Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1063. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 210 saatim oldu oyunda, hala nasıl para kazanacağımı çözemedim. En fazla 25k falan görmüşümdür. Üstat işi zırhları yaptım 78 crown param kaldı. Arada gameplay bakıyorum millette 100k para var nasıl oluyor
  • Şu Oyunu GECİCEK OYUN CIKARMİ , MERAK EDİYORUM !!!!

Şuana kadar hicbir oyun gecmedi..
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    O gördüğünüz 100k crown u olan kişi, ng plus oynuyor olabilir. Gerçi normal ilerlemede de ana oyun - hos - baw ek paketi sıralamasını izleyip envanter yönetimi + ticareti iyi yaptıysa olabilir.

Ayrıca para kazanmak ya da kasma olayı çok da zor değil. Oyunu doğal akışında ve bolca keşif odaklı oynarsanız para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Bolca ? işaretli yerlere gitmek + kontratları yapmak , yük miktarı dolunca zulaya atıp boşaltıp aynı şekilde devam etmek, para lazım olunca zulaya attıklarınızı tekrar alıp doğru kişilere satmak burada kilit nokta. Mesela silahlar demircilere, zırh ve parçaları zırhcılara, yiyecekler hancılara, normal eşyalar tüccarlara satılmalı en yüksek kâr için. Demirci-zırhcılardan da asla zırh-kılıç , arbalet, ok vs almaya gerek yok. Çok acil lazım olan craft materyali dışında.

Özetle, envanter yönetimi + ticareti olması gerektiği gibi yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

O gördüğünüz 100k crown u olan kişi, ng plus oynuyor olabilir. Gerçi normal ilerlemede de ana oyun - hos - baw ek paketi sıralamasını izleyip envanter yönetimi + ticareti iyi yaptıysa olabilir.

Ayrıca para kazanmak ya da kasma olayı çok da zor değil. Oyunu doğal akışında ve bolca keşif odaklı oynarsanız para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Bolca ? işaretli yerlere gitmek + kontratları yapmak , yük miktarı dolunca zulaya atıp boşaltıp aynı şekilde devam etmek, para lazım olunca zulaya attıklarınızı tekrar alıp doğru kişilere satmak burada kilit nokta. Mesela silahlar demircilere, zırh ve parçaları zırhcılara, yiyecekler hancılara, normal eşyalar tüccarlara satılmalı en yüksek kâr için. Demirci-zırhcılardan da asla zırh-kılıç , arbalet, ok vs almaya gerek yok. Çok acil lazım olan craft materyali dışında.

Özetle, envanter yönetimi + ticareti olması gerektiği gibi yapmak gerekiyor.
    Normalde ben de sıkıntı çekmiyorum. Bir iki yan görev ve 4-5 soru işareti tamamlayıp dönünce yetiyor zaten ama şu an üstat işi zırhları yapmaya başladım ve yetmiyor 2 kılıç + 4 zırh yaptım, rünlemesiyle vs. 40k civarı tuttu. Sıkıla sıkıla Skellige'deki soru işaretlerini toplayarak tamamladım parayı. Oyundaki içerik bitmeden bütün üstat işi zırhları yapayım diyorum ama zor gibi. Haritadaki soru işareti ve görevler azalmaya başladı iyice.

Bilmez miyim o üstat işi setleri. Zamanında ben de az uğraşmadım parayı denkleştirecem diye, o kadar para olmasına rağmen su gibi tükendi tüm setleri en üst seviye yaptıracam diye. :) Hos ile gelen rün yazıcı dayı da az kazıkçı değil hani. Hem işletmesini büyütüyoruz hem de üstüne efsunlamayı vs çok pahalıya yapıyor.

Şöyle bir farklılık var benim o dönemki ilerlememde, witcher setlerinin hepsini üstat işi yapma gibi şeyleri biraz oyunun sonuna bıraktım. BaW ek paketinin de bitmesini bekledim yani en sonu.
    Belli bir saatten sonra hikaye örgüsünde acaba ne olacak gibisinden merak duygusu sardı beni, dedim keşif ve craftı yapacam derken hikayeden kopmayayım.

En son tüm istediklerimi yaptım , mutlu mesut ayrılıp ng plus ve modlu şekilde farklı seçimlerle devam ettim. Son dönemde ise ilerleme şeklinde oynamayı tamaman bıraktım, eski önemli ve güzel bulduğum yerlerden aldığım save leri açıp parça parça oynuyorum. Bosslar olsun, güzel manzaralar olsun, bolca drowner ya da bandit kesmeyle alakalı bölgeler olsun takılıyorum öyle.

• şu oyuna en az 150 saat gömmüşümdür ... inanın 10 dksında bile sıkılmadım ...

