Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Sürümü 1.06idi 1.10un boyutunu yüksek görünce es geçmek istemedim.Şuan evde degilim indirip kurulur mu kendisi

• Ya bu ciriyi 3 bölgede ara diyor ama koskocaman harita nerede ariyacağız acaba

• atakanfzl kullanıcısına yanıt
    Her bölgede göevler yaptıkça ona dair emarelerle karşılaşıyorsun. oyunun akışına bırak, özellikle araman gerekmiyor...
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Anladım saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

oyunda bir çok yan görev ana görev gibi...ben hala oyunun ilk haritasındayım...bir dünya yan görev yaptım sanırım artık kalmadı... ana görevlere geçtım mecburen... ilk harita novigradtı sanırım burası bitmek üzere Skellige doğru yol alcaz gibi... ilşallah oyunun bitmesine daha çok vardır....

skellige çetin coğrafyadır oranın yan görevleri de bir başka :) oyunun bitmesine var daha moralini bozma :)

• Arkadaşlar birşey soracağım.

Ana oyunu bitirmiştim zaten. Şimdi türkçe yama ile tekrar baştan oynamayı düşünüyorum, NG+ seçeneği ilemi başlamalıyım sizce yoksa normal NG ile mi? Bu arada hearts of stone yüklüydü ama fazla oynamadım, henüz ilk görevde bıraktım NG+ da tekrar başlayınca ne olacak? Sorun olur mu? NG+ ile başlayınca hearts of stonea başlama lvl i otomatik olarak yükselecek mi? Nasıl olacak :)
    Şu NG+ ile ilgili detay verebilir misiniz?
  • Beyler oyunu en son win7 de oynamıştım TR yama çıkacağını duyunca da haliyle bir çok arkadaş gibi oyunu bıraktım. Tabi aradan zaman geçince işletim sistemini bu arada win10 filan yaptım. Win7 de oyunu uzun süre oynadım ve akıcı bir şekilde oynadığımı hatırlıyorum. Şuan sanki oyunda bir rahatsız eden bir kasma gibi bir şey var. (Arada çıkan yamalardan dolayımıdır bilmiyorum) Donanım bilgilerim aşağıdaki gibidir. Buna göre ayarlarım nasıl olmalı ve görüntü için ekstra mod kullanıyorsanız hangilerini tavsiye edersiniz. Yardımlarınız için şimdiden müteşekkirüm.

AMD Radeon HD 7950
    AMD FX(tm)-8350 4.0 Ghz
    8 GB Ram

• Bunu nasıl öldürcez canı sıfırlanıyor fakat ölmüyor?
  • @T_Ice Hocam ben oyunu şimdi ilk defa oynmaya başlayacağım da kafama takılan bir şey var "Yeni Oyun" derken hangi seçeneği seçmeliyiz, "Sadece Hikaye", "Hikaye ve Kılıç" ... gibi 3-4 seçenek mevcut. Pek anlamadım, sormadan da başlamak istemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

@T_Ice Hocam ben oyunu şimdi ilk defa oynmaya başlayacağım da kafama takılan bir şey var "Yeni Oyun" derken hangi seçeneği seçmeliyiz, "Sadece Hikaye", "Hikaye ve Kılıç" ... gibi 3-4 seçenek mevcut. Pek anlamadım, sormadan da başlamak istemedim.

sırasıyla; kolay, orta, zor, çok zor gibi düşün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

quote:

@T_Ice Hocam ben oyunu şimdi ilk defa oynmaya başlayacağım da kafama takılan bir şey var "Yeni Oyun" derken hangi seçeneği seçmeliyiz, "Sadece Hikaye", "Hikaye ve Kılıç" ... gibi 3-4 seçenek mevcut. Pek anlamadım, sormadan da başlamak istemedim.

sırasıyla; kolay, orta, zor, çok zor gibi düşün :)

Anladım hocam, orta seçeyim o zaman normalde RPG oyunlar hiç tarzım değil ama sırf sizin emeğiniz ve oyun hakkındaki müthiş övgülerden dolayı hikayesi için oynayacağım.
  • Eğer RPG'de yeniysen bence kolaydan başla. Ben de orta seviyeden başlamıştım level sıkıntısı çekip görev bulamadım çok zorlandım vs. sonunda başından tekrar "kolay" ile başladım şimdi daha rahat ilerleyebiliyorum. Kolay da oyuna başlayınca daha fazla tutorial çıkıyor karşına oyunun yapısını mantığını anlamana çok yardımı dokunuyor. Ya da ilerde sende benim gibi zorlanırsan oyundan soğuma tekrar Kolay seçeneği ile başla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris707

