Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1058. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gölün ortasındaki 'dervişe' uğradıysan, herhangi başka görevlerde bu erdemleri gösterme şansını elde ediyorsun ve eğer başarılı olursan sesli bir ton hariç bir uyarı veya işaret yok diye hatırlıyorum. Ama çoğu şu putu dikenlerin geciktiği 3-4 görev var orada haloluyordu... onuda 'uçan inek' gökden düşen inek görevinde mimarmı ne ondan alıyordun...!?
  • Teşekkürler hocam, artık bulacağız bir şekilde hem gezerek hemde oynayıp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ettim hocam %100 de uğraştırır bu şimdi.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkla mı oynuyorsun, Hopörlerle mi?
    Windows'dan Ses Sistemi 5.1 ayarlıysa STEREO'ya değiştir!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Kulaklıkla mı oynuyorsun, Hopörlerle mi?
    Windows'dan Ses Sistemi 5.1 ayarlıysa STEREO'ya değiştir!?
    Kulak ici kulaklikla oynuyorum hocam.Sadece konusma sesleri yok diger sesler iyi.Ayarlarda stero da suanda.

Kulaklıksız dene birde aynı problem hala mevcut oluyormu?
    NOrmalde Surround Ses Kartlarında o sıkıntı oluyordu oda sesi Windowsdan veya Realtek Ses Kartı Programından Stereo ayarldınmıydı problem düzeliyordu.

BAŞKA ihtimalde PC'nin havasızlıkdan ses kartının ısınmasından dolayıda problem yaşanabilir. PC'yi bir temizle tozları al bilhassa fanlardaki...ves.!?
  • masaüstü olduğu için hoparlörsüz ses alamıyorum.Stero ayarı çalışmadı bende.Pc yeni tozluk bir durum yok.Başka oyunlarda ve videolarda sorun yaşamadım.
  • Şu oyun çıktığından beri sadece bir tane spoiler yedim o da yapımcıların teşekkür mesajında bir şeyden bahsetmeleri üzerine.

Keşke Yaşlı Vesemir de aramızda olsaydı.

Oyunu bitirdim galiba en tatlı iyi sonla bitirdim gerçi bilmiyorum kötü sonu var mıydı ki?
    O zaman başka kulaklık dene... kablosundan da sıkıntı oluşabiliyor, bende bir kere kul.bağlantı yerinde ceyran kaçağı sonucu bağlantı yerinde sıkıntı oluşmuştuda bendede Voice sesleri çalmıyor diğerlerini çalıyordu, sonra baktım kulaklığı bozmuş?

• 3 değişik son var.
  • Oyunu 107 saat sonunda dlc ler dahil olmak üzere bitirdim.
    Blood and wine dlc si resmen ana oyundan daha güzel o kadar iyi bir dlc harita etraf yaratık çeşitliliği süper,heart of stone için aynı şeyi söylemem pek beğenmedim.

Oyundan sonra başka oyunlara başlamaya çalıştım ama olmuyor arkadaş yok bu oyundan sonra hiç bir oyun zevk vermiyor.

Ayrıca triss hanımın hastasıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Danger -- 25 Ağustos 2019; 18:27:34 >
  • Sonunda aldım lake swordu☺️ hem triss e hemde yennefer a yürüyoruz bakalım ne olacak 😱

• oyun indirime girer mi arkadaşlar yakın zamanda?
  • Steam'de de GoG'da da neredeyse her indirimde indirime giriyor, büyük bir ihtimal ile yakın zamanda yine indirime girer.

• oyun bitti, malesef ciri ak ayazı durdurmak için gitti öldü galiba.Şimdi önce blood an wine mı yoksa hearts tone mu oynamalıyım

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    Ben Velen haritasında diye önce HoS'a başladım. Sanırım ilk dlc de buymuş
  • Beyler şu müzik hangi haritada çalıyor ya oyunda bir türlü denk gelemedim?https://www.youtube.com/watch?v=YQS4o_bYA_M&feature=youtu.be
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Combat müziği bu hocam, Velen'de çalıyor. (kambur bataklığı hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Combat müziği bu hocam, Velen'de çalıyor. (kambur bataklığı hariç)
    Evet hocam ama velende aksiyon anlarında denk gelmedim niyeyse acaba oyunun başlarında mi çalıyordu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Oyunun her bölgesine özel, combat ve gezinti müzikleri var. Oyunun başlarında Akbostandayız. Burası oyunun prologue (giriş) bölümü ve apayrı müzikleri var.
    Sizin sorduğunuz müzik, Velen'de combat anında çalıyor.
    Genelde böyle açık alanlarda, mesela kambur bataklığına girmeden önceki kısımlarda , çevresinde.
  • 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.