Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karakterleri seslendirenlerle oyundaki karakterler benzerlik gösteriyor :) onlarndan modellemişler sanki :) özellikle gözleri bire bir almışlar

• Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Gwent kartları ve envanterde "junk" sekmesinde bulunan değersiz eşyalar dışında her şey geçiyor NG+'a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Karakterleri seslendirenlerle oyundaki karakterler benzerlik gösteriyor :) onlarndan modellemişler sanki :) özellikle gözleri bire bir almışlar

yalnız ciri ile seslendireni arasında alaka yok.

zaten ciri de gerçek olamayacak kadar güzel :(

• bu simya olayını çözemedim,yaptıktan sonra nasıl kullanılıyor yaptım 1 tane ama ekmek vs eklediğimiz yere ekleyemedim,yoksa bu simyalar yapıldıktan sonra otomatikmi ekleniyor.
  • tzakhi T kullanıcısına yanıt
    Bence yennefer gerçek olamayacak kadar güzel ona her bakışımda başka dünyalara gidiyordum bir karakter bu kadar olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Bence yennefer gerçek olamayacak kadar güzel ona her bakışımda başka dünyalara gidiyordum bir karakter bu kadar olmamalı

ciri konusunda çok yanlış kayaya çarptın haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Witcher 2 oyun süresi kaç saat arkadaşlar, 3 varken 2 oynanmıyor ve sıkıcı sanki braz.

maximum 40 saat, ayrıca w1>w2>w3
  • zevkler ve renkler deyip geçerim :) şimdi buraya aşırıya kaçan duygularımı dökmeyeyim :)

sadece şunu diyorum; allahtan ciri gerçek değil. gerçek olsa büyük sıkıntı olurdu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

zevkler ve renkler deyip geçerim :) şimdi buraya aşırıya kaçan duygularımı dökmeyeyim :)

sadece şunu diyorum; allahtan ciri gerçek değil. gerçek olsa büyük sıkıntı olurdu :(

Ciri yi seslendiren kadın Jo Wyatt 46 yaşında :) olgun seviyosan orası ayrı

benim hayellerim yıkıldı 20 lik bişey bekliyodum

• Hahahaha Cirimize laf etmedim yahu bence dedim orda yoksa ciride kötü değil hani valla tam üstüne bastın acaba varmıdır böyleleri gerçek hayatta varsada bize denk gelir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 6 Nisan 2016; 0:16:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Hahahaha Cirimize laf etmedim yahu bence dedim orda yoksa ciride kötü de?il hani valla tam üstüne bastyn acaba varmydyr böyleleri gerçek hayatta varsada bize denk gelir mi acaba

ben triss'ciyim ama tzakhi bu konularda kırlangıcına kuş kondurmaz :)
  • Sonuna kadar team Triss . Yennefer,Keira'nın dediği gibi Geralt'ı köpek gibi azarlıyor ve parmağında oynatıyor.Yen kezbanına yol verdim new game plus da. Triss'in Geralt'ı görünce bakışları dahi değişiyor

Yen,o zamanlar Geralt'ın hafızasının yerinde olmadığını bilmesine rağmen ikide bir Triss ile yattın diye trip atıyor.Ama triss'in hafızası gayet yerindeydi durumdan faydalanmış.Triss e kızması gerekirken Geralt'a atar yapıyor.Bu kadar komik aşk üçgeni görmedim :D

• Funder kullanıcısına yanıt
    Ask bu otada konar... Öhm neyse
    sonucta ona asik olup cinden bizi sonsuza dek bagla diyende geraltti. Kitaplarda nasil bilmiyorum ama cidden odunluk var yende ama her seye ragmen yen bir tanedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emmre129 kullanıcısına yanıt

