Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

En sonunda baktım save'ine!
    Daha önce dediğim gibi olay mahalini görev tam bitmeden terk etmişsin veya yanlış yollardan terk etmişsin!

Druid Kampından yeninde o maske takılan alana in aşağıya biraz dolaş oralarda... sonra sahile doğru terk eder gibi git/koş vesayre sonraki görev kendiliğinden veriliyor. Yennefer/Hindarsfjal...!!!
    Maussackla konuşmamışsın herhalde görev sonrası.

- Birde baktım 11 skill punaını dağıtmamışsın, değişisk cevap veya soruları almak için AXİİ puanları dağıtmışsın ama aktiv olması için sağ tarafdaki alana aktarmamışsın.

- Witcher Setlerinin Kediyi sadece açmışsın bulmuşsun diğerlerini de hâlet tavsiye, Levele göre birisini giyersin.

- tam anlamıyla oyunu daha tam kavramamışsın sanırım... (Hem hızlı kılıç stili hemde ağır stili coşturmuşsun| Witcher işaretleri boş...) ben ilk oynayışımda kaç saat sonra bilmiyorum birçok meseleyi kavradım dedinmiydi (RPG lerde yaparım) yenikten başlarım... sende bir düşün.

Teşekkür ederim oyunu silme noktasına gelmiştim. ya baktım olacak gibi değil skill puanı hileside yaptım çünkü bi yerden sonra level kasmak zorlasıyor :D Kurt okulu techizatını hileli aldım çünki görünüş olarak çok güzel duruyordu full kurt kasıcam ben. bana güzel bi yetenek ağacı örneği atarsan çok memnuun olurum. İŞE YARADI ÇOK TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahdevils -- 23 Eylül 2020; 15:29:37 >

• +yeni oyun tek seferlik mi 2.kez +yeni oyuna başlamak istediğimde oyun bitmesine rağmen bu kayıtta oyun tamamlanmamış diyor.
  • siyahdevils S kullanıcısına yanıt
    Buradan oku İşaretleri kasınca ne yaptıklarını en son seviyelerinde neler olduğunu kendine bir tanesini seç ve onu fulle. 12 Skill Ağacının yarısını bu bir tane işaretinkilerle doldur (5) geriye kalan birtanesine de AXİİ'nin kandırmasını kullan. Alchemie hiç kasmadım ben. Dövüşlerde de normal düşünce ya hızlı ya da ağırın kasılması ve onlarında diğer altılı bölüme aktifleştirilmesi... sonuç olarak bunları hepsini ne olduğunu okuyarak bilinçli bir şekilde kendi zevkine göre oluşturman. Baktın yanlış yapmışsın sonradan uyandın, bir iksir oluyor 500 e mi 1000 e mi ne, misalen keçili büyücüde onun görevi bitirince veya Keira da felan onun görevi bitirince alınıyor onu içer hepsini yendiden düzenleyebilirsin.

Witcher 3 İşaretleri

Witcher Setlere gelince onların hepsini bulmak aramak vesayre level kastığından tavsiye edilir ama asıl mesele onların BüyükUsta seviyesinde ne yaptıkları... yani senin skillerine ve dövüş tekniğine göre (hızlı veya ağır) [kedi ve engerek hızlı | kurt orta | Ayı Ağır Zırh] birde hangi işareti kastığına göre bu setlerin onları kasması var yani onları da göz önünde bulundurarak oyunda bilinçli skill tree kasması ve bilinçli zırh seti veya kılıç kullanması var... buda ancak okuyarak oluyor...!

misal sen işaretlerden İGNİ kasmışsın atıyorum AYI Seti kullanıyorsun ve o son Büyük Usta seviyesinde QUEN'i 30% kasıyor o zaman yanlış zırh seçimi... veya Skill ağacında hızlı dövüş bölümünü kasmısşın ama KEDİ veya Engerek Zırhını giymen gerekirken AYI Setini kullanıyorsun...

yani okuyan bilinçli seçim yapan hem oyunda daha az zorlanır hem de daha çok oyunun içine ve varsa felsefesine adapte olur ve daha çok zevk alır.

