Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
21.626
Cevap
182
Favori
652.019
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    2416 Mesaj
    Beyler bu envanterin sıralama şeklini değiştiren bi mod falan biliyor musunuz? Öğeleri iksir yağ zırh vs diye ayırması çok iyi de iksirleri ezbere bilmiyorsanız bulması çok zor oluyor Liste şeklinde göstermenin bi yolu yada ayarı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 23 Ağustos 2016; 10:56:16 >
    |
    |

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi - 2014
    Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü | James Hetfield Hayranları | DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası | Monster Canavarları Derneği
    Windows Phone 8.1 Sıfırlama Rehberi
    Monster Tulpar T5 v4.1 | Lumia 925 32GB
    | Intel Core i7-4720HQ - 2.60GHz@3.60GHz | nVIDIA GeForce GTX970M | 16GB DDR3L 1600MHz |
    Steam Profile | Uplay/GOG Galaxy/Xbox : oNamelessWonder

• Teğmen
    246 Mesaj

maydanoz oluyorum ama. /*bence*/ w3'ü sevmemin en önemli nedeni bu: yan görevlerin ana senaryodan iyi olması ve daha zevkli olması. skellige'deki denizde bulunan ?'lerini saymazsak tabii ki. gene de zevkler ve renklerin farklılığı çalışır her halükârda.
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Feline zırhını kullanıyorum. Mutajen olarak ne öneririsiniz ?

skill tarzine gore ne odakli gidiyorsan ona uygun mutajeni kullan
    |
    |

Orijinalden alıntı: muratynn

maydanoz oluyorum ama. /*bence*/ w3'ü sevmemin en önemli nedeni bu: yan görevlerin ana senaryodan iyi olması ve daha zevkli olması. skellige'deki denizde bulunan ?'lerini saymazsak tabii ki. gene de zevkler ve renklerin farklılığı çalışır her halükârda.

Yok estagfurullah yan görevlerde güzel ona lafım yok ama ana görevler sürükleyici olduğu için insan merak ediyor ne olacak diye o yüzden yan görevlere pek bakmadim
    Karakteri geliştirmek açısından bütün soru işaretleri hazinelere falan bakmak gerekiyor tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Maskeli parti görevinde dayanamayıp Triss'i öptüm Yen ile romance olayını düşünüyordum ancak Triss bana göre Geralt'a çok büyük bir aşk duyuyor ve bunu geri çevirmek olmaz... Bide bu romance olayı sadece questlerdemi oluyor yoksa normal zamanda yanına falan gittiğimiz zaman diyaloglarda oluyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Springheel Jack -- 23 Ağustos 2016; 16:05:44 >

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

Maskeli parti görevinde dayanamayıp Triss'i öptüm Yen ile romance olayını düşünüyordum ancak Triss bana göre Geralt'a çok büyük bir aşk duyuyor ve bunu geri çevirmek olmaz... Bide bu romance olayı sadece questlerdemi oluyor yoksa normal zamanda yanına falan gittiğimiz zaman diyaloglarda oluyor mu ?

:D bende öptüm yenefere ihanet etmis gibi hissediyorum .d

Witcher contract lar için değer iken haritadaki soru işaretleri için kişiden kişiye değişebilir. Biraz tekrarlayan yapıda görevler çünkü. Ama benim için eğlenceliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

THE X FILES
  • Yarbay
    5643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paradise313

quote:

Büyücüleri kurtarma görevini yaptım az önce , gitmemesi için yalvardım ve gitmedi daha sonra kulede güzel bir vakit geçirdik.

• Çavuş
    45 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise313

quote:

Büyücüleri kurtarma görevini yaptım az önce , gitmemesi için yalvardım ve gitmedi daha sonra kulede güzel bir vakit geçirdik.

|
    |

• Yarbay
    2416 Mesaj
    Ya şu new game+ olayını deneyeyim dedim de öyle bi seçenek yok nasıl olduğunu bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü | James Hetfield Hayranları | DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası | Monster Canavarları Derneği
    | Intel Core i7-4720HQ - 2.60GHz@3.60GHz | nVIDIA GeForce GTX970M | 16GB DDR3L 1600MHz |

• Yarbay
    2537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Ya şu new game+ olayını deneyeyim dedim de öyle bi seçenek yok nasıl olduğunu bilen var mı?

oyun orjinal ise sunulan 14 free dlc den newgame+ dlcsini indirmeniz gerek .

İfrat tefritsiz olmaz.
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Oyunu gt525m li laptopumda oynamaya çalışıyorum
    Ekran kartına oc yaparak 600/900/1200 olan değerleri 800/1050/1600 yaptım
    960x540 çözünürlükte pencere modunda 17-30 fps de oynayabiliyorum kör olmadan Novigrad a geçtim
    Oyunu tr yama ile oynayabilmek için bu kadar çabaladım yoksa Ps4 üm var ve iki kez bitirip satmıştım
    Tr yama ile oynayınca ne kadar çok detay kaçırmışım diyorum
    Yama da emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık.

PSN: By_Coder_TR
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj

Bende gt 840m var bende 23 24 fpslerde aliyorum sen nasil bukadar performans artisi yaptin?

|
    |
    sulocanxxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba

Öncelikle hangi çözünürlükte oynuyorsunuz ?
    Ben 960x540 çözünürlükte pencere modunda oynuyorum yazılar gayet rahat okunuyor
    İkinci olarak ekran kartına overclock yaptım çekirdek ve bellek hızlarını artırdım.
    |
    |
    ceyhunceyhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Merhaba

Öncelikle hangi çözünürlükte oynuyorsunuz ?
    Ben 960x540 çözünürlükte pencere modunda oynuyorum yazılar gayet rahat okunuyor
    İkinci olarak ekran kartına overclock yaptım çekirdek ve bellek hızlarını artırdım.

He anladim ben hdnin bi altinda oc suz ve tam ekranda oynuyorum

Fps artırmak isterseniz çözünürlükten biraz kısarak artırabilirsiniz hem 4:3 den 16:9 ya da 16:10 oranına da geçebilirsiniz.
    |
    |
    ceyhunceyhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5792 Mesaj
    Steamde %50 indirimde.Almak istiyenlere duyurulur.
    http://store.steampowered.com/app/292030/?l=turkish

The Witcher 3: Wild Hunt Game + Expansion Pass ise %33 indirimde
    http://store.steampowered.com/sub/68479/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeviL's -- 23 Ağustos 2016; 20:46:11 >

Hmm anladım hocam sağol da şöyle bi durum var. Oyun orjinal evet ama arkadaşın oyunu (steam kütüphanesini benimle paylaştı). Kütüphanesini paylaşan kişinin dlc'lerini de indirebiliyor muyuz acaba? Steam'in direk benim indirmeme izin vereceğini pek sanmıyoum :(

Edit: İzin verdi eyvallah hocam çok sağol

Edit 2: İlginç bi durum var son çıkan 4-5 tane free dlc'yi indirmeme izin verdi geri kalanına izin vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 23 Ağustos 2016; 21:13:21 >
    |
    |
    Like a Sir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Hocam benim oyun gog da steamde 1 ve 2 var complete pack e tamamlamak için 33TL acaba steam den satın alsam dosyaları doğrulayıp oyuna girebilir miyim?

Orijinalden alıntı: DeviL's

The Witcher 3: Wild Hunt Game + Expansion Pass ise %33 indirimde
    http://store.steampowered.com/sub/68479/

Hocam expansion pass, Blood and wine dlcsinide kapsıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 23 Ağustos 2016; 21:29:48 >

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.