Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flonky

Arkadaşlar pek yanıt veren çıkmaz diye düşünüyorum fakat yinede bi şansımı deneyeyim.

Sistemim fx8350 gtx970 16gb rem oyunu ilk çıktığından yüklediğimde sorun yoktu fakat şimdi oyunda takılma var türkçe yamayı yükledim.

Afterburner ile takip ediyorum ekran kartı kullanımı bi anda 0 oluyor ve oyun donuyor sonra tekrar devam ediyor sağa sola bakmamıyorum direkt donuyor.

Google 2 saatir yazıyorum hiçbirşey elde edemedim.

Dostum cidden çok rastgele bir sorun olmuş, nasıl desem nasıl bi tavsiye versem bilemedim gerçekten umarım yamadan dolayı olmamıştır
  • dostum yamada sıkıntı yok içiniz rahat olsun bence sorun yaşayan arkadaşlar ya sistemlerinde sıkıntı var ya da oyun updateleri düzgün yapılmamış yoksa hepimizde bir problem çıkardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

dostum yamada sıkıntı yok içiniz rahat olsun bence sorun yaşayan arkadaşlar ya sistemlerinde sıkıntı var ya da oyun updateleri düzgün yapılmamış yoksa hepimizde bir problem çıkardı.

Sistemimde sanmıyorum sıkıntı olacağını çünkü baya bi oyun yüklü ve hiçbirinde sıkıntı yok. Ben bu 3d ayar birşeyler var hiç bilmiyorum onlardan şüpheleniyorum.

Oyun güncel ve dlc ler kurulu gog versiyon

Mesela mouse sonradan tepki veriyor videoda fareyi kullanırken benden baya bi sonra harekete geçiyor ve oyun başlıyor takılmaya. Normalde az çok anlarım donanımdan oyundan vs fakat bunu çözemedim.

Ayarlar nvidiadan da yapsam oyun içindende yapsam açsamda kıssamda yapıyor . Grafik ayarlarının altında fare ile ilgili bi ayar var ama onuda etkin kılsam oyundaki takılmaya engel değil.

Tüm yardımlara açığım şuan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 28 Mart 2016; 21:32:01 >

• Oyun ilk çıktığı dönemlerde ben de stabil şekilde oynuyordum oyunu, ancak kapsamlı bir güncelleme geldikten sonra hiç olmadığı kadar sorun yaşamaya başladım, hatta o bugları bu konuya uzun uzun yazıp tartışmıştık. Oyuncu arkadaşlar oyundki kusurlarla daha önce karşılaşmamışlar belli ki yamayı kurduktan sonra bir tesadüf olduğunu düşünüyorlar. Yamanın oyuna teknik anlamda müdahalesi yok denecek kadar az, yani birkaç çıkarma, harf modu ve 2 adet video dosyasını işliyor ve bunlarda zaten dil satırlarıyla sınırlı. Kalan her şey dil belgeleri. her problemde acaba yama mı diye düşünmeyin. Olur da kaplamalar eklenir, içerik eklenir, haritada değişikik yapılır, yapay zeka eklenir hadi anlarım da öyle bir şey yok. Dil satırları kodlara müdahale ederse bir karakter eksik yada hatalı yazılırsa oyunun çökmesine neden olur ki o da zaten oyun açılırken olur. İçiniz rahat olsun teknik arızaları oyunun genel forumlarında araştırın benzer sorunları özgün sürüme sahip başkaları da yaşıyordur.

• flonky kullanıcısına yanıt
    Kardeş ekran kartı sürücüsünü kaldırıp sıfırdan bir temiz kurmayı dene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Onların hepsi denedi en son yazılım 5 dk önce yükledim tüm herşeyi sıfırladım sorun devam ediyor.

Bu arada tr yamadan olma ihtimali yok ben öyle bişey demedim zaten öyle düşünseydim yama sayfasına yazardım . Benimde görüşüm yamadan olmadığıdır. Yama başka grafik başka.
    Dosyalarını doğrulamayı da denedin mi belki bir şeyler bozulmuştur grafiksel buglar olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 28 Mart 2016; 22:05:27 >
    Valla denedim 5 gb birşey indiriyor bakalım heycanla bekliom şuan :)
    Yamadan olacağını sanmıyorum ama yine de indikten sonra ilk başta yamayı kurmadan girmeyi deneyin, sorun kalkmışsa sonra bir de yamayı kurup deneyin.
  • Yok işe yaramadı :(
  • arkadaşlar bu linkteki ürün sadece dlc paketimi içeriyior oyunun kendisi de dahilmi biligisi olan varmı ?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Hearts-of-Stone-PC/Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000667411
  • Sadece Hearts of Stone indirme kodu var içinde, o kodu GOG'a girip indiriyorsunuz. Bir de Gwent kartarı var kutunun içinde. Ana oyun yok.

