Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (6 Mobil) - 3 Masaüstü6 Mobil
22.245
Cevap
184
Favori
687.880
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    2569 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

Hocam oyun sürümünüz nedir? 1.31 ya da 1.32, Gog goty ya da Steam ?
    Gerçi sürüm farketmez her ikisi de kurulu bende. Dilerseniz ben yardımcı olayım.

Anakromorph ların olduğu açık alan değil de direkt görev içinde bu yaratıklar bulunuyor anladığım kadarıyla, görevden bahsediyordunuz.
    Başka bir yerden yardım buldum, şimdilik gerek kalmadı. Teşekkürler

İlerde tekrar ihtiyaç olursa sizi rahatsız edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 29 Ekim 2019; 0:47:11 >

Est. Ne zaman isterseniz.
    |
    |
    Vrataski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    goty su an steam de 22,49tl

Toussaint'taki evinizde kitaplık ile etkileşime girip 1-2 not kitap vs okuduktan sonra geliyor o buff. Ne işe yaradığıyla ilgili bilgim yok.
    Evin renovasyonu bitip yatağı da yenileyince, yatakta meditasyon yapmak gibi o etkileşime girince (en azından 1 saatlik meditasyon yapınca) yine ek bufflar veriyor. FazladanXP kazanımı gibi.
    |
    |

Anladım teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: bulkan

Daha önce görüp bu tarz oyun oynamadığım için almamıştım ama artık bir yerden başlamak lazım. İlk iki oyunun hikayesini okuyup 3ten başlayacağım.

Bundan sonra da hep heves edip cesaret edemediğim EU4'e bakacağım.
    |
    |
    akif15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha önce bu tarzı oynamadıysan ve sırf görsel şölenden dolayı oynuyorsan takıl biraz ilerledikce manzaralar baya değişiyor köylerden şehire, başka kraliyet ves.

Tavsiye TR yaması varsa kullan ve eline ne geçerse okumaya zaman ayır ki, evrene daha iyi dalıp neyin nedenini iyi kavrayasın... o zaman RPG ler zevkli olur.
    Veya dingilizcen iyise oradan yürü.

YanGörevlerin çok olmasından bırakacaksan bırakma AnaGörevlerden devam et.

Bu Bölümde biryerlerde ilk başlayanlara başlangıcın 'daha' kolay olmnası için tavsiyelerim olması lâzım, zorlanırsan onu ara bul veya yaz ben alıntı veya kopyalarım.
    |
    |
    Mierzejewski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benzer durumdan ben de muzdariptim. örümcekler değil de o tarlalardan çıkan çıyanlar -ki yazarken bile huylanıyorum allah kahretsin- yüzünden oynayamıyordum. İnternetten bakıp konsolu aktif ettim ve -killall komutu ile hiç mücadeleye girmeden gördüğüm yerde bunu kullanıp hepsini öldürdüm. Lootlayamadım bile.
    |
    |

• Yarbay
    2569 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Starrk35

Benzer durumdan ben de muzdariptim. örümcekler değil de o tarlalardan çıkan çıyanlar -ki yazarken bile huylanıyorum allah kahretsin- yüzünden oynayamıyordum. İnternetten bakıp konsolu aktif ettim ve -killall komutu ile hiç mücadeleye girmeden gördüğüm yerde bunu kullanıp hepsini öldürdüm. Lootlayamadım bile.
    O da mantıklıymış aslında. O çiyanları ben de dün gördüm ilk defa. Örümcekler kadar huylandırmadı beni, kesebildim ama yine de rahatsız ediyor tabi. Üstat işi teçhizatları ararken bir mağarada kapıştım 2 - 3 tanesiyle, dövüş sonunda ağır midem bulandı. İğrençler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 31 Ekim 2019; 13:50:39 >
    |
    |

• Yarbay
    3989 Mesaj

Grafikleri beğenmedim, downgrade yemiş.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayır fark yok.

