Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (907. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulkan

Gamepadin L2 tuşunda bir sorun olabilir hocam. Oyunun kendisinde böyle bir sorun bulunmuyor. Ben de gamepad ile oynuyorum. (dualshock 4 ile PCde)

Anladim hocam ben de benim dualshock 4 u pcye bi bagliyip deniyim o zaman. Peki ps4teki keyfi veriyor mu dualshocku baglayinca ? Yani bir fark oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fairy Tail kullanıcısına yanıt
    Ben henüz ps4 sahibi değilim hocam ama şunu net söyleyeyim. Fps hariç tüm oyunlarda ds4ü kullanırım. Bana göre görüp göreceğim en kaliteli kontrol cihazı. Logitech kontorlandinden xbox ına kadar hepsini kullandım. DS4 olayın zirvesi. Sony daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. PS4te de PCde de kullanımı çok rahat, keyifli benim açımdan.

PCde kullanmak için ds4windows isimli programa ihtiyacınız olacak. Artı olarak xbox 360 controller for Windows driverını da yüklemeniz lazım.
  • Arkadaslar bir ton junk cikiyor bos siseden canavar gozune kadar bunlari satayim mi yoksa sök eyim mi?

Birde 130 tasima kapasitemiz var sanirim at'a 70 kg tasiyan eger aldim hala 130 kapasitem var tam anlayamadim sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Ben henüz ps4 sahibi değilim hocam ama şunu net söyleyeyim. Fps hariç tüm oyunlarda ds4ü kullanırım. Bana göre görüp göreceğim en kaliteli kontrol cihazı. Logitech kontorlandinden xbox ına kadar hepsini kullandım. DS4 olayın zirvesi. Sony daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. PS4te de PCde de kullanımı çok rahat, keyifli benim açımdan.

PCde kullanmak için ds4windows isimli programa ihtiyacınız olacak. Artı olarak xbox 360 controller for Windows driverını da yüklemeniz lazım.

Evet gercekten ds4 en iyi gamepad bana gore de cok konforlu. Anladim hocam denicem ilk firsatta bende logitechin gamepadi var onla oynuyorum oyunu fakat imput lag hissediliyor bariz sekilde. Umarim ds4te bu sorun yoktur da gonul rahatligiyla oynayabilirim.

• Arkadaşlar merhaba,
    Oyununu ve iki eklentiyi bitirdim anccak anlatıldığı gibi ng+ açamıyorum çıkmıyor new game dediğimde?
    Neden olabilir acaba?
  • arkadaşlar nette arayıp durdum bir türlü olmadı steamdan withcear 2 yi indirdim. bugün,oyuna başla dediğimde uygulama düzgün başlatılamadı hatası verdi 007b olan.diğer oyunları açıyor,wtcher 3ü arıyor.kafama göre dll atmak istemiyorum ne yapmam lazım:(
  • Yanlız oyunun ana hikaye bitince hiç bir oyunda olmayan bir yalnızlık hissi veriyor yahu (belki biraz skyrim) kaer morhende tek başıma gezerken gözüm silik lamberti bile arar oldu o derece . Gidiyorum dandelionun kafenin üst katta trissi arıyorum falan geçende keiranın klübenin önünden geçtim tesadüf eseri ve mazim canlandı öyle bir oyun allahtan dandelion ve zoltan duruyorda arada bir merhaba diyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

Yanlız oyunun ana hikaye bitince hiç bir oyunda olmayan bir yalnızlık hissi veriyor yahu (belki biraz skyrim) kaer morhende tek başıma gezerken gözüm silik lamberti bile arar oldu o derece . Gidiyorum dandelionun kafenin üst katta trissi arıyorum falan geçende keiranın klübenin önünden geçtim tesadüf eseri ve mazim canlandı öyle bir oyun allahtan dandelion ve zoltan duruyorda arada bir merhaba diyoruz

Şunları aynen ben de yazacaktım da saçma gelir şimdi millete diyordum. Demek benim gibi düşünen de varmış. Gerçekten oyun bitince aşırı bir yalnızlık hissi oluşuyor. Her yeri dolaşıyorum eski dostları bulamayınca konuşacak bir şey olmayınca insan kendini bir boşlukta hissediyor. Keşke yapımcılar buna da bir çare olsalarmış.

