Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
21.723
Cevap
182
Favori
657.486
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    1532 Mesaj

48 TL olan ana oyun. İlave içeriği olmayan standart sürüm.
    39 TL olan ise blood and vine & hearts of stone isimli 2 büyük dlc yi içeren paket. Ana oyuna sahip olmak gerekir.

Buradaki en makul seçenek 65 TL GOTY edition. Herşey içinde olan yılın oyunu sürümü. Oyunu ve dlcleri ayrı ayrı almaktansa böyle daha avantajlı.
    |
    |
    theabir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sadece Gwent esnasında çalan müzikler için bile, Gwent oynanır arkadaşlar, yapmayın.
    |
    |
    Beyler gwent oynayacaklar oyun ayarlarından gwenyi kolaya alsınlar öyle oynasınlar yoksa normalde çok zorluyorlar hem alışırsınız böyleve hem kazandıkça ve yeni kartlar aldıkça oynama isteğinizde artıyor zamanla bağımlı oluyorsunuz.

Birde gwent destesini nasıl tamamlıyoruz tamamlayan arkadaslar varmı? Gezmediğim yenmediğim demirci tüccar kalmadı elimde süper desteler var ama hala gwent koleksiyonunu tamamlayamadım bir ipucuda yok şundan kart kazan diye.. not:sadece hearts of stone dlcsine sahibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Gwentten uzak duralım arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    970 Mesaj
    Hastasıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucabor -- 6 Mayıs 2017; 0:26:6 >
    |
    |
    https://www.youtube.com/watch?v=NIud7wxOIX0

Geralt of Rivia müziğine hayranım;
    https://www.youtube.com/watch?v=z4E-UpsBJ_8

Bir de Geralt'ın şu sözü çok hoşuma gidiyor: "Some fight for glory, justice or gold. I fight for those i hold dear. I'm Geralt of Rivia. The Witcher!"
    2013 debut gameplay trailerında da bunu söylüyor. Üstteki beğendiğim müziğin eşliğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkan -- 6 Mayıs 2017; 19:3:58 >
    |
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj
    Arkadaşlar Otunda Alt Tab Yapınca Tekrar Oyuna Dönemiyorum Görev Yöneticisinden Oyunu Kapatmam Gerekiyor Aynı Sorunu Yaşayıp Çözen Varsa Bi Yardım Ederse Sevinirim

Not: Oyunu Türkçe Yama İle Oynuyorum Yamalı Versiyonuna Alıştığımdan Resmi Yama Tuhaf geldi

|

Hocam Türkçe yamanın sorun çıkarmaması lazım. Temiz oyun + Türkçe yama şeklinde mi bu sorun oldu yoksa nexustan başka modlar da kurdunuz mu.
    En son sorunsuz hangi şekilde oynadığınızı hatırlıyorsanız o şekilde bir yol izleyin. Mod yüklemişseniz yüklenme tarihine göre sırayla tek tek kaldırıp test edin.

Ayrıca oyunun grafik ayarları kısmında görüntü modu olarak Tam Ekran öneririm. Çevçevesiz pencerede bunu yapıyor olabilir aklıma ilk o geldi. 2sini de deneyin isterseniz. Olmadı en son Türkçe yamayı da kaldırıp denersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkan -- 7 Mayıs 2017; 1:39:51 >
    |
    |
    muh4mm3t67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Borderless fullscreen'de oynuyorum ben, oyun ayarlari izin veriyorsa eger, duz fullscreen yaptigim zaman bazi oyunlarda bu basima geliyordu. Su an hic bir oyunda sorun olmuyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: bulkan , muh4mm3t67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - 2014
    Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü | James Hetfield Hayranları | DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası | Monster Canavarları Derneği
    Windows Phone 8.1 Sıfırlama Rehberi
    Monster Tulpar T5 v4.1 | Lumia 925 32GB
    | Intel Core i7-4720HQ - [email protected] | nVIDIA GeForce GTX970M | 16GB DDR3L 1600MHz |
    Steam Profile | Uplay/GOG Galaxy/Xbox : oNamelessWonder

• Onbaşı
    38 Mesaj
    Teşekkür Ederim Yardımcı Olduğunuz İçin Deneyeceğim

|
    |
    Tüm yorumlarda bitince ciddi boşluğa düşülüyor,başka oyunlar zevk vermiyor deniliyordu.1 aya yakın oldu ben de üçlemeyi bitireli ve denilenlerin tamamı doğruymuş onu anladım.Zaten incelemelerimde ne kadar özel ve farklı bir oyun olduğunu belirtmiştim ama bundan sonraki oyun tecrübelerimi bu kadar etkileyeceğini düşünmüyordum,felaket yanılmışım.Resmen başka hiçbir şey oynayamıyorum.Hiçbir oyundan hatta kitap,dizi,film olsun hiçbir kurgusal yapımdan zevk alamıyorum.Zaten uzun yıllar sonra bir de aşk belasına bulaştık tekrar,üstüne The Witcher 3 sağolsun doğru düzgün oyunlardan da zevk alamıyorum ve bu yüzden kafa da dağıtamıyorum evde olduğum zamanlarda,sonum hayrola

Fan Club
  • Uzaklaştırılmış 54 gün cezanın, 53 gün 18 saat 18 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Tüm yorumlarda bitince ciddi boşluğa düşülüyor,başka oyunlar zevk vermiyor deniliyordu.1 aya yakın oldu ben de üçlemeyi bitireli ve denilenlerin tamamı doğruymuş onu anladım.Zaten incelemelerimde ne kadar özel ve farklı bir oyun olduğunu belirtmiştim ama bundan sonraki oyun tecrübelerimi bu kadar etkileyeceğini düşünmüyordum,felaket yanılmışım.Resmen başka hiçbir şey oynayamıyorum.Hiçbir oyundan hatta kitap,dizi,film olsun hiçbir kurgusal yapımdan zevk alamıyorum.Zaten uzun yıllar sonra bir de aşk belasına bulaştık tekrar,üstüne The Witcher 3 sağolsun doğru düzgün oyunlardan da zevk alamıyorum ve bu yüzden kafa da dağıtamıyorum evde olduğum zamanlarda,sonum hayrola

The Witcher 3 pişmanlıktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

“Zaman süratle ilerliyor. Milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümlerin geldiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişmesini inkar etmek olur.“
    – Mustafa Kemal Atatürk
    “Ben manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir donmuş ve kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım ilim ve akıldır.“
    – Mustafa Kemal Atatürk

• Onbaşı
    32 Mesaj

Witcher'ı acilen bırakman gerek
    |
    |
    psycho90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: psycho90

The witcher 3 u 2016 eylul ayinda filan bitirmisdim. O zamandan beri bir tek Mass Effect Andromeda oynadım onunda yarıda bıraktım
    |
    |

• Yarbay
    8268 Mesaj

Geçmiş olsun hocam aynı durum bende de olmuştu bitince hala etkisi devam ediyor,kitaplari alip okuyacaz yapacak bişey yok

|
    |
    psycho90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam: -Bane
  • Binbaşı
    1789 Mesaj
    Bu arada 2. kitap Kader Kılıcı da Türkçe olarak satışa çıktı.

Turknet Bir Ay Bedava Kullanım Sağlayan Kod ve Link

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM/
  • Yarbay
    4089 Mesaj
    yanlışlıkla bir soundtrack ini açtım yine oynayasım geldi ne güzel unutmuştum
    |
    |

Satin alabilecegimiz bir site mevcut mu ? Teşekkür ederim bilgi için

|
    |
    T-Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Bey Azura
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.