Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (838. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir witcher serisini oynamadım fakat direk witcher 3 wild hunt ile başlamak istiyorum. Hikaye bütünlüğü konusunda illede seriye baştan başlanılması gereken bir oyun mu? Yoksa 3. oyun yeni bir sayfa , yeni bir heyecan mı?
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Umarım ironi yapıyorsundur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Sağolun, bazılarını yapmıştım ama bazılarınıda yapmadığım için iyi sonla bitmedi demek.

Aynı mesajda orianna dan bahsetmiş. Pek anlamadım. "Senin için geri döneceğim" diyordu. Bir yan görev felanmı var ??

here is the answer:

Abi şu videoyu izlerken tüyleri diken diken olan tek kişi ben değilim dimi her izlediğimde ayrı bi heyecan veriyor

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    O eleman blokluymuş bende senin alıntından bir bakayım mesajına dedim sebebini hatırladım, sen de blokla gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Sağolun, bazılarını yapmıştım ama bazılarınıda yapmadığım için iyi sonla bitmedi demek.

Aynı mesajda orianna dan bahsetmiş. Pek anlamadım. "Senin için geri döneceğim" diyordu. Bir yan görev felanmı var ??

here is the answer:

Abi şu videoyu izlerken tüyleri diken diken olan tek kişi ben değilim dimi her izlediğimde ayrı bi heyecan veriyor

yok benim de 2:05'ten itibaren diken diken oluyor. orda çalan müzik aklıma CDPR'nin bizi nasıl kandırdığını getiriyor.

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
  • Kesinlikle 1. oyundan başlayın. 1'deki Wild hunt muhabbetlerinden sonra 2. oyunun sonundaki cevaplar ile 3. oyun için iyice hypelanırsın. Ayrıca her ne kadar direk 3. oyunu oynayanlar( ki oynayanların büyük kısmı direk 3den başladı) oyunu övse de, çoğu karakteri içeren kritik seçimlerde oyundaki karakterler hakkında bilgisi olmadan karar verdikleri için direk 3. oyundan başlamak çok saçma geliyor bana. Ana hikayeyi de ele alırsak 1. ve 2. oyun seni 3. oyunun konusuna hazırlıyor. Yani 1. ve 2. oyun mutlaka 3. oyundan önce oynanmalı. Hepsini geçtim oyun RPG. Yani hikaye>grafik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 18 Ekim 2016; 23:59:42 >
  • katılıyorum 1.oyundan başlamayan kilit karakterleri anlayamaz nerden çıktı bu yahu der durursunuz ve save dosyalarını aktararak oynayın mutlaka anlam ve karakter bütünlüğü açısından 1 ve 2 oynanmalı yoksa güzelim temerya ya yazık edersiniz
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Evet bu benimde kafama takıldı.

İlk başta sizin de diğiniz gibi bende kötü sonla bitirip cadıyı öldürdüm. Fakat Cirinin ölümü içime oturdu. Kaermorhenda savaştığımız kayıta geri dönüp tekrar oynadım iyi sonla bitirdim, ki en az 1 günümü aldı İyi sonla bitirdikten sonra özellikle bataklığa gittim sağa sola baktım belki karşıma çıkar tipini sevdiğim diye.. ama çıkmadı.

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geri gitmişsin ya Ama o bölgede bir şeyler değişiyor mu diye ben de geri gitmek istedim açıkcası.

Kaer de savaştıktan sonra konuşma çıkıyor hepsiyle, triss ciri falan. Ciri ile konuş sonra büyücüler bunu odasına çağırıyor orda kendin git deyince olay çözüldü bende :D Sonrasını hızlı hızlı yaptım, zaten ilerde bi elemanın mezarını da ziyaret etmek istediği yer var 3 ünü yapınca iyi sonla bitiyor.

O kodumun cadısı aklımda kaldı fitil oldum zaten, çorak dağda onu bekliyorum her gün meditasyon yapıyorum. :( Ah o kanlı kazan ah...

Aslında şöyle olabilirmiş

Bu tipsiz Cirinin madalyonunu çalmıyor mu? İyi sonla bitirdikten sonra görev gelse, Ciri ile bataklığa gidip madalyonu geri alsak kafa kessek

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Öyle iyi olurmuş evet. İstedikçe istiyoruz Ama bende ciriyle birlikte bir şeyler yapmak istedim açıkcası, hatta bekledim ama gelmedi :(

Bir tek skellige daki soru işaretler kaldı ben de yavaştan başladım ona da :D yapacak hiçbir şey kalmadı ben de. Doymadım hala o kadar saat yetmedi.

• Dün gece bende bitirdim yaklaşık 80 saat oynadım kötü sonla bitti benimkide sinir oldum baştan başlamakta olmaz bf1 çıktı zamanımın çoğunu ona ayırırım.

• Hala usta işi setlerin bonusları yok neyi yanlış yaptım bilmiyorum.

• isk0rpit İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bonusları yok derken ? Setin ayrı bi bonusu mu var, üzerinde yazan değerler değilmi zaten örn; canar hasarı veriyor bazısı elemental yaratığa karşı hasar bonus veriyor.

Edit: b&w pack ile geliyormuş o set bonusları sanırsam öyle okudum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 19 Ekim 2016; 13:16:01 >
  • Grandmaster armor craft etmeniz gerekiyor set bonusları için.
  • Ben yoanna'nın yanına gittim, 34 ve 39 level 3 set ( kurt, ayı,engerek) craftladım.
    https://m.reddit.com/r/witcher/comments/4ipna1/blood_and_wine_expansion_megathread_spoilers/d32hw7w
    Böyle bir şey görmedim, ortada 3.parça takarsan şu bonus falan diye.

Edit: b&w yok bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 19 Ekim 2016; 13:33:15 >
    Bir setin bütün parcalarını giyince bonus özelikler veriyor .
  • Grandmaster gearlar zaten BW ile geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 836837838839840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.