• DS4 ler Pc uyumlu, kabloyu takıp kullanabilirsiniz. Tek kötü yanı malzeme kalitesinin kötü olması onun dışında memnunum.

• Oyuna kac saat harcadigimizi nerden goruyoruz

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Envanter e girdiğinizde playstation a göre R2, xbox a göre RT ye bir kere basınız. Sağ altta toplam oyun süresini göreceksiniz.
  • 40 saatte ana hikayeyi,ana hikayede tanıştığımız karakterlerin yan görevlerini,haritalardaki soru isaretlerini ve birsürü treasure görevini yaptım.(witcher contract ve tanimadigim insanlarin gorevini yapmadim,2. Zorlukta oynuyorum) Çok az sürdü arkadaşlar hani ana hikaye 50 saatti :D

• arkadaşlar ilk kez bağlayacağım hangi oyundan başlamamı önerirsiniz?
  • Witcher 1'i pek sevmeyebilirsiniz. Onun için özetini okuyun.
    Witcher 2 gayet güzel bence. Witcher 2'den başlayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

arkadaşlar ilk kez bağlayacağım hangi oyundan başlamamı önerirsiniz?

1'den başlamanı şiddetle tavsiye ederim, grafikleri hiç sorun etme, combat sistemi de farklıdır ama müzik ve atmosferin uyumu 10 numaradır... 3. oyun her iki oyundan da karakterler barındırdığı için 3. oyunda bazı karakterlere yabancılık hissedebilirsin hatta 3.oyunun dlc'lerinde 1. oyundan hem karakter hemde canavarlar çokça aktarılmıştır.
  • 1. oyunun combat sistemine en fazla 2 saatte alışırsın. Zaten onun dışında 1. oyunun her şeyi muazzam.
  • Bu ne bicim bi oyundur yareppim. Aman allahim.

White orchardin ormanlarinda kosusturdum, skelligede muzik esliginde gunesin batisina dogru at sürdüm. Yennifer denen insan üstü varligin firinina babafingoyu sürdüm.

Daha 40. Saatteyim bitecek diye üzülüyorum. Vay ne duygulandim. Ulan adamlar ne yapmis yaa oyunun ayrintilari bile efsane bunu da buraya birakayim hatira olsun

https://youtu.be/ZvQNZZCdjeI

• Kasiragii K kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamen oyun tarzıyla alakalı. Dediğinize göre o keşiften bu kontrada, o görevden bu hazineye koşturmuşsunuz. Bu oyun görevden göreve koşulacak bir yapıda değil.

250 saati aşan oyun sürem var an itibariyle, sadece ana hikaye bitti siz düşünün. Daha dlcler & bir sürü keşfedilecek yer var. İstesem daha da oyalanır, tüm keşifleri vb ince eleyip sık dokuyup en son bitirirdim ama sırf seçimlerimin sonucunu merak ettiğim için artık bitireyim dedim. Neyse ki en güzel sonlardan biriyle bitti. Hem hüzün (ana hikaye bittiği için) hem de sevinci bir arada yaşadım.
  • Skellige görevlerine kadar geldim 100 saat oynama sürem vardı sıkıldım death march baştan başladım. şimdi yine sıkıldım 16 levelim sanirim kaer morhen gorevine kadar gelmedim çok az oynadim. şimdi baştan başlayasim var death march yine. önerileriniz nedir? sıkılıyorum bir yerde baştan başlıyorum. bu seferde witcher 2 simulasyonu ile baslayacagim boylece ek bir yan gorev aciliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

arkadaşlar ilk kez bağlayacağım hangi oyundan başlamamı önerirsiniz?

1'den başlamanı şiddetle tavsiye ederim, grafikleri hiç sorun etme, combat sistemi de farklıdır ama müzik ve atmosferin uyumu 10 numaradır... 3. oyun her iki oyundan da karakterler barındırdığı için 3. oyunda bazı karakterlere yabancılık hissedebilirsin hatta 3.oyunun dlc'lerinde 1. oyundan hem karakter hemde canavarlar çokça aktarılmıştır.

eyvallah dostum. bi kurayım da bakalım

• 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.