üstelik adamlar bizim dilimizide eklediler ...inanın cd projekt gibi başka firma yok ...

rockstar o kadar satıyor ülkede tenezzül edip bir dil eklemiyorlar ..rdr2 yi de en az iki defa herşeyiyle bitirdim ... inanın grafik ve vahşi batı temasının cezbeciliği hariç bunun eline su dökemez ...millet birde ne şaşırdı ya yolda karşılaştığı adamdan görev alabiliyormuş bak bak 😂😂 her karakterle konuşabiliyormuş 😂😂 görevlerin sonunu kestirmek zormuş 😂😂 witcher 3 ün bırak kontrat yan görevlerini sadece ! görevleri bile birçok oyunun ana görevinden daha kaliteli daha dolu ..witcher 3 bunu yıllar önce yapmış zaten hemde her yönüyle 10 basar rdr2 yan görevleri witcher 3 ün ! görevleri ayarında oda çok çok az sayı olarak ... ..üstelik dikkat ettiniz mi bilmiyorum rdr2 de bir çok witcher 3 çakması var ... ceset üstü aramadaki x işaret .. araştırma bölgesinin haritada gösterilme şekli ...harita göstergelerinin neredeyse tamamı ...

RDR2 KÖTÜ MÜ ASLA DEĞİL ...AMA ASLA BİR WİTCHER 3 te değil ( aslında iyi olmasının nedenide basit witcher 3 e özenmişler.. e firma zaten zengin ..iş yapma potansiyeli çok yüksek ..ve olmuş )

witcher 3 ün sadece 5 yan göreviyle ana oyun çıkar ...ana görevlerinide kat witcher 3 kendi içinden gayette takdir edilesi en az 10 oyun çıkarır..

keşke günümüz grafikleri ve oynanış özellikleriyle tekrar bi witcher çıksada 20 yıl ileriye gitsek 😂😂 diğer firmalar halen bu kaliteyi yakalayamadı ve hep bununla kıyaslandılar öylede olacak ...çünkü witcher 4 gelene kadar en iyisi bu olmaya devam edecek ...

sonsuz saygılar 👏👏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Witcher 4 çıkartma yerine 1-2 senede yine kapsamlı DLC'ler çıkarsalar oyun daha rahat 5-10 sene oynanır. Ben sonuna kadar oynarım...

• Beyler Oyunu Bitirdim Şimdi Dlc Lere Gömcem kendimi. Dlc ler bitince Ng+ Yapmayı Planlıyorum ama Ng+ yapinca dlc gorevleri de kendini sifirlicak mi ? Sifirlicaksa tekrar yapabilirmiyim Ng+ da. Bide Para gidiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Beyler Oyunu Bitirdim Şimdi Dlc Lere Gömcem kendimi. Dlc ler bitince Ng+ Yapmayı Planlıyorum ama Ng+ yapinca dlc gorevleri de kendini sifirlicak mi ? Sifirlicaksa tekrar yapabilirmiyim Ng+ da. Bide Para gidiyor mu ?
    Yok mu cevap ?

• sıfırlayacak, tekrar yapabilirsin, para kalıyor

• Teşekkürler Hocam

• Off ortama bak, fırtına öncesi sessizlik. Bilenlerin kanı çekildi bile

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    Nasıl özledim anlatamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3 GOTY 22,49TL (17 bucuk saatligine)
    https://store.steampowered.com/sub/124923/
  • Senciyiz

• Bu arada Witcher oyunları ile kitaplar arasındaki ilişki nasıl? Oyunlar kitabın bittiği yerden başlıyor diyorlar doğru mu bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Bu arada Witcher oyunları ile kitaplar arasındaki ilişki nasıl? Oyunlar kitabın bittiği yerden başlıyor diyorlar doğru mu bu?
    3. oyun alternatif hikaye anlatıyor. kitaplarla fazla alakası yoktu diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Off ortama bak, fırtına öncesi sessizlik. Bilenlerin kanı çekildi bile

Hocam zırh setiniz güzelmiş ismi nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Hocam zırh setiniz güzelmiş ismi nedir.

Alıntıları Göster
    Göğüs zırhı üstat işi griffin, geri kalanı da üstat işi kedi zırhı. Griffin zırhı fena değil ama göğüs kısmı biraz şişik duruyor o kısmını beğenmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Göğüs zırhı üstat işi griffin, geri kalanı da üstat işi kedi zırhı. Griffin zırhı fena değil ama göğüs kısmı biraz şişik duruyor o kısmını beğenmiyorum.

Alıntıları Göster
    Kurtgil zırh setini yaptım para kalmadı.Ah ulen para olcak bütün setleri dizip bag evinde sergilicemde yok işte.

• 
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.