Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1009. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyunu kutulu olarak almıştım dün kurdum dlc, 2 tane ek paketi ve güncellemeleri. Gog sitesinde sürüm 1.31 görünüyor benim oyunda 1.12.1 görünüyor. Bu bir problemmidir kafam karıştı. :)

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Mefisto-TR M kullanıcısına yanıt
    Görüntü hangi programa ait? Pc? Konsol? Ona göre bakip söyleyebilelim.
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    PC sürüm hocam, yazmamışım kusura bakma.
  • Mefisto-TR M kullanıcısına yanıt
    Hocam oyuna girin sag alt kösede versiyon yazması gerekiyor. Eğer 1.31 değilse o zaman versiyonunuz eskidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 16 Nisan 2018; 15:14:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Hocam oyuna girin sag alt kösede versiyon yazması gerekiyor. Eğer 1.31 değilse o zaman versiyonunuz eskidir.
    Anlaşıldı, artık akşam eve gidince bakarım. :) Tüm güncellemeler, ek paketler dlc vs hepsini yüklettim fakat gog client üstünde böyle yazıyor sürümde... Akşama belli olur artık. :)
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    Oyuna girdim ama sürüm eski evet. Fakat GOG içinde manuel güncellemek istiyorum orada da yok, backup copy kısmında ise son sürüm gösteriyor. :) Nasıl güncelleyecem bunu ben çözemedim yani...

EDİT: Halledildi, pcyi yeniden başlattım sonra GOG açılınca yeni sürümü buldu güncellendi client daha sonra oyunun son versiyonu geldi güncelliyor şimdi. :) Şükür nihayet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mefisto-TR -- 16 Nisan 2018; 20:20:9 >

• Oyunu 3 kez bitirmeme rağmen, hâlâ görmediğim questler, diyologlar çıkıyor karşıma. Oyundaki DLC'leri ana görevden sonra yapmıştım, ne kadar çok şeyi kaçırdığımı yeni yeni görüyorum. Adamlar o kadar iç içe, entegre bir oyun yapmışlar ki oyundaki her şey mi bu kadar dolu olur. Örneğin aşağıdaki göreve, oyunu 3 kez oynamama rağmen hiç rastlamadım.

ve şu görevlere de hiç denk gelmedim:

Size de denk geldi mi böyle farklı, daha önce rastlamadığınız questler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payne7 -- 22 Nisan 2018; 1:7:10 >

• Arkadaşlar arınım iksirini kullananıyorum elimde gözükmüyor nasıl düzeltirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yugiman kullanıcısına yanıt
    Bu bir sorun değil. Arınım iksirini direkt envanter içinde tüket tuşuna basarak kullanabilirsiniz sadece.
    Slotlardan birine ekleyip normal iksir tüketir gibi oyun içinde kullanamazsınız.
  • Hearts of stone bitti harika bir senaryo rezalet zorlukta boss fightlar yeminle sinir hastası etti o 1 2 tane boss var özellikle onlar
  • Witcher 3 goty'de ana hikayeyi oynamadan dlcleri oynamak istiyorum. Hos'tan başlasam oyunu devam ettirip baw'a geçebilirmiyim? Birde oyuna hos'tan başlayınca harita ne durumda oluyor (soru işaretleri, iyi craft yapan insanlar vs.)? Oyunun ana hikayesini tekrardan oynamak istemiyorum. Çok fazla zamanım yok.
  • Payne7 P kullanıcısına yanıt
    Ben de 1000 saati aşkın süre oynadım oyunu. 2 kere %100e yakın bitirdikten sonra 3. ilerleyişimdeyim BaW ek paketindeyim.

O kadar oynadıktan sonra Kaer Morhen'de 3 gizli görevi ilk kez görmek baya şaşırtıcı ve sevindiriciydi. 2sini internette gördüm, birini de bu gizli görevlerin birinden çıkıp yukarı doğru rastgele gezinirken tesadüfen buldum.

Berengar'ın kılıcı, Witcherların tasvirini Kaer Morhen kalesinin içinde Yen'in odasına çıkmadan giriş kattan lootlayıp okuyunca açılan görev (ismini unuttum) & 3.sü de Sera etkisi isimli ilginç görevdi.
  • Bu Velen ne pis yer olmuş. Karanlık yağmurlu her yerinden canavar fışkırıyor her yerde soru işareti var nereye gideceğin belirsiz. Zaten vaktim az adam gibi oynayım diyorum ancak boş boş dolanıyoruz birde fakirleştik pisliklerddn para almıyorum gurur yapıp fakirlerden de almıyorum veren azcık insan kalıyor o da repair e yetmiyor. üzerimde de adam gibi item yok kötü oynadık karışık geldi.

Witcher 2njn verdiği hazzı alamadım henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=sSHppg9ziaA

Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Oyunun grafiklerini videodaki gibi yapabilmek için hangi modları nasıl bi sırada yüklememiz gerekiyor? Uzun zamandır mod kullanmadığım için yüklemeyi bile unuttum yardımcı olabilecek birileri olursa sevinirim mod harika görünüyor
  • Bahsettiğiniz görevleri ben de rastgele bulup, bitirmiştim hocam. Kaer Morhen görevleri çok güzeldi, belki daha fazlasını bulurum umuduyla her yeri araştırdım ama maalesef.. Gerçi CD Projeckt'in özellikle son ek paketlerden sonra farklı yerlere küçük küçük görevler eklediklerini düşünüyorum ki, önceki mesajıma eklediğim görevlerden yola çıkarak, youtube'da gördüğüm ama oyunda denk gelmediğim birçok easter egg ve yan görev keşfettim. Gerçekten helal olsun CD Projeckt'e öylesine yaşayan bir dünya yapmışlar ki, bazen gerçek gibi geliyor.

• Selamün Aleyküm arkadaşlar. Witcher 3 Serisini doya doya bitirmekten Yoruldum. Lakin ben İlk cıktıgında Almiştim.. LAKİN bütün DLC'leri icinde Olan Ekleri Satin almak istiyorum Neyi Alacagim yardimci olacak varmi ?? ARaştirdigima göre

The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass

The Witcher® 3: Wild Hunt

Başka ek varmi ?
  • arkadaşlar oyunu indirdim ama envanter menüsü çok karışık geldi.
    neyse suya sabuna dokunmadan sadece kılıçla görevleri yapmam mümkün sanırım.
    ayrıca ingilizce konuşmalardan rastgele seçip geçsem sorun olmaz değil mi.
    sadece ana görevleri yapıp oyun sonunu görmek istiyorum.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    expansion pass'i aldıysanız zaten 2 dlc'ye sahipsiniz başka bir ek paket malesef yok keşke olsaydı
  • ozzyken kullanıcısına yanıt
    bu şekilde oynarsanız oyundan zevk alamazsınız yapacağınız seçimler oyunun sonunu direk etkiliyor hikayeyi iyi anlamak ve mantıklı seçimler yapmak gerek ayrıca oyunda simya,iksirler, kullandığınız teçhizat kalitesi, witcher teçhizatları vs. şeyler çok önemli bunları yapmadan oyun çok zevkli gelmez

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 10071008100910101011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.