Yen ile Kaer Morhen'de konuşurken konu gene Triss'e geldi,en sonunda Triss ile oluşumu çekemeyen yen kezbanı Geralt'ı gölün ortasına 50 metre tepeden ışınladı.Burda iyi güldüm.Sonraki muhabbet şöyle ;
    -yolculuk nasıl geçti geralt ?
    -yukardan manzara harikaydı
    -yada seni 2 mil daha yükseğe mi ışınlasaydım,ordaki manzara nefes kesici,uğruna ÖLÜNESİCE hemde [:D
    Hakkını veriyim Yen iyi kapak atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 6 Nisan 2016; 2:45:32 >
  • Elimden gelse Yennefer'ı iş garanti olsun diye gümüş kılıçla keserdim. Cila niyetinede Dandelion'ı doğrardım. En uyuz olduğum 2 karakter hikayede. Triss rulz.
    Ayrıca new game+ 'da bear school gear ve death march zorluğu için önerebileceğiniz melee bir build varmı acaba ? Melee + sing yada melee + alchemist farketmez.
  • Ursine sete en iyi strong attack+alchemy gider.Strong attackın tüm skillerinin yanında,bir kapışmaya girince anında 1 puan adrenalin kazanma skili,counter attacktan sonra damage bonus skilli,hasar alinca adrenalin puani kaybını azaltan skill çok kullanişlı.
    Alchemy olarak,kılıca sürülen yağların hiç bitmeme,yağı sürülen düşmana türüne karşı %25 defans,ve yağlı kılıçla vuruşlara zehir verme özelliklerini tavsiye ederim.
    Birde alchemyde,skill bardaki mutagenin bonusunu bayağı arttiran skill var onu kırmızı mutagenin olduğu bir yere koy atak gücü çok artiyor.
    Ben bu build ile oynuyorum hem saldırılara karşı iyi korunma ve atak gücünü arttırmanı sağlıyor.
    Tabii normal skillerde bear school techniques skilini de kullanmayı unutma.

• Funder kullanıcısına yanıt

hahhah gercekten ilginc. benim yasadigim olay tamamen farkli. İkisinede hayir demedigim icin bir gun beni hana cagirdilar guzel bir gun gecirelim diye her neyse hana gittim beni yataga bagladilar karsima gecip 2 sarap yudumladilar sonra beni birakip gittiler oyunun sonundada kimse ile olmadi. Witcherlige yanliz basina devam etti. Surekli meyhanelerde icmeyide ihmal etmedi tabii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar her şey Tamam da bu adrenalin puanı olayını anlayamadım? Tam olarak ne işe yarıyor. Gri iken kırmızı oluyor mesela, o zaman dolu olduğu anlamına mı geliyor? Ben melez takılıyorum biraz büyü bir simya biraz kılıç

Bir de taşlarda ki stagger ile stun arasında ki fark nedir?

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Adrenalin verdiğimiz zararı arttırıyor ve biz bir şeylere vurdukça yükseliyor. 3 çubuktan birini doldurdukça alıyoruz hasar bonusunu ve her çubuk daha da arttırıyor hasarı. Dayak yersek veya bir süre hasar veremezsek azalmaya başlar.
    Bazı yeteneklerde adrenalin kullanıyor. Whirl ve Rend alternatif vuruşlarını kullanabilmek için adrenalin gereklidir mesela.
    Gerçi ben full Ursa setiyle ve adrenalin buildiyle "whirl" ile biçerken adrenalin bile kazanıyordum en az 2 kişiye vurabilirsem :D

Büyüleri güçlendiren ve ölümden kurtaran pasiflerde var adrenalin için.
  • Yen veya Triss kimi seçerseniz seçin hikayenin sonu geldiğinde

kendinizi kaer morhen da bulursunuz. Sessizliğin insanın içene işlediği bomboş taş yığını bir kalede. Uğruna savaştığınız o kadar kişiden yanınızda kimse kalmamıştır. Bir tek sadık atımız roach hariç. Oda arada bir sapıtıyor ama ne yapalım :)

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.