Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kemal dogan
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunun ne diziyle ne de kitaplarla hiçbir alakası yok. Oyun, kitapların ve dizinin sonrasını anlatıyor. (Kitap serisi yarım bırakılmış bu arada. İlginç bir moruk bu Sapkowski The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] )Yani kısacası oyunlar Witcher evreninin lore'u üzerine kurulmuş eserler. Anlattığı hikayelerin büyük bir çoğunluğu CD Projekt Red yazarlarının zihninin ve emeğinin ürünü. Önce kitapları okumak sonrasında diziyi izlemek ve en son Witcher 1 ile oyunlara başlamak en sağlıklısı. Lore'u öğrenmenize yardım eder bu fakat bunları yapmasanız bile oyun çok akıllıca yaratılmış sahnelerle lore'unu belli bir noktaya kadar anlatıyor zaten. Yani en azından oyunda bizi ilgilendirecek olan kritik noktaları. Novigrad Dreaming görevi buna güzel bir örnek. Eğer direkt oyuna girerseniz de çok bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum. Tabi ilk oyunla başlamanız kaydıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 11 Ocak 2022; 21:55:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anche kullanıcısına yanıt

Oyun, kitapların sonrasında geçiyor. Dizi ise kitaplarla paralel ilerliyor sanırım. Hem diziyi izleyin hem de oynayın daha çok keyif verir. Hikaye de ise bir şey kaçırmaz ya da kaybetmezsiniz. Hatta oyun sizi diziye daha çok bağlar.

• SpyM3GTR kullanıcısına yanıt

Üstad kolay gelsin bir şey soracağım, bu kurt okulunun haritasını hiçbir yerde bulamadım ne Hattori'de var ne diğer demircilerde. DLC'ler de tam neyi eksik yapıyorum acaba? Kaer Morhen açık şu an oradaki görevdeyim.

• anladım, cevaplar için teşekkür ederim

• @xgny58x

Ihlamur vadisindeki demirciden satın alabilirsin arkadaşım.

• Anche kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam.

Onada baktım yok hocam. Bütün demircileri falan gezdim kedi ayı griffin var kurt okulu yok. Ayı okulu mu gitsem o da çok ağır full tank gitmek lazım.

• xgny58x kullanıcısına yanıt

Kaer Morhende iken şemaları temin ettiniz mi ? şemaları bulmadığınız sürece demirci ve zırhçılarda işleme yapamazsınız ilgili okul şemasını öncelikle bulmanız gerekiyor. Kaer Morhene gitmek içinde öncelikle ana senaryoda ilermeniz lazım yanlış hatırlamıyor isem Kanlı Baronun Uması vardı onu yanımıza alıp Kaer Morgene gidiyoruz sinematik eşliğinde o şekilde Kaer Morhene gidebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuhleep -- 12 Ocak 2022; 14:39:28 >
  • Kuhleep kullanıcısına yanıt

Şemaları bulamıyorum hocam. Bütün demircileri zırhçıları gezdim hiçbir yerde satılmıyor. Uma görevini yaptım onda sıkıntı yok. Sadece şemalar satılmıyor.

Npcler witcher okulu şemaları satmazlar. Sizin Kurt Okulu görevini öncelikle tamamlamanız lazım tamamladıktan sonra Hattoriden kılıçları Yoanadan Zırhları işleyebilirsiniz. Bunları yaptığınız halde işleyemiyorsanız eğer sizin oyununuzda bir bug oluşmuş olabilir bilemedim. Witcher Okulu setlerinin işleme şekli bu şekildedir normalde, şemaları bulursunuz gidersiniz npcden işlersiniz

• Kuhleep kullanıcısına yanıt

O şemaları bulacağımız yerleri gösteren haritayı satmıyorlar hocam. Ne hattori'de ne diğerlerinde o haritalar yok. Ayı kedi griffin var kurt okulunu bulamadım. Hiçbir yerde de satılmıyor haritalar.

• İlla haritayı bulmana gerek yok arkadaşım netten kurt okulu şemalarının konumlarına bak her hangi bir şemayı alınca görev yine aktif olacaktır.

@xgny58x

Yok hocam onuda yaptım şemanın olduğu yerlerde bir şey yok. Bug oldu büyük ihtimal griffin yapacağız artık.

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]nexus mods :: the witcher 3
    Rare Items Merchant
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4172

Bu mod ile istediğin seti alabilirsin arkadaşım son çareThe Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] 

@xgny58x

E bu hile. The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] 

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]IGN Guidesyoutube
    IGN shows you where to find every piece of the Wolf School Witcher Gear in The Witcher 3: Wild Hunt. For more on TW3, check out our full wiki on IGN @ http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt
    https://youtu.be/r_lB-My6nKU

Buradan takip edebilirsiniz. Veya satıcılarda sarı renkli harita parçaları oluyor eğer onları alırsanız görevi aktif edebilirsiniz.

İlk defa böyle bir şey duydum enteresan. Oyun korsan değilse steam'den dosya bütünlüğü doğrulama yapabilirsin belki faydası olur.

• Emperor Karl Franz kullanıcısına yanıt

Onuda yaptım hocam dlcleri sildim yükledim hiçbir şey düzeltmedi. Griffin ile bitereceğim oyunu.

Teşekkürler hocam artık kullanmasamda olur.

• Konsol next gen update için beklemedeyim. Umarım beklediğimize değer.

• 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.