Xbox one & Nintendo switch platformlarında complete edition, diğerlerinde game of the year edition olarak geçiyor.
    İkisi de 16 ücretsiz dlc + 2 büyük ek paketle birlikte ana oyunu da içeren komple paket.
    |
    |
    Gorkem.IX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Hayır fark yok.

Xbox one & Nintendo switch platformlarında complete edition, diğerlerinde game of the year edition olarak geçiyor.
    İkisi de 16 ücretsiz dlc + 2 büyük ek paketle birlikte ana oyunu da içeren komple paket.
    DLC’leri oynamamıştım eskiden şimdi kutulu olarak alasım geldi ps4 için ama complete edition’ mış ilk defa gördüm goty vardı hep.

|
    |
    Bahsedilenler: bulkan
    210 saatim oldu oyunda, hala nasıl para kazanacağımı çözemedim. En fazla 25k falan görmüşümdür. Üstat işi zırhları yaptım 78 crown param kaldı. Arada gameplay bakıyorum millette 100k para var nasıl oluyor

Şuana kadar hicbir oyun gecmedi..
    |
    |

O gördüğünüz 100k crown u olan kişi, ng plus oynuyor olabilir. Gerçi normal ilerlemede de ana oyun - hos - baw ek paketi sıralamasını izleyip envanter yönetimi + ticareti iyi yaptıysa olabilir.

Ayrıca para kazanmak ya da kasma olayı çok da zor değil. Oyunu doğal akışında ve bolca keşif odaklı oynarsanız para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Bolca ? işaretli yerlere gitmek + kontratları yapmak , yük miktarı dolunca zulaya atıp boşaltıp aynı şekilde devam etmek, para lazım olunca zulaya attıklarınızı tekrar alıp doğru kişilere satmak burada kilit nokta. Mesela silahlar demircilere, zırh ve parçaları zırhcılara, yiyecekler hancılara, normal eşyalar tüccarlara satılmalı en yüksek kâr için. Demirci-zırhcılardan da asla zırh-kılıç , arbalet, ok vs almaya gerek yok. Çok acil lazım olan craft materyali dışında.

Özetle, envanter yönetimi + ticareti olması gerektiği gibi yapmak gerekiyor.
    |
    |
    quote:

O gördüğünüz 100k crown u olan kişi, ng plus oynuyor olabilir. Gerçi normal ilerlemede de ana oyun - hos - baw ek paketi sıralamasını izleyip envanter yönetimi + ticareti iyi yaptıysa olabilir.

Ayrıca para kazanmak ya da kasma olayı çok da zor değil. Oyunu doğal akışında ve bolca keşif odaklı oynarsanız para sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Bolca ? işaretli yerlere gitmek + kontratları yapmak , yük miktarı dolunca zulaya atıp boşaltıp aynı şekilde devam etmek, para lazım olunca zulaya attıklarınızı tekrar alıp doğru kişilere satmak burada kilit nokta. Mesela silahlar demircilere, zırh ve parçaları zırhcılara, yiyecekler hancılara, normal eşyalar tüccarlara satılmalı en yüksek kâr için. Demirci-zırhcılardan da asla zırh-kılıç , arbalet, ok vs almaya gerek yok. Çok acil lazım olan craft materyali dışında.

Özetle, envanter yönetimi + ticareti olması gerektiği gibi yapmak gerekiyor.
    Normalde ben de sıkıntı çekmiyorum. Bir iki yan görev ve 4-5 soru işareti tamamlayıp dönünce yetiyor zaten ama şu an üstat işi zırhları yapmaya başladım ve yetmiyor 2 kılıç + 4 zırh yaptım, rünlemesiyle vs. 40k civarı tuttu. Sıkıla sıkıla Skellige'deki soru işaretlerini toplayarak tamamladım parayı. Oyundaki içerik bitmeden bütün üstat işi zırhları yapayım diyorum ama zor gibi. Haritadaki soru işareti ve görevler azalmaya başladı iyice.