Eğer RPG'de yeniysen bence kolaydan başla. Ben de orta seviyeden başlamıştım level sıkıntısı çekip görev bulamadım çok zorlandım vs. sonunda başından tekrar "kolay" ile başladım şimdi daha rahat ilerleyebiliyorum. Kolay da oyuna başlayınca daha fazla tutorial çıkıyor karşına oyunun yapısını mantığını anlamana çok yardımı dokunuyor. Ya da ilerde sende benim gibi zorlanırsan oyundan soğuma tekrar Kolay seçeneği ile başla.

Anladım hocam öyle yapayım o zaman. Şu eğitimlerle ilgili bir şey soracağım bu TAB tuşuna basıp seçtiğimiz büyüleri dövüş esnasında daha kısa bir yoldan seçemez miyiz, dövüşün ortasında TAB'a basıp büyü seçmek biraz akışı bozuyor zırt pırt, bir de farenin sol tuşu dışında başka kılıç darbesi vurabileceğimiz alternatif vuruş şekli yok mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baris707

Eğer RPG'de yeniysen bence kolaydan başla. Ben de orta seviyeden başlamıştım level sıkıntısı çekip görev bulamadım çok zorlandım vs. sonunda başından tekrar "kolay" ile başladım şimdi daha rahat ilerleyebiliyorum. Kolay da oyuna başlayınca daha fazla tutorial çıkıyor karşına oyunun yapısını mantığını anlamana çok yardımı dokunuyor. Ya da ilerde sende benim gibi zorlanırsan oyundan soğuma tekrar Kolay seçeneği ile başla.

Anladım hocam öyle yapayım o zaman. Şu eğitimlerle ilgili bir şey soracağım bu TAB tuşuna basıp seçtiğimiz büyüleri dövüş esnasında daha kısa bir yoldan seçemez miyiz, dövüşün ortasında TAB'a basıp büyü seçmek biraz akışı bozuyor zırt pırt, bir de farenin sol tuşu dışında başka kılıç darbesi vurabileceğimiz alternatif vuruş şekli yok mu?

mouse'un orta tekerleğiyle değiştirebiliyor işaretler

• quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Arkadaşlar birşey soracağım.

Ana oyunu bitirmiştim zaten. Şimdi türkçe yama ile tekrar baştan oynamayı düşünüyorum, NG+ seçeneği ilemi başlamalıyım sizce yoksa normal NG ile mi? Bu arada hearts of stone yüklüydü ama fazla oynamadım, henüz ilk görevde bıraktım NG+ da tekrar başlayınca ne olacak? Sorun olur mu? NG+ ile başlayınca hearts of stonea başlama lvl i otomatik olarak yükselecek mi? Nasıl olacak :)

Fikri olan yokmu arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Hos'un da başlama seviyesi 70'lere çıkartılıyor diye biliyorum :) ama emin de değilim

• quote:

quote:

NG+ seçeneği ile başlarsan direk hearts of stone dlcsini oynamazsın önerilen level 62 gözüküyor Gerçi oyuna sıfırdan başlasan da ilk dlc yi oynamazsın çünkü yine level engeline takılırsın. Göreve başlayabilirsin ama gelen geçen tek atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 31 Mart 2016; 23:43:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

oyunda bir çok yan görev ana görev gibi...ben hala oyunun ilk haritasındayım...bir dünya yan görev yaptım sanırım artık kalmadı... ana görevlere geçtım mecburen... ilk harita novigradtı sanırım burası bitmek üzere Skellige doğru yol alcaz gibi... ilşallah oyunun bitmesine daha çok vardır....

skellige çetin coğrafyadır oranın yan görevleri de bir başka :) oyunun bitmesine var daha moralini bozma :)

iyi sevindim o zaman.. şu oyun kıtlığında ilaç gibi geldi çünkü...

bana göre serinin en iyi oyunu witcher 3 olmuş ondan sonra witcher 1 ondan sonra witcher 2 benim sıralamam bu...

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    bir büyü vardı mor onu atarsan canavar onun etrafına girdiginde yavaşlıyor ve sana attack geliyor 2 kere yaparsan öldürürsün çok basit
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.