Şimdi Ara

The Witcher 3'ün PS5 ve Xbox Series verisyonu yıl sonunda çıkış yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Witcher 3'ün PS5 ve Xbox Series verisyonu yıl sonunda çıkış yapacak

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı The Witcher 3'ün yeni nesil sürümü The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition'dan güzel haber geldi.

Yeni Nesil Witcher 3 Yıl Sonunda

Bildiğiniz üzere CD Projekt Red bir süredir hem Cyberpunk 2077'nin hem de The Witcher 3'ün yeni nesil sürümü üzerinde çalışıyordu. Cyberpunk 2022 geçtiğimiz aylarda çıkışını yaptı, The Witcher 3'ün yeni nesil sürümü ise geçtiğimiz ay ertelendi. Belirsiz bir tarihe ertelenen bu sürümün sonunda çıkış dönemini öğrendik. Açıklamaya göre The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition, 2022'nin son çeyreğinde çıkış yapacak.

Ayrıca Bkz.Riot Games özel röportaj! Arcane 2. sezon, gelecekteki projeler ve daha fazlası

Witcher 3'ün yeni nesil sürümünün ertelenmesinin sebebi ise projenin daha öncesinde Saber Interactive'e ait olması ve CDPR'ın projeyi onlardan alması. Umuyoruz ki performans anlamında sorunsuz bir oyun karşımıza çıkar. The Witcher 3'ün yeni nesil sürümü birçok teknik geliştirme içerecek. Ayrıca diziden ilham alan kozmetikler de göreceğiz gibi duruyor.

Kaynak:https://www.gematsu.com/2022/05/the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition-for-ps5-xbox-series-launches-in-q4-2022

• Sıfırdan oynarız. Geç kaldı biraz .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ellerini ovuşturan bir Enis gördüm sanki

The Witcher 3'ün PS5 ve Xbox Series verisyonu yıl sonunda çıkış yapacak
  • Kalsaydı, 4. oyunla beraber çıkarırdiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bragorn kullanıcısına yanıt

Haberi görünce benim de aklıma direk Enis geldi. Bugün video paylaşır kesin geciktirmez bu haberi. En sevdiği oyun sonuçta :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 Pro'ya geçebilirsek artık o zaman oynarız. Aceleye gerek yok. Bu arada

quote:

Ayrıca diziden ilham alan kozmetikler de göreceğiz gibi duruyor.

Aman o iğrenç kozmetikleri koymayın. Oyunlarını oynadıktan sonra dizideki karakterleri görünce insanın kusası geliyor.

• Geliyor iki gözümün çiçeği

• Yeni nesil sürüm pc ye çıkmayacak mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sanırım Sony bu oyunu plus ekler yoksa bu oyun bu saatten sonra para etmez sadece meraklısı alır oynar.

• Gta V ve Witcher 3'ü ne sömürdüler arkadaş, 5 senedir yeni bir şey yok, cilalayıp parlatıp iteliyorlar millete. DLC getirin arkadaş ya..

• Ben adam akıllı ilk kez oynuyorum bu oyunu biraz yavaş oynuyordum gelir belki diye ama CDPR şeyini çıkardı, son çeyrek ne? Kaç sene oldu duyuralı saçmalık.

• Oynamamistim henüz yenisini bekleyelim, umarım tekrar para istemezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkış fiyatını düşünmek istemiyorum

• Doku kalitesini az iyileştir, renklerle azıcık oyna devam. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.