Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.146
Cevap
255
Favori
795.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • utorrentten indirmek istiyorum oyunu torrent linki atabilirmisniz varsa sağlam
  • Ulusavas kullanıcısına yanıt
    gog goty sürümünü çek zamunda rarbg sağlamdır ama şiddetle almanı öneririm fiyatının çok çok üstünde ederi var oyunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulusavas

utorrentten indirmek istiyorum oyunu torrent linki atabilirmisniz varsa sağlam

satın al, her kurusunun hakkını verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iyi forumlar.

Zamanında burdaki gönüllü arkadaşların çevirisiyle oyunu oynayıp bitirmiştim ( 3 kez )

şimdi GOTY sürümünü yüklemeyi düşünüyorum ama resmi çeviriyi kullanmak istemiyorum..

burdaki çeviriyi yüklemek için extradan birşey yapmak gerekli mi GOTY sürümü için ?

not: baya bi sayfa geri giderek okudum yazılanları ama soruma cvp bulamadığım için burdan yazıyorum.
  • yama son goty sürümüne uyumlu, ekstra bir şey yapmanıza gerek yok :)
  • Teşekkürler sağolasın
  • Yama için emeği geçen herkesin eline sağlık. Çok kaliteli bir yama olmuş. Yalnız oyunun başlangıcında çıkan uyarı dikkatimi çekti. Bu kısımda bir şey yazıyor muydu, yoksa böyle miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilswale -- 21 Mart 2017; 22:29:35 >
  • Merhaba arkadaşlar, daha önce rpg oyunu oynamadım. Bu oyuna başladım ve çok beğendim. 4. Seviyedeyim. Oyunun çok başındayım.

Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Simya ve karakter geliştirme menüsü çok karışık geliyor. Dövüşlerde iksir içme veya başkaca ekstra takviye unsurlarını kendi beceriksizliğimden yapamıyorum ve tekrar başlamama oyundan soğumama neden oluyor. Menülere hiç girmeden devam etmek mümkün mü? Oyunda karşılaştığım görevler tabelalardaki aldığım görevler hep kendi seviyemin üstünde. Bunları seviyem azken yapabilmem mümkün mü?

Çok loot çıkıyor herşeyi almak istiyorum ama ne işe yarayacağını bilmiyorum üzerimde taşısam bunun sonu yok mu dolacak diye korkuyorum ama bırakmak da istemiyorum . Alınca da ne işe yaradığını bilmiyorum yani rpg oyunlarına aşina olmadığımdan sanırım bana çok uzak, karışık sanki yapamayacağım bir sistem gibi geliyor. Alışmam ne kadar sürer ?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dewilswale kullanıcısına yanıt
    O önemli bir şey değil. Ne olduğunu hatırlayamadım ama önemli bir şey olmadığını biliyorum.
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    envanter ekranından ekran görüntüsü atabilirseniz envanter analizi yaparak envantersel yardımda bulunabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrıkler, tesekurler...
  • Forumun ilk zamanları geldi aklıma. :) Duygulanıp çıkıyorum :))
  • Çeviri grubunun sitesinde terimler sözlüğü tarzında bir şey bulunuyordu. Şu anda site kapandığından buna erişemiyorum. Birilerinin elinde bulunuyor mudur acaba?
  • dewilswale kullanıcısına yanıt
    O benim de aklıma geldi. İlgili içerik Google Docs gibi bir ortama aktarılabilir aslında. Bazen işe yarıyordu, ayrıca emek verilmiş güzel bir sözlüktü, boşa gitmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 1 Nisan 2017; 11:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Oyunu en son yeni çıkan DLC paketini oynamak için sizlerin yamasıyla oynadım. Sıkıntılı bir sistemim vardı, yeni bir PC topladım ve resmi olarak gelen çeviriyi merak ediyordum. Bu sefer onunla oynayacağım bakalım eleştirilerin ne kadarı haklı diye ama elim oyuna gitmiyor. Kötü beddua etmişsiniz adamlara yahu.

Bu arada siz işi bitirdiniz herifler çok güzel bir tool hazırlamışlar. Çinlinin zımbırtısıyla uğraşılmıyor, textlerle rahat çeviri yapılıyor. haberiniz vardır hani ama iş işten geçmiş, insan bu kadar bahtsız olmaz ki...

hocam hem resmi ile hem buradaki yama ile oynadınız?Sonuç nedir

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yoğunluktan oyun oynamaya fırsat bulamadım ki.

Ama ilk expansion paketini oynadım sadece resmi yamayla. Vasat bir çalışma olmasa da öyle aman aman hayran bırakan bir çalışma da değil. Oyunda olmaması gereken acayiplikler vardı hatırladığım kadarıyla. Arayüzde havada kalan çeviriler var, en aklımda kalanı INSTALLED yazıyor diye KURULDU denmiş sistemde yüklü olan içerik başlığına, kontrolde gözden kaçmış. İsimlerden bazıları orjinal dilde kalmış, bazılarında EN takısı var, iş bitmiş her şey öylece bırakılmış gibi. Bu tür basit hataların yapımcıya bildirilip giderilmesi lazım. Gönüllü yama 1-2 tık daha özenli, üzerine daha fazla zaman harcanmış görünüyor şu haliyle. Ön izlenim olarak tespit ettiğim en önemli şey birileri işinin gereğini yerine getirmeye çalışmış, zamana karşı mücadele vermiş, diğerleri oyunu daha iyi kavrayıp, yaşayıp, ruh katmış, bu farkı görmezden gelmek olmaz.

Ancak hala oynamadım dediğim gibi, bu şöyle iyi bu böyle eksik demem yerinde olmaz. Witcher 1 yamasına final yapacağım, satır bazılı kontroller bitti ve artık oyun içi testlere girişeceğim. onun testiyle birlikte seriyi tekrar baştan sonra oynarım muhtemelen. Çeviri çalışmaları yüzünden eskisi gibi keyif alarak oyun oynayacak zamanı bulamıyorum. Oyun oynamayı özledim gerçekten.

• Merhabalar, Novigrada geldikten sonra oyuna kıyamayıp, çabuk bitmesin diye ara vermiştim. Şimdi kaldığım yerden devam ediyorum. DLC'lerini de alacağım tabi. Ama şunu merak ediyorum, ben witcher 3'ü ön siparişle düz versiyonunu almıştım ve oyunun kendisi türkçeydi zaten. DLC'leri de türkçe oynamak istiyorum ama steamden hangi versiyonu almam gerekiyor? GOTY mi yoksa dlcleri ayrı ayrı mı almak lazım? Bir de bu dlc'ler normal oyunda geldiğimiz noktadan devam ediyordur sanırım, yanlış bir paket alınınca geldiğimiz son noktadan devam edememe gibi bir durum olur mu?
  • witcher 3 bazı alt yazı bölümleri ingilizce neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: slo123

witcher 3 bazı alt yazı bölümleri ingilizce neden

Yanlış kurulum yapmışsın
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.