD önerisi var mı ? Yerden bulduğum dandirik silahlar veya satıcılarda satılan silahlar bile levelıma daha yakın daha iyi çıkıyor...

Edit: Usta zırhçılar görevini bitirdim ( Yoana ) 50 lvl'da yaptım bu görevi bende gerçekten sağlam bir set bekliyordum. 27 lvl set yaptı... Yok mu bu duruma bir çare?
  • Blood and Wine'ı bugün bitirdim... İçerik olarak daha zengin olsada hikaye bakımından Hearts Of Stone daha güzeldi bence.BaW'ı en iyi sonla bitirdiğimi düşünüyorum.

Syanna ve Anna barıştılar..
    Dettlaff sizlere ömür.
    Regis malesef Nilfgaard'a kaçmak zorunda kaldı.

Kendimi şuan boşlukta hissediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 27 Ekim 2016; 15:21:2 >
  • Senin spoiler'ını yırtarım haa Oynamayan insanlar burda, düzgün koyun şu kapalı parantezi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Senin spoiler'ını yırtarım haa Oynamayan insanlar burda, düzgün koyun şu kapalı parantezi ya

Edit butonu gözükmüyor , özür dilerim.Forum bozulmuş sanırım yine.

edit : Mobil sürümden düzelttim.Tekrardan kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 27 Ekim 2016; 12:41:05 >
  • Bu Expansion pass nedir Hearts of Stone ve Blood and Wine'ın birleşimi mi yoksa tamamen ayrı bir DLC mi
  • BLOOD AND WİNE KAÇ LVLDA BAŞLAYABİLİRİZ?
    ŞUAN 20 LVLIM BAŞLAYABİLİYORMUYUM. BAŞLARSAM NERDEN NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

• rikopaca R kullanıcısına yanıt
    Onerilen seviye 37-38 falandı galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya nasıl beceriyor bu millet görevden o kadar uzaklaşmayı. Ben soru işareti ve görevler dahil hepsini bitirdiğimde 38-42 level falandım (b&w yok). Adam 45 olmuş daha uma görevinde bu ne perhiz bu ne lahana turşusu aga. Ana görevleri yapsan demekki 55-60 level olacan.

E git hazine avcılığı yap o zaman, b&w yüklüyse grandmaster yaparsın değilse zaten 34 level hayli yeter. Daha neyi kesecen oyunda kılıcı sallayıp dağı mı yaracan be mübarek.

• quote:

Ya nasıl beceriyor bu millet görevden o kadar uzaklaşmayı. Ben soru işareti ve görevler dahil hepsini bitirdiğimde 38-42 level falandım (b&w yok). Adam 45 olmuş daha uma görevinde bu ne perhiz bu ne lahana turşusu aga. Ana görevleri yapsan demekki 55-60 level olacan.

E git hazine avcılığı yap o zaman, b&w yüklüyse grandmaster yaparsın değilse zaten 34 level hayli yeter. Daha neyi kesecen oyunda kılıcı sallayıp dağı mı yaracan be mübarek.

o iş öyle değil kardeş. mesela baw'da mutasyon geliştirmeleri, grandmaster zırh falan var ama kullanabileceğin bir alan yok, geliştiriyorsun ama her şey bitmiş oluyor. bu sebepten ötürü ben de uma'yı almadan hos'u bitirdim, sonra baw'a geçip mutajen geliştirme ve grandmaster cat zırhı alıp geri döndüm oyunu bitirmek üzereyim şimdi 42 lwl'im. ki 55-60 level olmak da yok, ana görevlere o kadar yüksek levelli girince 20 30 exp falan veriyor görev başı.

• quote:

Ya nasıl beceriyor bu millet görevden o kadar uzaklaşmayı. Ben soru işareti ve görevler dahil hepsini bitirdiğimde 38-42 level falandım (b&w yok). Adam 45 olmuş daha uma görevinde bu ne perhiz bu ne lahana turşusu aga. Ana görevleri yapsan demekki 55-60 level olacan.

Görevler yeşilken yaparsan tam xp alırsın,grileştikleri zaman 1-5 arası xp puanı veriyor oyun bu yüzden önceliği seviyenin yakın olduğu görevlere vermek lazım alttan 4 seviye üsten 5 seviye olan görevlerden tam xp alırsın.
  • Hos dlc'sini bitirdim adeta yeni oyun çıkarmışlar ama birkaç sorum olacak
    olgierd'ın karısından gülü almassak noluyor ve oyun sonunda o'dimm olgierdi öldürürken buna müsaade edersek noluyor?

• Always %100 exp diye mod var nexus'da.Onu kullanırsanız her zaman görevlerden tam exp geliyor(Yeşil olarak kabul ediyor hepsini) Onu kullanarak 68 levelde bitirdim oyunu ( Tüm Dlc'ler dahil ) Tabi NG olmadığı için 40-45 levellik item taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 27 Ekim 2016; 22:08:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tvdoynr

Hos dlc'sini bitirdim adeta yeni oyun çıkarmışlar ama birkaç sorum olacak
    olgierd'ın karısından gülü almassak noluyor ve oyun sonunda o'dimm olgierdi öldürürken buna müsaade edersek noluyor?

gül konusu hiçbir değişiklik yapmıyor. gülü almazsan Iris çiziyor o gülün aynısını. olgierd istediğim bu değil diyor, geralt da Iris çizdiği için o gül sayılır isteğini tam olarak söylemedin diyor. sonra O'Dimm geliyor işte. olgierd'i öldürürse de olanlar bu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 27 Ekim 2016; 22:56:51 >

• Bu görevin devamında ne yapmam lazım ? Kurtu öldürüyorum ama laneti bozulmadığı için tekrar diriliyor görev kısmındada nasıl kaldıracağımla ilgili birşey bulamadım.
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.