• unforgiven_11 U kullanıcısına yanıt
    aynı profil 'save'den ikinci +yeni oyun oynanmıyor.
    ya o ilk +yeni oyun'un ilk başlarından varsa bir save'den başlayacaksın ya da normal yeni başlayacaksın.
  • unforgiven_11 U kullanıcısına yanıt
    Üst üste ng+ olmuyor maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu 2. defa oynuyorumda iki sorum var
    Birincisi blood and wine ve hearts of stone bitirdikten sonra haritalardaki soru işaretlerini yapabiliyor muyuz ?
    İkincisi oyunun sonunda triss'in yanımda kalması için ne yapmalyım ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Yeni modu yükledim bana çok doğal gelmedi açıkçası oyunun orjinali daha iyi gibi sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sameen Shaw S kullanıcısına yanıt

Onun yangörevlerini yapman lâzım ve en 'sonunda' 'Novigrad'da Gemiyle cadıları kaçırdığı görev var onda seni seviyorum demen lâzım ve Triss böylece kalıp gitmemesi lâzım. Sonra oyunda da Yennefer'e asılmaman lâzım. Görevleri yapabilirsin Yennferein
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sameen Shaw

Arkadaşlar oyunu 2. defa oynuyorumda iki sorum var
    Birincisi blood and wine ve hearts of stone bitirdikten sonra haritalardaki soru işaretlerini yapabiliyor muyuz ?
    İkincisi oyunun sonunda triss'in yanımda kalması için ne yapmalyım ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    yapabiliyorsun ama ana hikayeyi etkileyen görevler var ise onlar olmuyor artık diye biliyorum
  • Pöf ulan be. Sen nasıl bir oyunsun ya. Şu atmosfere, hissiyata 5 yıldır Red Dead Redemption 2 hariç ucundan kıyısından katresinden dahi yaklaşabilen başka bir oyun olmaması ne kadar tuhaf ya. Anomali düzeyinde bir işçilik. Muazzam düzeyde bir sanat tasarımı. Cyberpunk 2077, şu oyunun videolarını her izlediğimde yüreğimi daha bir pır pır ettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 8 Ekim 2020; 21:48:40 >

• paylaşmayın şunları 3 kere bitirdim bir daha bitirmeyim sonra diğer oynamadığım oyunlar kalıyor... şu an TES Oblivion ve Spellforce 2'le meşgulüm... bunu aklıma koymanın sebebi neydi ki...?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-386561231

Pöf ulan be. Sen nasıl bir oyunsun ya. Şu atmosfere, hissiyata 5 yıldır Red Dead Redemption 2 hariç ucundan kıyısından katresinden dahi yaklaşabilen başka bir oyun olmaması ne kadar tuhaf ya. Anomali düzeyinde bir işçilik. Muazzam düzeyde bir sanat tasarımı. Cyberpunk 2077, şu oyunun videolarını her izlediğimde yüreğimi daha bir pır pır ettiriyor.

3. videodaki kaer morhen müziğinin yeri bende çok ayrı aynı müziğin değişik versiyonu ilk oyunun sonunda çalıyor believe ismi o da çok güzel. Gerçekten kaliteli bir seri ama müzikleri ayrı bir yerde.

• MeriCT kullanıcısına yanıt

onu birde farklı dillerde dinle... ingilizcesi ve almancası güzel, başka dillerde de dinlemek lâzım!?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-386561231

Pöf ulan be. Sen nasıl bir oyunsun ya. Şu atmosfere, hissiyata 5 yıldır Red Dead Redemption 2 hariç ucundan kıyısından katresinden dahi yaklaşabilen başka bir oyun olmaması ne kadar tuhaf ya. Anomali düzeyinde bir işçilik. Muazzam düzeyde bir sanat tasarımı. Cyberpunk 2077, şu oyunun videolarını her izlediğimde yüreğimi daha bir pır pır ettiriyor.

