Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (524. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.146
Cevap
255
Favori
795.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjininal oyunu alınca resmi çeviriyi denedim,daha ilk konuşmalardan bi akıcılık problemi sezdim.Bu çeviri DLC leri kapsamıyor sanıyordum neyse ki kapsıyormuş.Yerelleştirmeler vs. ile daha iyi bir deneyim sunuyor bence bu çeviri.Bu çeviri ile devam edecem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama için teşekkürler. Dosya.tc'ye yüklemişsiniz oranın linki hemen kırılıyor. Başka bir siteye upload ederseniz iyi olur teşekkürler tekrardan
  • Resmi yama oyunun havasını bozduğu için İngilizce bitirmiştim. Şimdi tekrar oynarken sizin yamayı deneyeyim dedim ve resmi yamaya göre çok daha iyi olduğunu gördüm. Elinize sağlık yamanız unofficial kalmış konudan anladığım kadarıyla ama bir sürü insanın gönlünü kazandınız, bu da bir şeydir diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar şimdi expansion pack aldım da indirimdeydi. hearts of stone ve blood and wine ikisi birden yüklendi şimdi nasıl ilerlemem gerekiyor. yardım eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmursevenadam

arkadaşlar şimdi expansion pack aldım da indirimdeydi. hearts of stone ve blood and wine ikisi birden yüklendi şimdi nasıl ilerlemem gerekiyor. yardım eder misiniz ?

Oyundaki ilerleyişinden mi altyazı yamasından mı bahsediyorsun bilemedim. Hali hazırda W3 ve yama kurulu durumdayken sonrasında HoS-BaW yüklendiyse hani bir sorun olmaz sanırım yama yine %100 çalışır ama belki silip tekrar yüklemekte gerekebilir, neyse yamayı hazırlayan ekipten bilgi beklerim ben de.

"HoS-BaW ikisi de yüklendi nasıl ilerlemem gerekiyor" derken W3'ü bitirmiş olup/olmaman sanırım HoS-BaW'a başlamayı etkilemiyordu, ikisi de bağımsız bir senaryoda ilerliyor bir de Lvl sınırı var LvL 25-30'muydu neydi, hani daha düşük Lvl ile HoS-BaW'a başlarsan sorumluluk kabul etmiyoruz demeye getiriyorlardı :) işin şakası bir yana Lvl 30 ve üstü olarak HoS-BaW'a başlarsan zorluk difficulty anlamında daha iyi olur.

• onları da türkçe oynamak istiyorsanız yamayı tekrar kurmalısınız, üzerine kurabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

quote:

arkadaşlar şimdi expansion pack aldım da indirimdeydi. hearts of stone ve blood and wine ikisi birden yüklendi şimdi nasıl ilerlemem gerekiyor. yardım eder misiniz ?

Oyundaki ilerleyişinden mi altyazı yamasından mı bahsediyorsun bilemedim. Hali hazırda W3 ve yama kurulu durumdayken sonrasında HoS-BaW yüklendiyse hani bir sorun olmaz sanırım yama yine %100 çalışır ama belki silip tekrar yüklemekte gerekebilir, neyse yamayı hazırlayan ekipten bilgi beklerim ben de.

"HoS-BaW ikisi de yüklendi nasıl ilerlemem gerekiyor" derken W3'ü bitirmiş olup/olmaman sanırım HoS-BaW'a başlamayı etkilemiyordu, ikisi de bağımsız bir senaryoda ilerliyor bir de Lvl sınırı var LvL 25-30'muydu neydi, hani daha düşük Lvl ile HoS-BaW'a başlarsan sorumluluk kabul etmiyoruz demeye getiriyorlardı :) işin şakası bir yana Lvl 30 ve üstü olarak HoS-BaW'a başlarsan zorluk difficulty anlamında daha iyi olur.

hocam oyunu bitirdim oyuna devam et demem gerekiyor demi. görevler direk ekleniyor mu? şimdi bir hos dan bir baw dan görev yapmayım önce birini bitirim sonra diğerini sıralamayı nasıl yapmalıyım görevleri falan karışma olmaz demi

• şu an hangi görevdesin görev ismine göre bir yol tarif edelim. yeni ek paketle beraber yeni bir görev gelecek, o görevi soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 2 Kasım 2017; 22:11:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

quote:

hocam oyunu bitirdim oyuna devam et demem gerekiyor demi. görevler direk ekleniyor mu? şimdi bir hos dan bir baw dan görev yapmayım önce birini bitirim sonra diğerini sıralamayı nasıl yapmalıyım görevleri falan karışma olmaz demi

Ha öyle diyorsan görev karışması falan olmaz diye biliyorum, HoS-BaW paketleri ana oyundan tamamen farklı ilerliyor ana oyundaki görevlerle bağlantısı yoktu. Ben öncelikle HoS'u bitirdim sonra BaW'a başladım çoğu kişi de bunu öneriyordu ve sanki böylesi daha doğruydu, tabii Witcher 3'ü bitirdikten sonra yaptım bunu, ana oyunu bitirmeden de HoS-BaW'a başlayabiliyordun da böyle yapmasak daha iyi bence.

Bu arada önce BaW sonra HoS oynayabilirsin, ben kendi seçimimi şöyle açıklayayım; BaW'a göre oyun alanı görevleri vb daha dar kapsamlı olduğundan önce HoS'a odaklandım bir güzel bitirdim, sonrasında daha büyük daha uzun soluklu (hem görevler hem oyun alanı Witcher 3 ile benzer) diye BaW'a asıldım daha dikkatlice yayıla yayıla geniş geniş saatlerce oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 6 Kasım 2017; 13:43:20 >

• Yamanızda atın ismi ne olarak geçiyor acaba?
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Roach
  • quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Roach

Hemen indiriyorum o zaman. Resmi yamada özel ismi bile türkçeleştirmişler yahu
  • yeni maps var mı?
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Buradaki yama çok güzel hocam, başkasına gerek yok. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geraltın kaer morhanda sandıgın ıcınde yıkandıgı vıdeodakı altyazı neden cıkmıyor oyuna baslayıp yen ıle konusunca altyazı cıkıyor ama vıdeoda cıkmadı neden olabılır?
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Yamayı tam haliyle kurmamışsın. İlk mesajı oku.
  • steam sürümüne kurmaya çalışıyorum önce sophos antivirüs sıkıntı yarattı sonra kaldırdım şimdi movies.bundle çıkarılıyorda takılıyor. bu çeviriyi martta da kullanmıştım yok mudur çözüm yolu?
  • Medkit kullanıcısına yanıt
    Antivirüs yok kafa rahat sil gitsin AV'yi yıl 2017 bişeye yaradıkları yok.
  • Üzdü.
    The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Boşver dostum hiç kafaya takılacak birşey yok. 2-3 veledin sosyal medya denen çöplükte yaptığı yorumun zerre önemi geçerliliği yoktur.

Ben iki çeviriyle de oynadım, bitirdim. İkisini de sever ve takdir ederim. 23 Studios'a Sony özel oyunlarına yıllardır yaptığı yerelleştirmeden ötürü sempatim var. Resmi çeviri fena değil ama gönüllü çevirinin açık ara iyi olduğunu anlatmaya gerek yok zaten, yapan arkadaşların tekrardan ellerine emeklerine sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.