Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1037. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skellige'de yan görevleri yaparken Skelige'li insanların aksanları dikkatimi çekti. Cümlelerin sonunda değişik bir vurgu yapıyorlar, alçalırken yükselişe geçiyorlar gibi :D duydukça gıcığıma gitmeye başladı bi yandan da gülesim geliyo :D
    https://www.youtube.com/watch?v=_29F0sf1dNQ

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    Aklıma Harry Potter'daki hortkuluk büyüsü geldi :)

Ok satabileceğimiz bir yer var mı? Şu konuda açıklanmış galiba ama konu silinmiş içeriği görüntüleyemiyorum.https://www.reddit.com/r/witcher/comments/37qbjh/psa_you_actually_can_sell_your_arrows/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaringLion -- 22 Aralık 2018; 20:21:56 >

• RoaringLion kullanıcısına yanıt
    Oyunda varsayılan olarak okları satamıyorsunuz. Yapımcı öyle ayarlamış.
    Sell This F Bolts isimli mod ile satmak mümkün oluyor.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1188

Yalnız şunu belirteyim mod en son Ocak 2016'da güncellenmiş. Eski sürüm olduğu için 1.31 ya da 1.32 oyunda çalışmama ihtimali yüksek ama yine de denemekten zarar gelmez.
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• RoaringLion kullanıcısına yanıt
    resmi ceviriyle mi oynuyosun ? hata yapıyorsun bence =)
  • Türkçe yamayı kurduktan sonra modlarda bulduğum not :DD
    "buralarda gezinirseniz oyununuz caponca olabilir, haberiniz olsun"

Konuda toplam 1996 tane resim var. Doğum yılım kadar resim yüklemişiz maşallah :D

Düzenleme: Ok satma modu işe yaradı. Çok teşekkkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaringLion -- 23 Aralık 2018; 23:17:59 >
  • gog.com

Yoktan Var Olan Kule görevinde Gottfried'in Çok Yönlü Açış Kitabı (Gottfried's Omni-opening Grimoire)'nın üzerindeki GOG.com yazısının oyunun geliştiricisi olan CDPR'e ait bir oyun satış mağazasının internet sitesi olduğunu fark eden kaç kişiyiz? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 26 Aralık 2018; 18:27:19 >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Resimler çok güzel :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 27 Aralık 2018; 0:26:38 >

• https://youtu.be/6sqb-SEZPyM

Güzel bir mod

• Oyuna yeni başladım ps4 te grafikler kötü geldi 2015 oyunu olduğu için mi yoksa bir sorun mu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube da açılış sinematik sahnesine denk geldim. Çalan müzik, Yennefer in o sahneleri gene bende etki bıraktı arkadaş.Ah keşke söyle sahneleri olan film yapsalar ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cratos35 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki konsol ile alakali bir durum pc de grafikler gözünüze kötü dahi gelse modlar ile oyun bambaşka bir boyuta dönüşebiliyor

• witcher_king kullanıcısına yanıt
    Link atabilirmisiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 1 Ocak 2019; 23:42:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Link atabilirmisiniz hocam

https://youtu.be/2uYouPnUETI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Oyunun bitirdikten sonra da hala oynayabiliyor muyuz serbestçe?
    2- Oyunu bitirdiğimizde ikisinden birini veya ikisini seçmişsek de yen veya triss ile hala görüşebiliyor muyuz?
    3- Önceki görevde Triss'i kucağımdayken öğptüm . Daha sonra Triss gemiye bineceğinde "bir daha denesek" gibi bir seçenek var. Ona basınca da gemiyle gidiyor. Şimdi ben Triss'i seçmiş oluyor muyum? Yoksa hala Yen'i seçebilir miyim?
    4- Oyununda olabilecek en iyi son hangisidir?

• 1- evet
    2- ikisini seçmek mümkün değil(sonunda ikisi fark ediyor ve seni postalıyor). Blood&Wine varsa sonunda bir oturakda oturuyor seçtiğin ama fazla birşey yapılmıyor. selam, ben gidiyorum.
    3- gemiyle gidiyse Triss gitmiş oluyor. Yen kalıyor geriye (triss sonra Kaer Morhene geliyor ama ilişki bitmiş oluyor) , Yen ilede iki seçenek var ya ilişki yada ayrılma.
    4- iyi sonlardan birisi Ciri yaşıyor ve babsının yerini alıyor (Nilfgaard Kayser) veya Hexer olup Gerald ile Canavar avına çıkıyor. Sonra DLC'lerinde (HeardofStone ve Blood&Wine) iyi ve kötü sonları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 2 Ocak 2019; 10:10:55 >
  • witcher_king kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.