DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
19.802
Cevap
185
Favori
508.373
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] #GOTY Çıktı, Resmi Türkçe!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      797 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      asosyalist

Android Beta Tester
      10 Ekim 2016 11:59:31

Doğru kişilerle oynadığına emin misin, görevde gösteriyor kimlerin verdiğini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      3keko1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Evil is evil,” the Witcher says. “Lesser, greater, middling…makes no difference.
      The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.”
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      10 Ekim 2016 12:13:39
      Steam'de The Witcher 3 Wild Hunt: GOTY 75 TL böyle kalite bir yapım için çok iyi fiyat. Birde arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra harita da serbest gezebiliyor muyuz? Almayı düşünüyorum.

• Yarbay
      2762 Mesaj
      10 Ekim 2016 12:36:55

gezebiliyorsunuz, bir de tavsiyem gönüllü çeviri ile oynamanız (goty doğruca resmi türkçe ile geliyor fakat denemenizi tavsiye ederim)
      https://forum.donanimhaber.com/m_110088760//tm.htm

yine bu konudan, oyunda karşınıza çıkacak ana karakterlerden biri olan ciri'nin geçmiş hikayesini ve geralt ile yollarının nasıl kesiştiğini öğrenebilirsiniz
      https://forum.donanimhaber.com/m_118516847//tm.htm
      |
      |
      Dr.Faustus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      49 Mesaj
      10 Ekim 2016 13:03:15
      quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

Doğru kişilerle oynadığına emin misin, görevde gösteriyor kimlerin verdiğini.

eminim aga, haritada gösterilen kişilerle oynuyom zaten hemen hemen hepsi aktar demirci hancı falan, oyunu kazanıyorum ama sadece para veriyor kart vermiyor bana... bir keresinde okumuştum ara sahneler de gwent kazanmanın da bir sınırı vardır diye sanırım ben gördüğüm yerde oynayıp herkesten aldım velen novigrad falan ama skillege kartlarını şu an tamamlayamıyorum kazandığım halde alamıyorum kartları, yardım edebilecek olan var mı bu konuda, en azından fazla gwentleri yere atim...

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      10 Ekim 2016 13:28:36

Bilgilendirme için teşekkürler. Tamam gönüllü çeviri ile oynayacağım, elinize sağlık.
      |
      |
      T_Ice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      797 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      asosyalist

Android Beta Tester
      10 Ekim 2016 13:39:39

o sınır var ama baw'a geçince skelligeleri toplayabilmen lazımdı, en azından bende böyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

“Evil is evil,” the Witcher says. “Lesser, greater, middling…makes no difference.
      The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.”
    • Çavuş
      49 Mesaj
      10 Ekim 2016 15:35:43
      işte bende toplanmıyor, turnuvaya katılmak istiyorum ama sanırım skillege kartıyla oynamak şartıyla turnuvaya kabul etcek beni skillege destesi veren adam, bende kart toplayamıyom ne denediysem olmuyor, acaba 1.30 yamasında hata mı var... bende o kurulu

• Yarbay
      2459 Mesaj
      10 Ekim 2016 22:29:36

Ben BaW'ı 1.30 sürümüyle oynadım sıkıntı yok. Kartları Toussaint'ta toplamaya çalışıyorsunuz değil mi? Ben o adamdan ilk basit Skellige destesini almadan toplamaya başlamıştım kartları. Daha oyunun başında Horozbaş hanındaki hancıyla oynayınca falan veriyordu.

|
      |

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - 2014
      Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü | James Hetfield Hayranları | DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası | Monster Canavarları Derneği
      Windows Phone 8.1 Sıfırlama Rehberi
      Monster Tulpar T5 v4.1 | Lumia 925 32GB
      | Intel Core i7-4720HQ - 2.60GHz@3.60GHz | nVIDIA GeForce GTX970M | 16GB DDR3L 1600MHz |
      Steam Profile | Uplay/GOG Galaxy/Xbox : oNamelessWonder

• Yüzbaşı
      493 Mesaj
      10 Ekim 2016 22:34:55
      nexus manager oyuna mod eklemek istiyorum ama program witcher 3'ün exe dosyasını bulamıyor manuel olarak aradığımda bende bulamıyorum çözümü var mıdır?
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      11 Ekim 2016 00:41:09
      Herkese Merhaba
      Arkadaşlar Witcher 3 Wild Hunt ile ilgili sorun yaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
      Öncelikle sistem hakkında ayrıntılı bilgi vereyim ki uygun cevaplar gelsin.

