Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.549
Cevap
197
Favori
923.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim sen bin yaşa sayende oldu takılma yok artık, ayarlar yüksek olmasına ragmen... Bu cd protect kendi yaptıgı oyunu bozdugunun farkında degil... Siz siz olun steamden şaşmayın arkadaşlar hem gog-galaxy denen illet programla oyun yedeklenmiyor...
  • astralll kullanıcısına yanıt
    Bu tarz programlar oturana kadar uzak durmak lazım ne yazık ki. Steam de ilk çıktığı zamanlar problem yumağıydı, aynısı Origin içinde geçerli. Az süründürmedi ikiside oyuncuları.
  • Dün white orchard ı tamamlayıp grifine daldık viper setiyle ve son yamalardan sonra deathmarch daha bir zorlu geldi griffin kodunmu oturttu 2 defa genel olarak beyendim ama biraz daha zorlu olabilirdi. Doyulmaz bu oyuna doyulmaz oyunu tabi ilk oynayaşımda yüzde 7 8 ini görmüştük boss savaşalrı çok iyi değil diyorlardı heart of stone o konuda bir adım önde sanırım. Umarım blood and wine doyurur bizi ama harbi çok güzel olacak gibi bir his var son açıklamalardan sonra.

Gog sürümüne sahip arkadaşlar indirdikleri yamaları tek tek manuel yapıp siz indiridin yamaları gog bir klasöre atıyor GOG games içinde olmalı aman onları yedeklemeyi unutmayın her sildiğinizde canınız yanar ben 4 dvd yi bile hardisk e atıp tek bir klasör yaptım dvd den kurmak tam bir işkence 50 60 dk süren kurulum SSD ye kuruyorsanız 8 10 dk düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 30 Mart 2016; 10:02:50 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Youtube da video var türkçe hikâye anlatimli ama hikâye sadece basit bir şekilde özetlenmiş tabiki oynayıp oynamamak sizin bileceğiniz bir iş ben olsam ikinci oyunu kapsamli bitirirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Aklımı çeleceksiniz hocam, akşam 2' yi indirmeye başlayım o zaman.
    Witcher 3 incelemesinde 2' nin 3 kadar açık dünya oyunu olmadığı, şehirde geçtiği filan söylenmişti. (oyungezer incelemesi)
    Doğrudur 3. Oyunda ki açık dünya 2 de yok ama hikayesi, yan gorevleri falan gayet iyi dediğim gibi oyunu oynayıp oynamamak size kalmış ben witcher 2 yi 3 kez bitirdim 3 ünde de farklı görevler farklı yerler ile karşılaştım o kadar kapsamlı ve geniş bir oyun aslında, keşke yama çıkmadan önce oynasaydınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Kardeşim sen bin yaşa sayende oldu takılma yok artık, ayarlar yüksek olmasına ragmen... Bu cd protect kendi yaptıgı oyunu bozdugunun farkında degil... Siz siz olun steamden şaşmayın arkadaşlar hem gog-galaxy denen illet programla oyun yedeklenmiyor...

Malesef öyle. Bende kaç gündür korsan da bile olmayan grafik hataları yüzünden oynayamadım oyunu. Sebebi yine kendileri
  • Ana görev için skellige ye gittikten sonra tekrar novigrada donulmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Ana görev için skellige ye gittikten sonra tekrar novigrada donulmuyor mu?

tabii ki dönebilirsin öyle bir kısıtlama yok
  • Nasıl dönebiliriz hızlı seyahat de sadece skellige bölgesindeki yerlere gidebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Nasıl dönebiliriz hızlı seyahat de sadece skellige bölgesindeki yerlere gidebiliyorum

Haritadayken "Space" tuşuna bas, daha büyük bir harita açılacak oradan velen/novigrad'ı seç
    Hangi yama hocam, ne değişti bu yamayla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Hangi yama hocam, ne değişti bu yamayla?

Türkçe yamadan bahsediyor sanırım
    Ya arkadaş bu nedir yaa ikilemde kalmamanız acisindan bunu dedim birçok kişi bu yama(w3 türkçe yama) çıkmadan önce witcher 2 yi oynayip bitirdi. Oynayıp oynamamanız size kalmış

• Öncelikle herkese merhaba.Birazdan D&R den oyunu alacagim.Bu uzun zaman ustune aldigim ilk orjinal oyun olacak.Bundaki en büyük etken türkçe yamamin çikmasi ve fiyatinin gayet uygun olmasi sanırım.

İlk defa alacagim icin güncellemeleri oyun içinden mi yapacagim nasil olacak acaba?

Sistemim şöyle hangi ayarlarda görüntü kalitesini çok düşürmeden oynayabilirim.
    -Gtx950m 4gb
    -12Gb ddr3 ram
    -Ssdye kuracağım.
    -Intel® Core™ i7-4720HQ

Şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 30 Mart 2016; 17:03:22 >
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Medium birkaç ayar high akıcı oynatır diye düşünüyorum güncellemeleride sırayla yaparsın ama steam den alırsanız güncelleme ile falan uğraşmazsiniz en son güncel sürümlu oyunu(v. 1.12) indiriyor

Sırası derken neyi kasdettiniz acaba?
    Oyunun sitesinden felan mi indiricem 16dlc ve updateleri yoksa oyunun içinde içerik bölümü mü var :)

• MertAndc M kullanıcısına yanıt
    Güncellemeleri sırayla kur ışte yani daha açık nasil söyleyeyim 1.1 1.2 ye bunun gibi yani, bunlarla ugrasamam diyorsan steamden alabilirsin.

Mesajınızda Witcher 2 yamasından bahsettiğinizi düşündüm o yüzden sordum, ayrıca cevap vermek zorunda filanda değilsiniz, uslubunuza dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Mart 2016; 17:59:17 >
  • Arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra yan görevlere devam edebiliyormuyuz. Yoksa yan görevleri yaptıktan sonramı oyunu bitirmeliyim.
  • 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.