Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
22.195
Cevap
185
Favori
682.791
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    10320 Mesaj

Hangi yama hocam, ne değişti bu yamayla?
    |
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hangi yama hocam, ne değişti bu yamayla?

Türkçe yamadan bahsediyor sanırım
    |
    |

Ya arkadaş bu nedir yaa ikilemde kalmamanız acisindan bunu dedim birçok kişi bu yama(w3 türkçe yama) çıkmadan önce witcher 2 yi oynayip bitirdi. Oynayıp oynamamanız size kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Öncelikle herkese merhaba.Birazdan D&R den oyunu alacagim.Bu uzun zaman ustune aldigim ilk orjinal oyun olacak.Bundaki en büyük etken türkçe yamamin çikmasi ve fiyatinin gayet uygun olmasi sanırım.

İlk defa alacagim icin güncellemeleri oyun içinden mi yapacagim nasil olacak acaba?

Sistemim şöyle hangi ayarlarda görüntü kalitesini çok düşürmeden oynayabilirim.
    -Gtx950m 4gb
    -12Gb ddr3 ram
    -Ssdye kuracağım.
    -Intel® Core™ i7-4720HQ

Şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 30 Mart 2016; 17:03:22 >

Medium birkaç ayar high akıcı oynatır diye düşünüyorum güncellemeleride sırayla yaparsın ama steam den alırsanız güncelleme ile falan uğraşmazsiniz en son güncel sürümlu oyunu(v. 1.12) indiriyor

|
    |
    MertAndc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sırası derken neyi kasdettiniz acaba?
    Oyunun sitesinden felan mi indiricem 16dlc ve updateleri yoksa oyunun içinde içerik bölümü mü var :)

|
    |

Güncellemeleri sırayla kur ışte yani daha açık nasil söyleyeyim 1.1 1.2 ye bunun gibi yani, bunlarla ugrasamam diyorsan steamden alabilirsin.

|
    |
    MertAndc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesajınızda Witcher 2 yamasından bahsettiğinizi düşündüm o yüzden sordum, ayrıca cevap vermek zorunda filanda değilsiniz, uslubunuza dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Mart 2016; 17:59:17 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Perseus4EveR

Arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra yan görevlere devam edebiliyormuyuz. Yoksa yan görevleri yaptıktan sonramı oyunu bitirmeliyim.

bazı yan görevler evet, hikayeye bğalı olan yan görevler hayır
    |
    |
    hangman23

arkadaşlar bu üstün öğe, kalıntı falan ne ayak oluyor?
    |
    |

Orijinalden alıntı: hangman23

arkadaşlar bu üstün öğe, kalıntı falan ne ayak oluyor?

pek bi numarası yok kafalarına göre gruplandırmışlar, daha fazla para ediyor bu tür şeyler
    |
    |

yanlış düşünmüşsün neyse problem değil ama cevap vermek zorunda değilsem o zaman beni alıntılamamanı rica ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 30 Mart 2016; 20:31:19 >
    |
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu seriye nereden başlayalım sorularına neden video izle belki 2.oyunu oyna gerisini boşver gibi mesajlar yazılır. İlk oyun gayet güzel arkadaşlar. Hatta hikayenin en can alıcı noktası ilk oyun. Zaten oyun hikayesiyle ön plana çıkıyor. Her oyun zamanında güzeldir elbette ama çok da sırıtmıyor, grafiksel olarak yine tatmin edici, dinamik olarak yadırganıyor ama combat sistemi görsel olarak gayet güzel özellikle de yetenekler açılınca. Bence aldığınız keyfi artırmak için seriyi tamamen oynayın. Üstelik serinin tüm oyunları Türkçe...
    |
    |

Orijinalden alıntı: MertAndc

Öncelikle herkese merhaba.Birazdan D&R den oyunu alacagim.Bu uzun zaman ustune aldigim ilk orjinal oyun olacak.Bundaki en büyük etken türkçe yamamin çikmasi ve fiyatinin gayet uygun olmasi sanırım.

İlk defa alacagim icin güncellemeleri oyun içinden mi yapacagim nasil olacak acaba?

-Gtx950m 4gb
    -12Gb ddr3 ram
    -Ssdye kuracağım.
    -Intel® Core™ i7-4720HQ

İ3 işlemci 8 gb ram ve gtx960 ile hihgda 50 altına dusmedim aşağı yukarı sizde öyle oynarsiniz

Trissi bulduğumda onunla bir sıçan görevimiz oluyor ve orda geralt bana karşı dürüst olabilirdin gibisinden bir şeyler söylüyor acaba burda ne demek istiyor? önceki oyunlardan bir şeymi kaçırdım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 30 Mart 2016; 23:41:29 >

Orijinalden alıntı: emmre129

Aklıma hikaye ile alakalı bir soru takıldı öncelikle ilk iki oyunu bitirdim yani saveleri aktararak geçtim bu oyunada. Trissi bulduğumda onunla bir sıçan görevimiz oluyor ve orda geralt bana karşı dürüst olabilirdin gibisinden bir şeyler söylüyor acaba burda ne demek istiyor? önceki oyunlardan bir şeymi kaçırdım?

spoiler lütfen
    |
    |

Özledik Be Kaptan..
  • Yarbay
    2294 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cancuva

quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

-Gtx950m 4gb
    -12Gb ddr3 ram
    -Ssdye kuracağım.
    -Intel® Core™ i7-4720HQ

İ3 işlemci 8 gb ram ve gtx960 ile hihgda 50 altına dusmedim aşağı yukarı sizde öyle oynarsiniz

Arkadaşın ki laptop malesef benim de sistem gtx950m+i7 6700 ancak en düşük ayarda 50+ fps yi görebiliyoruz :/ orta ayarda 35-40
    |
    |

Özledik Be Kaptan..

• Yarbay
    3134 Mesaj

Önceki oyunları oynamış mıydınız? Spoiler açısından soruyorum.

Geralt hafızayı kaybettikten sonra Triss Geralt'a aşık oluyor. Yennefer'dan ise bahsetmiyor. Yani bir nevi kendini Yennefer'ın yerine koymuş oluyor.
    |
    |
    emmre129 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 2600X - MSI B450 Gaming Plus - MSI GeForce RTX 2060 Gaming Z - Corsair 8x2 3000Mhz CL16 - Samsung 860 Evo 250GB - WD Caviar Blue 1TB - Phanteks P350X - FSP Hyper K 600 - TP-LINK TL-WN8200ND | Playstation 4 Slim
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.