• Binbaşı
    1610 Mesaj

Bilmez miyim o üstat işi setleri. Zamanında ben de az uğraşmadım parayı denkleştirecem diye, o kadar para olmasına rağmen su gibi tükendi tüm setleri en üst seviye yaptıracam diye. :) Hos ile gelen rün yazıcı dayı da az kazıkçı değil hani. Hem işletmesini büyütüyoruz hem de üstüne efsunlamayı vs çok pahalıya yapıyor.

Şöyle bir farklılık var benim o dönemki ilerlememde, witcher setlerinin hepsini üstat işi yapma gibi şeyleri biraz oyunun sonuna bıraktım. BaW ek paketinin de bitmesini bekledim yani en sonu.
    Belli bir saatten sonra hikaye örgüsünde acaba ne olacak gibisinden merak duygusu sardı beni, dedim keşif ve craftı yapacam derken hikayeden kopmayayım.

En son tüm istediklerimi yaptım , mutlu mesut ayrılıp ng plus ve modlu şekilde farklı seçimlerle devam ettim. Son dönemde ise ilerleme şeklinde oynamayı tamaman bıraktım, eski önemli ve güzel bulduğum yerlerden aldığım save leri açıp parça parça oynuyorum. Bosslar olsun, güzel manzaralar olsun, bolca drowner ya da bandit kesmeyle alakalı bölgeler olsun takılıyorum öyle.
    |
    |

• Yüzbaşı
    572 Mesaj
    şu oyuna en az 150 saat gömmüşümdür ... inanın 10 dksında bile sıkılmadım ...

üstelik adamlar bizim dilimizide eklediler ...inanın cd projekt gibi başka firma yok ...

rockstar o kadar satıyor ülkede tenezzül edip bir dil eklemiyorlar ..rdr2 yi de en az iki defa herşeyiyle bitirdim ... inanın grafik ve vahşi batı temasının cezbeciliği hariç bunun eline su dökemez ...millet birde ne şaşırdı ya yolda karşılaştığı adamdan görev alabiliyormuş bak bak 😂😂 her karakterle konuşabiliyormuş 😂😂 görevlerin sonunu kestirmek zormuş 😂😂 witcher 3 ün bırak kontrat yan görevlerini sadece ! görevleri bile birçok oyunun ana görevinden daha kaliteli daha dolu ..witcher 3 bunu yıllar önce yapmış zaten hemde her yönüyle 10 basar rdr2 yan görevleri witcher 3 ün ! görevleri ayarında oda çok çok az sayı olarak ... ..üstelik dikkat ettiniz mi bilmiyorum rdr2 de bir çok witcher 3 çakması var ... ceset üstü aramadaki x işaret .. araştırma bölgesinin haritada gösterilme şekli ...harita göstergelerinin neredeyse tamamı ...

RDR2 KÖTÜ MÜ ASLA DEĞİL ...AMA ASLA BİR WİTCHER 3 te değil ( aslında iyi olmasının nedenide basit witcher 3 e özenmişler.. e firma zaten zengin ..iş yapma potansiyeli çok yüksek ..ve olmuş )

witcher 3 ün sadece 5 yan göreviyle ana oyun çıkar ...ana görevlerinide kat witcher 3 kendi içinden gayette takdir edilesi en az 10 oyun çıkarır..

keşke günümüz grafikleri ve oynanış özellikleriyle tekrar bi witcher çıksada 20 yıl ileriye gitsek 😂😂 diğer firmalar halen bu kaliteyi yakalayamadı ve hep bununla kıyaslandılar öylede olacak ...çünkü witcher 4 gelene kadar en iyisi bu olmaya devam edecek ...

sonsuz saygılar 😂😂

|
    |

Reklamlar
emek server
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,964
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.