Ekran Karı: Saphire rx 480 8gb ddr5
      İşlemci : Pentium i7 6700
      Ram: 16 gb kingston furry
      yine Kingston SSD ve 1tb seagate hrddisk mevcut.
      İşletim sistemim : Windows 7 ultimate 64bit

Gelelim yaşadığım soruna:
      Dün itibariyle D&R dan Witcher 3 Wild Hunt satın aldım ve pc ye kurdum. GOG kullanarak 1.31 güncellemesini yaptım. Oyun Türkçe oldu.
      Ekran kartımın son güncellemesi olan 16.9.2 yi yaptım.

Oyunu açtım fakat bir sorunla karşılaştım. İç mekanlar dahil olmak üzere daha çok dış mekanlarda grafik kayması oluyor oyunda. Grafik kaymasından kastım ekran ara ara şimşek çakar gibi parlıyor. Bir anlık flaş patlar gibi morarıp normale dönüyor sonra tekrar oluyor falan en sonunda pc kendini masaüstüne atıyor oyundan ses almama rağmen oyuna tekrar dönmem mümkün olmuyor. Dolayısıyla görev yöneticisinden kapamak zorunda kalıyorum.

Tüm çözünürlükleri denedim problem aynı. Tüm grafik değerlerini low medium high ultra hepsini denedim yine aynı. Oyuna daha başlayamadan oyundan soğudum. İnternette çözüm aradım bulamadım. Son çare buraya yazayım dedim. Yadımlar için şimdiden teşekkürler.

• Yarbay
      6160 Mesaj
      11 Ekim 2016 01:33:45
      BaW'ı bitirdim az önce. Mükemmeldi tek kelimeyle. Ek paket diye yepyeni efsane bir oyun sunmuş Cd Project. Ellerinden öpüyorum hepsinin.

Sonuna gelirsek;
      Kötü bir sonda bitirdim. Syanna beklemediğim bir şey yaptı. :) Kendisi ölsün mesele değil de güzelim Anna'yı da götürdü yanında.

Ek olarak; Kadim vampir midir nedir onun karşısında bizim Geralt'ın düştüğü durum zoruma gitti nedense. Koskoca Geralt, tüm yaratıları, hatta tüm heybetiyle büyük bir düşman olan Wild Hunt'u elden geçiren Geralt bu keltoş kadim karşısında resmen çaresiz kaldı. İstese saniyesinde öldürürdü. Üzdün beni Geralt reyiz, üzdün. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 11 Ekim 2016; 1:37:37 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      11 Ekim 2016 02:05:25

Merhaba,

CD Project Red Forum'da da konu açmanızda fayda var.
      http://forums.cdprojektred.com/forums/174-Tech-Support

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellite_Crysis -- 11 Ekim 2016; 2:09:32 >
      |
      |
      Lyam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      49 Mesaj
      11 Ekim 2016 08:29:07
      quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Ben BaW'ı 1.30 sürümüyle oynadım sıkıntı yok. Kartları Toussaint'ta toplamaya çalışıyorsunuz değil mi? Ben o adamdan ilk basit Skellige destesini almadan toplamaya başlamıştım kartları. Daha oyunun başında Horozbaş hanındaki hancıyla oynayınca falan veriyordu.

bende senin gibi ömce desteyi almadan hancıya gidip oynadım baktım kartı vermedi herhalde desteyi almadan toplanmıyor dedim ama deste aldıktan sonra da değişmedi yine toplamıyor gerçi bu toplama işi novigrad turnuvasından sonra başladı bende dedim toplanacak herşeyi topladım herhalde daha da kart vermiyor dedim ama skillege destesini toplamamaya başlayınca anladım bir bug olduğunu 1.24 e mi dönsem acaba
      |
      |

• Binbaşı
      1038 Mesaj
      11 Ekim 2016 15:20:52
      quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

Alıntıları Göster

aynı sorun bende de vardı.

enemy up-scale özelliğini kapatman lazım.

