Şimdi Ara

The Witcher 3'ün Yeni Nesil Versiyonu Bazı Hayran Yapımı Modları Kullanabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    The Witcher 3: Wild Hunt'ın çeşitli görsel ve teknik iyileştirmeler içerecek yeni nesil versiyonu PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştiriliyor.

CD Projekt RED, oyunun yeni nesil versiyonunda mod topluluğundan yardım alabilir.

The Witcher 3 HD Reworked Project modunun yaratıcısı Halk Hogan, CD Projekt RED'ten iş birliği için resmi bir mail aldığını ve The Witcher 3 HD Reworked Project'in büyük ihtimalle yeni nesil versiyona dahil olacağını ifade etti.

Ardından CD Projekt RED de Kotaku'ya yaptığı açıklamada, "The Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni nesil versiyonu için kendi geliştirme çabalarımıza ek olarak ayrıca çeşitli modların yaratıcılarıyla görüşme halindeyiz." diye belirtti.

CD Projekt RED, henüz taraflar arasında herhangi bir bağlayıcı bir anlaşma yapılmadığını ekledi.

The Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni nesil versiyonu 2021'in ikinci yarısında çıkacak.

• "Hazır revaçtayken CDPR'a giydirmek hemen giydireyim de biraz artı kapayım." bkz. aşağıdaki bol artılı yorumlar.

Tam tersine bütün şirketlerin yapması gerektiğini yapıyorlar, bu yönden tebrik edilmesi gerekir. O modları yapan kişilerin emeğine saygıdır bu, gerekirse parasını da ödeyeceklerdir. Keşke diğer firmalar da mod topluluğuna gereken hakkı verse.
  • Next-Gen Update bile fanlara yaptıracaklar şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackTim -- 7 Mayıs 2021; 15:9:0 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Cd project red evet bir hata yaptı ama bu hala onların iyi bir gelitşirici olduğu gerçeğini değiştirmez.Onca iyi işten sonra bir hataları yüzünden yerin dibine sokulmaları doğru değil.Kınarsın,kötü dersin hatta boykot edersin ama dünyanın en kötü oyun geliştirmecisi,ölüm tehtidleri,iğrenç espiri konuları gibi şeylere alet etmezsin.Bu yüzden belki bir daha bu adamlardan witcher 3 seviyesinde oyun göremeyeceğiz çünkü öz güven kaybettiler ve bir şey yaparken o kadar detay yapmaya asla cesaret edemeyecekler.Iki tarafta batırdı ve yine efsane olabilecek bir firma belki de başlamadan bitti.Ne kadar kendi hataları olsa da çoğu zaman anlamsız oyuncu ve kullanıcı tepkileri buna yancı oluyor.Bazı şeylerin cidden değişmesi gerek artık.
  • 4K 60 FPS RTX fena olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O mod çok kaliteli. Kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bir şirket daha nasıl kendini bitirebilir
  • "Hazır revaçtayken CDPR'a giydirmek hemen giydireyim de biraz artı kapayım." bkz. aşağıdaki bol artılı yorumlar.

Tam tersine bütün şirketlerin yapması gerektiğini yapıyorlar, bu yönden tebrik edilmesi gerekir. O modları yapan kişilerin emeğine saygıdır bu, gerekirse parasını da ödeyeceklerdir. Keşke diğer firmalar da mod topluluğuna gereken hakkı verse.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Next geni rafa kaldırıp cyberpunka yoğunlaşmaları lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yerinde bir hareket olarak görüyorum.Nice remakeler var ki modlarla elde edilen görsellerin yanına bile yaklaşamıyor.Witcher 3 , Skyrim , Gta V gibi oyunlar çok iyi görsel modlara sahip.Açıkçası Gta V'in yeni nesil versiyonu Natural Vision Evolved modundan daha iyi grafik verebilecek mi şüpheliyim.

• Mod yapan insanların bu işi hobi olarak yaptığını filan mı düşünüyorsunuz. Adam modu ile kendini göstermeyi başarmış en sonunda da işbirliği teklifi almış. Bundan sonraki adım da geliştirici ekibe dahil olmak. Siz de buradan sallayın anca.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Update gelse de yeniden başlasam diye bekliyorum uzun süredir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mütercim Bey

"Hazır revaçtayken CDPR'a giydirmek hemen giydireyim de biraz artı kapayım." bkz. aşağıdaki bol artılı yorumlar.

oyuncu dostu sidi pırojek red'i övemde biraz artı kapayım zamanları nasıl olduysa oyunculara küfür eden cdpr'i haşlama zamanlarınında olması gayet doğal. sizi niye rahatsız etti onu bilemem tabii
  • Modculara maaş verip işe alsın. Belli ki kendi çalışanları bir halt beceremiyor belki modcular cdpr'i kurtarır.
  • wc3 remastered gibi mi olsun? hazir tecrubeli modcular varken, hem onlar da para kazanmis olur.

• Umarım konsollarda stabil 4k 60 FPS ve RT performansını sağlayabilir.

• Modderların modlarının oyuna resmi olarak entegre edilmesi kötü bir şey değil. Counter'a bile yapılan topluluk haritalarından kaç tanesi resmi olarak oyun dahil edildi. Oyuncu kitlesinin nasıl tepki verdiğiyle alakalı.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Beni rahatsız eden her CDPR ile ilgili haber altına gelip alakalı alakasız giydirmeyi marifet sananları görmekten sıkılmam. Hatalı buglı bir oyun çıkardılar da millette ki bu ölümüne nefret nereden geliyor orasını çözemedim. Bunları yazanların çoğu da asıl hesabıyla gelmiyor herhalde. Hep misafirler nedense...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Bey

Beni rahatsız eden her CDPR ile ilgili haber altına gelip alakalı alakasız giydirmeyi marifet sananları görmekten sıkılmam. Hatalı buglı bir oyun çıkardılar da millette ki bu ölümüne nefret nereden geliyor orasını çözemedim. Bunları yazanların çoğu da asıl hesabıyla gelmiyor herhalde. Hep misafirler nedense...

Aynen öyle..

Milyar dolarlık koskoca şirketi yerden yere vuranlar ekran görüntüsü alıp paintten kaydedip foruma koyma dışında teknik bilgiye sahip olmayan insanlar. Koca koca şirketleri böyle aşağılamaları banada çok itici gelmeye başladı..

Adamlar hatalı yaptıysa yaptı. Almazsın oyununu olur biter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 8 Mayıs 2021; 1:19:25 >
  • Bunda kötü ne var anlamadım bazı modlar var oyundan daha çok sevilir. Örneğin mb napoleonic war ya da viking quest bunlar ilk mod olarak çıkmış şeyler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.