Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (540. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.146
Cevap
255
Favori
795.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1.32 surumde sorun yasayanlar icin soyle bir mod buldum. oyunu geri 1.31 e cekiyior. denedim gayet sorunsuz calisiyor.
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3374
  • Oyuna orjinal sahibim 1.32'de gönüllü yamada herhangi bir sorun yok. Sıkıntı yaşayanlar üstte arkadaşın dediği modu deneyebilir.
  • Her anıyla güzel bir oyun her haliyle güzel bir yama ellerinize emeğinize sağlık. Nerde şimdi benim güzel roach

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi machinegunneddie -- 16 Haziran 2019; 18:0:36 >
  • @yamaci1771
    Merhabalar yamayi kurup herseyi denememe ragmen bir türlü oyun icinde gönüllü ceviriyi bulamadim. Tw den yada Dc den yardimci olma sansiniz var midir acaba?
  • Hocam save kurmadan önce ayarlardan değiştirmelisiniz save yükledikten sonra değiştiremezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

Hocam save kurmadan önce ayarlardan değiştirmelisiniz save yükledikten sonra değiştiremezsiniz
    Anlamadim hocam. Oyunu yeni indirdim direk kurdum modu ama yapamadim halen
  • oyunun hangi menüsünden değiştirmeye çalişiyorsun?= dil değiştirme menüsünde gönülllü çeviri çıkmıyor mu? dil değiştirme menüsüne erişim sağlayabiliyor musun_?
  • quote:

oyunun hangi menüsünden değiştirmeye çalişiyorsun?= dil değiştirme menüsünde gönülllü çeviri çıkmıyor mu? dil değiştirme menüsüne erişim sağlayabiliyor musun_?
    Dil degistime menüsünden deniyorum bütün diller cikiyor türkce dahil ancak gönüllü ceviri cikmiyor
  • o zaman discorddan ekleyin, oradan da anydesk yoluyla kuruluma bi bakalım

yamaci17#3328
  • quote:

o zaman discorddan ekleyin, oradan da anydesk yoluyla kuruluma bi bakalım

yamaci17#3328
    dogukanaydin#1088 Eklenmiyor hocam sen ekleyebilir misin
  • Acil servis gibi aninda yardimci olup sorunumu cözdügünüz icin cok tesekkürler :)
  • The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

ilk Bölümde Böyle Bir hata var Arkadaşlar Yardimci olacak varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 8 Temmuz 2019; 19:44:4 >
  • @Absnthe hocam o nasıl bir hataymış öyle? Ekran kartı driver'larını güncelle, oyunda (Steam/GoG ise) dosya doğrulatması yap vs başka ne çare olur bilemedim şimdi. Başka bir önceki save'inden oyuna gir bak nasıl mesela. Oyunun grafik ayarlarından bir şey de buna sebep olabilir.

Yardımcı olur mu bilmiyorum şöyle bir şey buldum belki işine yarayabilir:
    Witcher 3 - Graphic glitch - How to fix
    https://www.youtube.com/watch?v=zR8FdN8LDDE

Benim başıma böylesi grafiksel/texture bazlı glitch-bug pek gelmedi de başka fena bir şey olmuştu;
    Buradaki Türkçe yamayla W3'ü ikinci kez bitirecektim (önceki oynayışım da 300 saat gömmüştüm, ikinci de 200 saati devirmiştim) o son final boss sahnesi geldiğinde o girişte oyun kitleniyordu deli etti beni. Galiba oyunun v1.32 versiyonu ile Türkçe yama anlaşamadı mı ne olduysa bilmiyorum yazık oldu o kadar saatime.