dediğiniz gibi yaptım çözüldü... fareler 2 lvl oldu.. :D

bütün ülke tv8 kafasında...
    • Yarbay
      2762 Mesaj
      11 Ekim 2016 16:22:20

o kadar yardimci olduk cevirimizi bi denersin artik

|
      |
      yayengec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      911 Mesaj
      11 Ekim 2016 18:20:57
      Oyun karşıma Triss'i yenden daha önce çıkardı (ilişki seçeneği olarak) İlk oyunu oynamadım. İlk oyunda bu üçlünün arasında neler döndü tam bilmiyorum.
      2. oyundan triss'e karşı bir zaafım vardı. Bunda da seni seviyorum triss dedim ama yennefer'a haksızlık yapmış gibi hissediyorum.
      Ama abi yennefer bildiğin kalas ya. Skellige adasına yeni geldim, bildiğin kalas gibi davranıyor sevgi falan göstermiyor.
      Bu mu gerald'ın büyük aşkı yennefer? Hayal kırıklığına uğradım. Triss daha sevimli, sıcak kanlı

Triss'e "love you" dediğim için yennefer'ı kaybetmiş oluyorum galiba? İkisine de "seni seviyorum" diyince "yalnız son" oluyormuş diye görmüştüm
      Triss ile ilgili şeyler okuduktan sonra pişman oldum hafiften onu seçtiğime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reaktans -- 11 Ekim 2016; 18:29:55 >

I should go

Battlelog
    • Yarbay
      2173 Mesaj
      11 Ekim 2016 18:58:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Oyun karşıma Triss'i yenden daha önce çıkardı (ilişki seçeneği olarak) İlk oyunu oynamadım. İlk oyunda bu üçlünün arasında neler döndü tam bilmiyorum.
      2. oyundan triss'e karşı bir zaafım vardı. Bunda da seni seviyorum triss dedim ama yennefer'a haksızlık yapmış gibi hissediyorum.
      Ama abi yennefer bildiğin kalas ya. Skellige adasına yeni geldim, bildiğin kalas gibi davranıyor sevgi falan göstermiyor.
      Bu mu gerald'ın büyük aşkı yennefer? Hayal kırıklığına uğradım. Triss daha sevimli, sıcak kanlı

Triss'e "love you" dediğim için yennefer'ı kaybetmiş oluyorum galiba? İkisine de "seni seviyorum" diyince "yalnız son" oluyormuş diye görmüştüm
      Triss ile ilgili şeyler okuduktan sonra pişman oldum hafiften onu seçtiğime.

Ben ilk defa oynuyorum ama yen den başkası yalan.

|
      |

• Yüzbaşı
      797 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      asosyalist

Android Beta Tester
      11 Ekim 2016 19:13:35

İlk oyunda shani vardı, hatta yennin ismi de geçmiyordu. 2. oyunda hatırladık onu.
      Aynı tepkiyi ben de vermiştim yenle karşılaşınca, bu mu büyük aşk diye. Ama sonra acaba yenni mi seçseydim diye düşündürttü.
      Pişman edecek ne okudun Tris hakkında

|
      |
      Reaktans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4153 Mesaj
      11 Ekim 2016 20:21:18

Triss ile ilgili ne okudunda pişman oldun ?? Hatırladığım kadarı ile bir yanlışı olmadı.
      |
      |
      Reaktans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
    • Yüzbaşı
      911 Mesaj
      11 Ekim 2016 20:41:36

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Triss ile ilgili ne okudunda pişman oldun ?? Hatırladığım kadarı ile bir yanlışı olmadı.

Kitablarını okumadım ama kitaptan bir kaç spoiler okudum redditte

Triss'in yennefer'ın iyi bir arkadaşı olduğu ve geralt ile yennefer kavga edip ayrıldıktan sonra geralt'ı büyü yoluyla elde ettiği.
      Yennefer geralt'ın hayatını kurtarmak için loncadan "Phillipa , Triss" yardım istiyor. Phillipa reddediyor, triss phillipa'dan korktuğu için duruma sessiz kalıyor.
      Geralt hafızasını kaybettiğinde geralt'a ciri ve yennifer'ı anlatmıyor ve kendisini sevdiğini söylüyor.

https://www.reddit.com/r/witcher/comments/3hiapx/triss_gets_a_lot_of_hate_from_book_readers_but/
      |
      |
      Bahsedilenler: asosyalist

I should go

Battlelog

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.