Şimdi Ara

The Witcher (2019 - ) | Netflix (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.475
Cevap
54
Favori
151.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezon sarmıştı beni umarım 2.sezon da güzel olur.Artık lgbtiden falan yıldım , hiç takmıyorum.Netflix vazgeçmeyecek çünkü o yüzden ben de umursamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Witcher'in 2. sezon çekimleri, sette birden fazla koronavirüs vakası çıkmasının ardından durduruldu. The Witcher (2019 - ) | Netflix  

• 2022’ye anca gelir artık 2. sezon...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0:25 Türkçe

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi ile beklentimiz yüksekti fakat bir çok noktada bizi hayal kırıklığına uğrattılar.

Filme harcadıkları bütçeyi diziye biraz daha fazla verseler iyi olacak. İkinci sezon tırt olmaz umarım.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Aynen beklentimi karşılamadı. Öylesine çekmişler sanki

• The Witcher (2019 - ) | Netflix

Şaka gibi cidden, gülsen mi sinirlensen mi ayrı. Bu da siyahi yapıldı bütün tasvirlerde beyaz ilik gibi kadındı. Şu dizide yapılan ırkçılığın haddi hesabı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice tiksindim ya. Oyuncu seçimleriyle içine ettiler güzelim yapımın. The Witcher (2019 - ) | Netflix  

İçimden bir his Siyahi Ciri olayı doğruydu lakin gelen tepkilerden dolayı geri adım attılar diyor da neyse...

Şimdi aynı şey Lords of the ring de oluyor sanki. Yapımdan ayrılanlar, karakterlerin başka yola sokulması filan tedirgin ediyor beni.

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Kitaplari okumayip, oyunlari oynamasam iyi hos ama bilince gercekten rezalet. Kadin oyuncu secimlerinin Ciri haric hepsi kotu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk Teaser Trailer. 2.sezon 17 aralıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 9 Temmuz 2021; 22:59:27 >
  • Son kısım neydi öyle ya The Witcher (2019 - ) | Netflix  

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Tam "hani bunun zencisi" diyordum ki fragman bitmeden patlıcanı yerleştirmişler.

• ciriyi oynayan kız çok güzel ya.rol için fazla güzelThe Witcher (2019 - ) | Netflix  

oyundaki daha ciddiydi witcherlık çok yakışıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 9 Temmuz 2021; 23:42:4 >
  • Bir güzel görünüyor bir görünmüyor. Bence dizide gerçekteki halinden daha güzel. Abartı makyaj yapıyor gerçekte güzelliğini gölgeliyor bu durum.

• çirkin hintli yenneferi yeni fragmandada gördüm tüm hypım kaçtı. triss yennefer zenci elf şu ucube kılıklı yoldan bulma gerçek cüceler bu dizinin castını yapan kim sakat kör biri herhalde ? bütçen mi yok peki çekyadan yolda 2 tane mavi gözlü beyaz tenli kız bul 100 euroya oynar onuda mı beceremediniz. olmadı değiştirirdiniz yeni sezonda. allahtan şu komik oyuncak nilgaard zırhlarını değiştirmişler. cgıyıda geliştirmişlerdir umarım ejderha keçi iblis falan kötüydü baya.

• Tabaal kullanıcısına yanıt

amazon hiç bir bir halt becermez hocam oyun yapmaya çalışıp dünyanın en büyük bütçesiyle oyun bile çıkaramayan bir firma. kalkışamayacağı büyük bir işin altına girmişler benim hiç umudum yok.

• Dizinin fragmanı bile heyecan vermedi hahaha bu ne çöp bir yapımdır. CGI'dan ibaret filmlerde bile ufak tefek aksiyon falan koyuyorlar insan vay falan diyor gerçi sonra sinemaya gidiyosun filmi izleyince filmin fragmanda görülen aksiyon sahnelerinden ibaret olduğunu görüyorsun o da başka bir konu :)

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.