Sapkowski'ye de bir teşekkür borçluyuz, böyle bir kitap serisini yarattığı için. O olmasa bu şaheseri oynayamazdık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Sapkowski'ye de bir teşekkür borçluyuz, böyle bir kitap serisini yarattığı için. O olmasa bu şaheseri oynayamazdık.

Alıntıları Göster

Bence Game Of Thrones da bu tarz bir oyunu hak ediyor kesinlikle çok kaliteli olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeriCT

Bence Game Of Thrones da bu tarz bir oyunu hak ediyor kesinlikle çok kaliteli olurdu.

Alıntıları Göster

Game of Thrones'dan rpg/frp olmaz bence. Üstüne odaklanabileceğin bir karakter yok Geralt gibi ayrıca Geralt'ın taht kavgası gibi bir derdi yok ama GoT tamamen taht kavgası üzerine kurulu o yüzden karakter Geralt gibi serbest ve aksiyonlu bir hayat süremez. Game of Thrones'tan olsa olsa strateji oyunu olur Total War: Warhammer tarzı ama onu da Creative Assembly yapması lazım başkası üstünden kalkamaz.

Ama şöyle bir düşününce de, oyun başında bir hanedan seçip o hanedanın başındaki kişiyi kontrol ederek Westeros ve Essos'a hükmetme fikri muhteşem geliyor. Tabii böyle bir oyunu Witcher 3 gibi hiçbir detayı atlamadan yapmaları lazım yoksa tadı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emperor Karl Franz -- 12 Ekim 2020; 0:10:13 >

• quote:

Game of Thrones'dan rpg/frp olmaz bence. Üstüne odaklanabileceğin bir karakter yok Geralt gibi ayrıca Geralt'ın taht kavgası gibi bir derdi yok ama GoT tamamen taht kavgası üzerine kurulu o yüzden karakter Geralt gibi serbest ve aksiyonlu bir hayat süremez. Game of Thrones'tan olsa olsa strateji oyunu olur Total War: Warhammer tarzı ama onu da Creative Assembly yapması lazım başkası üstünden kalkamaz.

Ama şöyle bir düşününce de, oyun başında bir hanedan seçip o hanedanın başındaki kişiyi kontrol ederek Westeros ve Essos'a hükmetme fikri muhteşem geliyor. Tabii böyle bir oyunu Witcher 3 gibi hiçbir detayı atlamadan yapmaları lazım yoksa tadı çıkmaz.

Alıntıları Göster

Aslında bir ara telltale girişti böyle bir işe ama filmde olmayan forrester hanesi gibi bir haneyi yönetiyordunuz, klasik telltale oyunları gibi click and pointti, seçimlerin hiçbir şeye etki etmiyordu ama ona rağmen keyifliydi devamı gelmedi. Evet birçok hanedan var ama bence yapılabilir bir şey ayrı ayrı senaryolar, ayrı ayrı dönemler vs oynanabilir bu işe girişilirse bence rahat çözülür.

• quote:

Alıntıları Göster

Sapkowski her ne kadar Witcher evreninin vs yaratıcısı olsa da bence teşekkürü hak edecek son kişi. Daha birkaç sene öncesine kadar CDPR dan para koparmaya çalıştığını da kimse unutmuş değil. Evet, Witcher evreni çok ilgi çekici ama CDPR'ın özellikle Witcher 3'ü olmasaydı, Witcher markası da insanlar tarafından bu kadar sevilmez ve büyümezdi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Sapkowski her ne kadar Witcher evreninin vs yaratıcısı olsa da bence teşekkürü hak edecek son kişi. Daha birkaç sene öncesine kadar CDPR dan para koparmaya çalıştığını da kimse unutmuş değil. Evet, Witcher evreni çok ilgi çekici ama CDPR'ın özellikle Witcher 3'ü olmasaydı, Witcher markası da insanlar tarafından bu kadar sevilmez ve büyümezdi bence.

Alıntıları Göster

Para koparmaya çalıştığı aklımda, takip ediyorum. Sadece kitapla bitmiyor zaten o yüzden Creative Assembly yapması lazım dedim yukarıda.

• 
Sayfa: önceki 11211122112311241125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.