Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1059. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.549
Cevap
197
Favori
923.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ses ayarindan cikisi stereo yap. Kulakligin da duz stereo kulaklik olsun sikinti olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Oyunun her bölgesine özel, combat ve gezinti müzikleri var. Oyunun başlarında Akbostandayız. Burası oyunun prologue (giriş) bölümü ve apayrı müzikleri var.
    Sizin sorduğunuz müzik, Velen'de combat anında çalıyor.
    Genelde böyle açık alanlarda, mesela kambur bataklığına girmeden önceki kısımlarda , çevresinde.
    Tamamdır hocam teşekkürler.
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Oyun indirimde arkadaslar steamde 22.5 tl game of year edition var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu zamanında spoiler yememek için hızlıca bitirmiştim de şimdi her fare deliğine bakarak yeniden oy oynuyorum

Yalnız tam hatırlamadığım bir yan görev var birisi yardımcı olabilir mi

Bu kral radovidi öldürme yan grevi ciriyi kurtardıktan sonra falan mı devam edecek, yoksa ben bu sefer hata mi yaptım o görevde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 6 Eylül 2019; 4:15:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Oyunu zamanında spoiler yememek için hızlıca bitirmiştim de şimdi her fare deliğine bakarak yeniden oy oynuyorum

Yalnız tam hatırlamadığım bir yan görev var birisi yardımcı olabilir mi

Bu kral radovidi öldürme yan grevi ciriyi kurtardıktan sonra falan mı devam edecek, yoksa ben bu sefer hata mi yaptım o görevde :D

Ciri'yi kurtardıktan sonra.
  • Oyunu kutulu olarak almıştım acaba steamde indirimdeyken bir daha alsam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Ciri'yi kurtardıktan sonra.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

öldürelim bakalım radovidi kaçarı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Teşekkürler

öldürelim bakalım radovidi kaçarı yok

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Oyun indirimde arkadaslar steamde 22.5 tl game of year edition var.
    Oyunu hiç oynamayan kalmışmıdır bilmiyorum ama 200-300 lira verip şu eserin yarısına sahip olamayan içerikli oyunlar var.
    Değerlendirsinler.
  • Oyunu bitirdim.Sinematikler, diyaloglar harikaydi.Arya varmış oyunda görünce şaşırdım, masallı görevde masal karakterlerinin halleri superdi .Witcher 4 falan geliyor mu arkadaslar yakin zamanda?

• Witcher bitti normalde ama Ciri içerikli Geraltın da olduğu bir oyun olabilir!?
  • Evlerden birinde gezerken son dilek isimli bir kitapla karşılaştım. Geralt ve Yennefer'in nasıl tanıştığını anlatıyordu. Çoğunuz fark etmiştir ama yine de atıyım.
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Witcher serisine çok uzağım arkadaşlar. O yüzden sormak istiyorum; kitaplarını okuyup direkt W3 ile başlasam sıkıntı olur mu? Ne önerirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Witcher serisine çok uzağım arkadaşlar. O yüzden sormak istiyorum; kitaplarını okuyup direkt W3 ile başlasam sıkıntı olur mu? Ne önerirsiniz...
    grafikleri ve oynanışı dert etmeyecekseniz bence ilk oyun mutlaka oynanmalı senaryo olarak 3 oyunun da en iyisidir ama bazı özellikler oyundan soğutmuyor değil, bildiğim kadarıyla da ilk oyun kitapların bittiği yerden başlıyor.

en olmadı 2. oyun mutlaka oynanmalı
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olur, ilk oyunun hikayesi çok güzel ve önemli. O yüzden ilk oyundan başlamanızı öneririm. Göründüğünden çok daha iyi bir oyundur.
    Okumadan direk 3'den başlayabilirsin ama hikayeden ve dolayısıyla oyundan fazla birşey anlamazsın.
    Birde eğer adam akıllı oynayabilirsen 1-2'ye geçen seçimlerin, 2-3'e geçen seçimlerin ve hatta 1-3'e aktarılan seçimlerin olacaktır buda oyunda az ve kısada olsa insana başka bir katkı sağlıyor... nostalji gibi birşey oluyor!
    Şimdi bunu yazacağım için düşünce özgürlüğü nedir bilmeyen tipler linç edebilir ama Witcher 1 çok ama çok kötü bir oyun. Mekanikleri işkence gibi. Seriden bile soğutabilir seni, o kadar kötü oyun düşün. Gameplay izlemeni ya da o kadar zamanın yoksa hikayesini okumanı tavsiye ederim. Ama Witcher 2 ve 3 çok güzel oyunlar, ikisini de oynayabilirsin.
  • Hepinize teşekkür ederim dostlar. Sanırım hikayeyi ayrıntılı biçimde okuyup direkt 3 ile devam edeceğim. Çünkü hem zaman kısıtlı hem de elimde oyun bilgisayarı varken o grafikler rahatsız eder beni.
  • Arkadaşlar ana hikayeyi bitirince oyunda gezebiliyor muyuz? Ben tüm yan görevleri sonradan bitirip %100 yapmak istiyorum da

• 
Sayfa: önceki 10571058105910601061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.