Şimdi Ara

The Witcher 3 Türkçe Altyazı İçin İmza Kampanyası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: _RevO_

Bırak bu işleri devlet su işleri... O beleşe altyazı olayı bir kere olur hayatta. Öyle imza toplamakla zart zurtla oyunlara altyazı ekletemezsiniz, hele ki korsanın tepe yaptığı Türkiye'de.. <br> <br> Ubizort bile Division'u imza kampanyasıyla değil market hesabıyla getiriyor PC'lere... Witcher 2 TR'de kaç bin (bin bile fazla, yüz) adet satmış ki adamlar final oyununa TR altyazı getirecekler ? Son oyun, içerik olarak da daha büyük olacak, satmayacak bir dil için niye kastırsınlar ki ? <br> <br> Ben olsam o paraya başka yerlere harcarım, önce adamların türkçe yaptığı oyuna saygı gösterin basın parayı alın oyunu (indirimden değil full fiyatla, steam olur gog olur olur da olur) Ondan sonra imzaya kalmaz zaten.

Ne kadar sattığını nereden biliyorsun?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Sadece PC de TR dil desteği olursa boşuna uğraşmasınlar.

Konsolda rpg oynanıyo muydu lan?!

• quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Bırak bu işleri devlet su işleri... O beleşe altyazı olayı bir kere olur hayatta. Öyle imza toplamakla zart zurtla oyunlara altyazı ekletemezsiniz, hele ki korsanın tepe yaptığı Türkiye'de.. <br> <br> Ubizort bile Division'u imza kampanyasıyla değil market hesabıyla getiriyor PC'lere... Witcher 2 TR'de kaç bin (bin bile fazla, yüz) adet satmış ki adamlar final oyununa TR altyazı getirecekler ? Son oyun, içerik olarak da daha büyük olacak, satmayacak bir dil için niye kastırsınlar ki ? <br> <br> Ben olsam o paraya başka yerlere harcarım, önce adamların türkçe yaptığı oyuna saygı gösterin basın parayı alın oyunu (indirimden değil full fiyatla, steam olur gog olur olur da olur) Ondan sonra imzaya kalmaz zaten.

Saçmalıyon bilader sen, ezelden beri Türkçe oyun yapıyorlardı da Türkler mi almadı? Biz zaten bu sekör doğduğundan beri destek görmüyorduk, Türk oyuncusunu bastıra bastıra oyunlara parasıyla destek vermeye ne teşvik etti bu güne kadar? Müşteri olarak biz mi yapımcıya yaranacağız yoksa yapımcı mı bize yaranacak ilk? Sen diyorsun ki siz önce bi it olun, onlarda size yem atsın. Sen istiyorsan ol, bizim olmaya niyetimiz yok. Zaten insanların geliri gideri de belli, kendimizi zorlamamız için bize sebep vermeleri lazım. Sony, Türkçeye ve Türkiye'ye destek verdiğinden beri Sony oyunlarına, PlayStation platformuna ve oyunlarına karşı hatırı sayılır ölçüde ilgi oluştu. Şirket bundan memnun ki bu Türkçe desteğini kesmiyor, ard arda hiç beklemediğim oyunlar Türkçe lokalizasyon ile duyuruldu. Sence ilk Türkçe oyundan beri korsan alıyoruz diye mi oldu bütün bunlar? Firma dedi ki Türkiye'de bir pazar var, biz bunu değerlendirip görmek istiyoruz, ve istediklerini de gördüler.

Her olayda ortaya çıkıp vay efendim siz korsancısınız sizi takmazlar tabi diye kahramanlık yapanlardan da bıktım usandım. Var olanlara bi bakın önce, destek gördüğümüz yere gereken desteği veriyoruz zaten oyuncular olarak. Ama ilk atağı biz yapamayız, zaten bir çok firma ve ülke tarafından üçüncü sınıf insan muamelesi görüyoruz. Ben bu oyunu orijinal alsam bile firmanın TR dil desteği vermeye başlayacağı ne malum? Önce o yapacak arkadaş, müşteri olan benim. Kafandan istasistik yazıp durma, istatistik yapmak istiyorsan Sony cephesine bak Türkçe dil desteği gördüğümüz yere. Üstelik PS4 Japonya'da, kendi evinde bile geç çıkıyorken Türkiye'ye çıktığıktan 1 ay sonra (hatta daha erken) gelmesi planlanıyor. Japonya, Türkiye'den daha mı değersiz Sony için? Bizden destek ve ilgi görüyorlar ki destekliyorlar, biraz düşünmek lazım bazı şeyleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne-2 -- 10 Eylül 2013; 21:35:20 >

• _RevO_
    Hayrola para bol heralde ? Neymiş indirimsiz almalıyızmış oldu biz 20 dolar olduğu zaman zar zor alıyoruz indirimle bide 60 dolar bayılalım !
  • İngilizce öğrenin beyler zaten bilmiyorsanız en yakın pencereden atlayın gitsin şu devirde. (min 3.kat olmak kaydı ile)

• çocuğumu keserim o imzayı atarım..

• Herkes atsın imza lütfen, daha cok az
  • The Witcher 2 de biz türkler oyunu orjinal alarak zaten fedakarlığımızı yaptık..Büyük ihtimal 3.oyunda türkçe altyazı ile gelicektir..

• Yıl 1992'ler o zamanlar C64 dergisi var, Amiga dergisi var. Tabii her ay bayiilere gelir gelmez koşa koşa gidip dergiyi alıyoruz. Orjinal oyun nedir nasıldır pek bilen yok. Neyse dergilerde oyunlar tanıtılıyor. Puanlama yapılıyor. Editör'ün biri adını tam çıkaramıyorum. Şuna benzer bir yazı yazmıştı. Nüfusu İstanbul , kadar olmayan bir ülke için bile dil desteği verdikleri bu oyunumuzda gönül isterdi ki , Türkçe dil desteğide olsun. O zamanlar Türkiye'nin Nüfusu 55 milyon.

Türkiye'de Türkler oyunda yaptılar satışta yaptılar, Kutulu orjinal oyunla ilk tanışmam Almanyadan 2 hız cd-rom ile birlikde Star Wars Rebel Assault getirtmemdir. CD-Rom 200 Alman Markı ödedim. Oyuna 120 Alman markı
    > Arkadaşlarım "sen delisin", "paran boşa gitti." "Ona o kadar para verilir mi ?" diyenler.
    > Yaş o zamanlar 16 aileden duyulan azarlar .... Yani aldığım oyun burnumdan fitil fitil geldi. Fakat oyunu bitirdim, Çünki para vermiştim. Oyunun gözümde diğer oyunlardan farklı bir değeri vardı. Zamanına göre değerli bir oyundu da ...

>Yani bizim gibi teknoloji üretmekden yoksun, ülkelerin yapacağı başka birşey yok.
    > Türkçe dil desteği verilmez, alınır.

• Böyle bir konuda bile tartışma çıkartan insanlar var. Oyunlar türkçe dil desteğiyle çıktığında daha fazla ilgi gördüğü ortada. Sega ,sony gibi firmalar bunu denedi. Başarılı oldularki bu politikaya devam ediyorlar. Umarım gönüllü ekip olumlu bir cevap alır biz oyuncularda güzel bir RPG oyunu oynarız.
  • sangokudbgt

10.09.2013 23:42:43

F.U.
  • Bize korsan cı diyolar oysa ruslar korsan ın herşeyi ruslara rusça dil destegi cıkartmazlardı bence korsan için değil ya bizde bi sorun var ya onların bize garezi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.