Bakalım tekrar Geralt of Rivia ile Kear Morhen Velen Novigrad ve tabii unutulmaz müzikleri havası dağı taşı deniziyle Skellige adaları topraklarına geri dönmeye gün sayıyorum, şu meşhur grafik modu bir çıksın deymeyin Witcher 3 keyfine: The Witcher 3 HD Reworked Project (v.10.0 Final versiyonu 17 Temmuz'da bekliyoruz) https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

---
    Hazır anmışken bu da burada dursun: The Witcher III Wild Hunt OST - The Fields of Ard Skellig
    https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 9 Temmuz 2019; 14:12:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

@Absnthe hocam o nasıl bir hataymış öyle? Ekran kartı driver'larını güncelle, oyunda (Steam/GoG ise) dosya doğrulatması yap vs başka ne çare olur bilemedim şimdi. Başka bir önceki save'inden oyuna gir bak nasıl mesela. Oyunun grafik ayarlarından bir şey de buna sebep olabilir.

Yardımcı olur mu bilmiyorum şöyle bir şey buldum belki işine yarayabilir:
    Witcher 3 - Graphic glitch - How to fix
    https://www.youtube.com/watch?v=zR8FdN8LDDE

Benim başıma böylesi grafiksel/texture bazlı glitch-bug pek gelmedi de başka fena bir şey olmuştu;
    Buradaki Türkçe yamayla W3'ü ikinci kez bitirecektim (önceki oynayışım da 300 saat gömmüştüm, ikinci de 200 saati devirmiştim) o son final boss sahnesi geldiğinde o girişte oyun kitleniyordu deli etti beni. Galiba oyunun v1.32 versiyonu ile Türkçe yama anlaşamadı mı ne olduysa bilmiyorum yazık oldu o kadar saatime.

Bakalım tekrar Geralt of Rivia ile Kear Morhen Velen Novigrad ve tabii unutulmaz müzikleri havası dağı taşı deniziyle Skellige adaları topraklarına geri dönmeye gün sayıyorum, şu meşhur grafik modu bir çıksın deymeyin Witcher 3 keyfine: The Witcher 3 HD Reworked Project (v.10.0 Final versiyonu 17 Temmuz'da bekliyoruz) https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

---
    Hazır anmışken bu da burada dursun: The Witcher III Wild Hunt OST - The Fields of Ard Skellig
    https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw
    Kardeşim Aradigim Buydu unuttum Teşekkür ederim..
    Hizli Cevap İcin Teşekkürler :)

Bana ne Önerebilirsin Mod Olarak ?

• Bu yama ile resmi yama arasında ne gibi farklılık var?
  • aleqtro A kullanıcısına yanıt
    daha kaliteli
    daha özenli
    evrene daha hakim kişiler tarafından çevrilmiş olması
    yüksek miktarda testlerinin yapılmış olması

en basitinden görev menüsünde liste anlamı taşıyan "tamamlananlar" sekmesinin "tamamlandı" olarak çevrildiği bir çeviriyle oynamak istemiyorsanız,
    daha ana menünün bile test edilmediğini ya da stringlerin numaralandırılıp oyun içerisindeki yerlerinin belirlenmediği anlamına gelen "satın alınanlar" sekmesinin "satın alındı" şeklide çevrildiği,
    geralt'ın üçüncü şahıs ekiyle kendinden bahsettiği ama oyun içi test yapılmadığı için bunun gerçekten de üçüncü bir şahıs konuşuyormuş gibi çevrilen bir çeviriyle oynamak istemiyorsanız,
    oyun içindeki kavramların çevirilerinde tutarsızlık görmek istemiyorsanız (trial of grassesi bir yerde çimen, bir başka yerde ot, yer yer de bitki sınavı diye görürseniz şaşırmayın)

bunun gibi daha çok şey sayabilirim de say say yorulduk işte :)

• Teşekkürler. Resmi yama ile 2 kez bitirmiştim. Tekrar başlamak için bahanem olmuş oldu.
  • Şu an için W3TR.PIDACS yapımı v3.00 yaması oyunun en son sürümünde (sanırım Steam v1.32-33 olması lazım) sorunsuzca kurulup oynanıyor mu?. Witcher 3'ün ve Türkçe yamasının ilk yıllarında v1.29 v1.30 üzerinde gayet güzel oynanıyordu, fakat günümüzde şu anki oyunun son sürümünde (forumda buraya da yazmışlar) yamadan kaynaklı sorun yaşayanlar olduğunu görüyoruz ben de bayağı çekiniyorum bundan. Neyse umarım W3TR.PIDACS Türkçe yaması aynı 2 yıl önce olduğu gibi yine oyuna kolayca kurulur işallah hatasız sıkıntısız altyazılar karşımıza çıkar.

