Şimdi Ara

The Witcher 3 cadılı bölümde oyun takılıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cadıyı aradığımız bölümde onun kafatasını kullanıp başka bir yere ışınlandıktan sonra cadının yanına gidiyoruz. Hani duştan çıktığı yer
    Sonraki sahnede tam geralt konuşmaya başlıyor benim oyun kalıyo öyle görevi sonlandırmak zorunda kalıyorum. Var mı bunu yaşayan daha önce ?

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı hata bende de oldu orayı geçip hikayede ilerlemek istiyorum ama her denemem de hata verdi. halledebildiysen benimlede paylaşırmısın
  • Repair etsene dosyaları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut_hetfield M kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kadarıyla ayarlardan çözünürlüğü düşürünce geçmişti orası ama çok zaman oldu emin değilim.

• Ben öyle bir sahne hatırlamıyorum Witcher 3'te
  • hocam ona bi tekrar bakabilirmisin hikayede ilerleyemediğim için fena tilt oldum :D
  • hallettim grafikleri en yükseğe aldım ardından sinematik devam etti sonra tekrar grafikleri ayarladım şu an devam ediyor bi sıkıntı yok. teşekkürler.
    Rica ederim hocam iyi oyunlar..

• hocam the witcher ın ek paketini yüklüyorum şu anda direk setup dosyası falan var bu setup dosyasını yüklediğim zaman oyunaa otomatik olarak eklenmiş olurmu ?
    Eklenmiş olur herhalde ama tam bilemiyorum hocam.Zaten kısa süre oynamıştım witcher3 ü,witcher 2 çok güzeldi ama aynı zevki 3ten alamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.