Şimdi Ara

The Witcher (2019 - ) | Netflix (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
54
Favori
151.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam büyüyle kandırmıyor da kadın çekici nereye gitse gözler onda pluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • IraArel kullanıcısına yanıt

Yennefer yine eli ayağı düzgün, Triss'i napıcaz? Tövbe estağfurullah. The Witcher (2019 - ) | Netflix  

• Doom kullanıcısına yanıt
    Elini sallasan güzel insana çarptıpı bu günler de bu cast seçimleri gerçekten enfes.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3.Sezon 2023'ün yaz aylarında geliyor.

• The Witcher, 4. sezon onayını aldı.

Dizinin 4. sezonunda Henry Cavill, Geralt of Rivia rolünü Liam Hemsworth'e devredecek.

The Witcher (2019 - ) | Netflix

Superman filmi yakında çekimlere başlayacak o zaman. Hiç tahmin etmiyordum.

• hayda oyuncu değişikliği iyi olmadı Henry superman için sattı witcher ı

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Ben olsam ben de satarım. The Witcher (2019 - ) | Netflix  

Oyuncu değişikliği hiç olmamış henry ile devam etmeliydi

• Değiştireceklerse Triss ve Yen karakterlerini değiştirsinler! Ulen ya, dizinin tek iyi karakteri de diziden ayrıldı iyimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 29 Ekim 2022; 22:52:49 >
  • Superman veya Batman rolü için bencede hertürlü bırakılır tüm roller The Witcher (2019 - ) | Netflix  Hayırlısı olsun ben alışmıştım diziye bir tık üzmedide değilThe Witcher (2019 - ) | Netflix  nedense tam olarak patlama yapamadı gibi dizi çok büyük bir isim olmasına rağmen ama bence gömüldüğü gibide değil önü açık ve güzel

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Böylesi dandik oyuncu kadrosunun içinde tabii ki satar. Kariyeri için en iyisini yapmış.

• çok saçma iptal etselerdi daha iyiymiş,aslında fırsat bu fırsat yenneferi eva green oynasın,birazda o taşır valla diziyi 2-3 sezon :D trisside halletseler kimse cavilli aramaz :D liam denilen adamın oyunculuguda tırt,dizide cast secimi en iyiye yakin bir kisi vardi zaten o da gitti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 30 Ekim 2022; 0:12:1 >
  • Bari yasli birini getirip old geralti oynatsinlar. Zaman atlamasi yaparlardi. Oyuncu degisikligi kötü geliyo dizilere. Güya the witcher fani olacakti bide henry. Supermani daha cok seviyomus demek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin eski yapımcılarından biri, dizi için çalışıyoken yazarlardan bazılarının Witcher karakterini ve romanları çok aptalca bulduğunu açık açık dile getirdiğini söylemiş. Düşünün, bu insanlar oturup bu dizinin hikayesini yazarlarken, aralarında tartışırken birileri "lan bu salak şeyleri kim nasıl izliyor" diyor. Ve bu insanlar hala daha yazar kadrosunda tutulmaya devam ediliyor. İşte size Netflix kalitesi.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

para olabilir mevzu

• Iyi bari izlemek icin neden kalmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen para kaynaklı bence. İlk sezon 400bin, ikinci sezon 1 milyon dolar almış bölüm başı. 2.5 katına çıkmış yani. Üçüncü sezonda da muhtemelen 2.5-3 milyon dolar civarı almıştır her bölüm için. Dördüncü sezonu siz hesap edin artık.

• En mantıklısını yapmış, kariyerini bu dandik woke projesine heba etmeyecek en azından.

• böyle mantıksız bir iş kesinlikle para kaynaklıdır. netflix artık farklı yerlerden oturum açmaya bile engel getirecek seviyeye geldiyse yani üyelik modelinden gelecek paraların hesabındaysa Henry Cavill'a o kadar vermek istemez.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.