The Witcher III'ü iki kez baştan sona (denizlerdeki loot amaçlı 'soru işaretleri' olan yerler hariç) %100 anlamda hatim ettim 300 saati geçtim bitirdim ve bu kadar delicesine oynamamın en büyük sebebi tabii ki bu meşhur W3TR.PIDACS yaması yüzündendir. Yani diyeceğim şu ki (özellikle W3TR.PIDACS) Türkçe yama olmasa başka türlü Witcher 3'ün hastası fanatiği çılgını The Witcher evreninin hayranı meraklısı olamazdım (kitaplarını bile aldım) Türkçe yama olmasa oyuna bu kadar 300-500 saat ayırmazdım ve hala daha oynamak istiyorum; aynı bu şekilde düşündüğüm hayranı hastası fanatiği olduğum diğer Türkçe yamalı oyunlarım ise -Fallout: New Vegas (DLC Lonesome Road, Honest Hearts), The Elder Scrolls: Skyrim & Oblivion, Thief III: Deadly Shadows (2004), Batman: Arkham Asylum & Arkham City, Dishonored 1 (2012), Deus Ex 3: Human Revolution (2011), Fallout 4 (DLC Nuka World, Far Harbor) ve bu oyun aleminde Tükçe yamayla oynadığım ilk oyunum şimdi olsa yine oynamak isterim (2007) S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl & Clear Sky & Call of Pripyat-

The Witcher III'ün her bir dağı taşı toprağı ovası ormanları ortamları mekanları köylerini şehirlerini çok fena özledim gerçekten özledim adeta aşeriyorum Witcher 3'e :) Tabii tekrar üçüncü kez oynamaya yine %100'leyerek hatim etmeye (kafadan en az 200 saati var) gün sayıyorum da ama belirtmiş olayım beni şu zamanda Witcher 3'e asıl gazlayan heveslendiren etken şudur:
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021 "The Witcher 3 HD Reworked Project" (v10.0 final sürümü 17 Temmuz'da çıktı) bu mod neden bu kadar önemli gidin bakın inceleyin siz de bana hak vereceksiniz.

---
    Ya bir de ben her Witcher 3 mesajımın sonunda Skellige adalarından (Skellige Isles) bahsetmeden geçemiyorum of, dağı taşı havası suyu atmosferi özellikle müzikleri beni benden almıştı ve neden bu kadar Skellige ortamlarının hastası oldum ah bir bilsem neyse :) (NOT: Üstlerde kalan mesajımda bir müzik parçası paylaşmıştım hmm kim bilir belki de tek sebebi budur "The Witcher III Wild Hunt OST - The Fields of Ard Skellig" mutlaka dinleyin).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 20 Temmuz 2019; 7:3:2 >

• The Witcher 3: Wild Hunt GOTY v1.32 Steam sürümü gönüllü Türkçe yama ile sorunsuz çalışmaktadır. Ben şu an oynamaktayım.
  • -- Binlerce iyileştirme içeren, oyunun son sürümüne uygun şekilde yeni bir sürüm yolda arkadaşlar

-- Sürümün adı 4.0 olacaktır

-- Yeni çıkan modlarla uyum konusunda bir vaat veremem ama bizim yamamızdaki dosyaların coğu o tür oyun dosyalarına dokunmuyor

-------

Yama hazırlandı ve fırına verildi. Yarın sizlerle. 1.32 GOTY sürümüyle testleri yapıldı ve uyum sorunu görülmedi. Yine de sorun yaşayacak olanlar her daim bizlere danışabilirler. Hatta kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 24 Temmuz 2019; 4:33:3 >
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.