• İşten gelip yemek yeyip otururduydum oyuna 6 7 gibi ne ara 12 oldu lan saat :( gözlerde gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Arkadaşlar pek yanıt veren çıkmaz diye düşünüyorum fakat yinede bi şansımı deneyeyim.

Sistemim fx8350 gtx970 16gb rem oyunu ilk çıktığından yüklediğimde sorun yoktu fakat şimdi oyunda takılma var türkçe yamayı yükledim.

Afterburner ile takip ediyorum ekran kartı kullanımı bi anda 0 oluyor ve oyun donuyor sonra tekrar devam ediyor sağa sola bakmamıyorum direkt donuyor.

Google 2 saatir yazıyorum hiçbirşey elde edemedim.

Display Driver Uninstaller ile ekran kartını driverini güvenli modda silip en güncel driveri yüklemeyi dene istersen düzelme şansı yüksek

• Arkadaşlar şu tarz grafik hatasıyla karşılaştınız mı? Önceki oynayışımdan hatırladığım kadarıyla bu bug'ın olduğu yerde sal, tekne gibi şeylerin olması gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 29 Mart 2016; 2:31:45 >
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Hocam oyununuz en güncel versiyon mu? Hangi sürüm?

Bazıları da bu hatayla karşılaşmışlardı 1.06'dan direk 1.12'ye yükseltmeye çalıştıklarında. Ama daha sonra 1.06 - 1.10 - 1.11 - 1.12 diye güncellenince düzeldiğini söylemişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 29 Mart 2016; 3:07:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bazıları da bu hatayla karşılaşmışlardı 1.06'dan direk 1.12'ye yükseltmeye çalıştıklarında. Ama daha sonra 1.06 - 1.10 - 1.11 - 1.12 diye güncellenince düzeldiğini söylemişlerdi.

Hallettim hocam, sağol ilgilendiğin için. O tarz grafik hataları ve bazı npc'lerin hareketsiz kalması gibi bug'lar vardı. Bunu düzeltmek için content >> patch0 >> bundles >> patch.bundle adlı dosyayı silmek yeterli oluyor. Gog kendisi yapmıştı güncellemeyi, hiç ellemedim. :)

Bu arada sana başka bir alıntı yapmıştım ama forum hata verdiği için çıkmamış. :) D&R'daki Hearts of Stone'dan çıkan kartlar eksiksiz mi? Yoksa desteyi tamamlamak için başka kartları da mı satın almak gerekiyor? Bilgin var mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 29 Mart 2016; 3:27:53 >

• kkratoss kullanıcısına yanıt
    He iyi o zaman. Valla bir bilgim yok kartlar konusunda ben sadece kutunun üzerinde yazanı söyledim orada :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Hallettim hocam, sağol ilgilendiğin için. O tarz grafik hataları ve bazı npc'lerin hareketsiz kalması gibi bug'lar vardı. Bunu düzeltmek için content >> patch0 >> bundles >> patch.bundle adlı dosyayı silmek yeterli oluyor. Gog kendisi yapmıştı güncellemeyi, hiç ellemedim. :)

Bu arada sana başka bir alıntı yapmıştım ama forum hata verdiği için çıkmamış. :) D&R'daki Hearts of Stone'dan çıkan kartlar eksiksiz mi? Yoksa desteyi tamamlamak için başka kartları da mı satın almak gerekiyor? Bilgin var mı hocam?

Kardeş 2 gündür çıldıracak gibiyim bu hataların aynısı bende de var ve oynayamıyorum. Hatta diyordum Türkçe yama mı yapıyor gibisinden. Hatta dün bütün gün yine uğraştım olmadı bende sinirlendim sildim komple oyunu. Şimdi yarın tekrar kuracağım oyunu. Bende ki orjinal DVD gog sürüm.

Kurulum bittikten sonra direk 1.12 ye mi güncelleme yapsın. Yoksa diğer arkadaşın söylediği gibi sırayla mı yapayım ? Birde o sıra ile güncelleme olayı korsan oyun için mi yoksa orjinal kullananlar içinde mi geçerli?

Yoksa direk son sürüme güncelleme yaptıktan sonra o bahsettiğin dosyayı silince düzeldi mi? Türkçe olarak oynuyor musun grafik hataları olmadan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İçinde blood and wine da olsa alırdım herhalde. Şimdi ben 2 dlc yi almak için yaklaşık 24 25 dolar dan satın alacağım mecbur gog sürüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.