Şimdi Ara

The Witcher (2019 - ) | Netflix (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.476
Cevap
54
Favori
151.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezonu yakında seyretmeyi düşünüyorum. İlk sezonu beğenmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waterfall- -- 10 Şubat 2022; 13:34:51 >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Lotr dizisinin castine bak derim, bu cast'e rahmet okuturThe Witcher (2019 - ) | Netflix  

• fluox kullanıcısına yanıt
    Aman hocam bugun gordum. Asker trasi olmus zenci elf beni benden aldi. ( Yuzlerce sayfa sadece irklarin, karakterlerin ve mekanlarin en ince ayrintisina kadar tasvir edildigi bir kitap serisi ) Neyse kimsenin icinde ukte kalmayacak en azindan efsane serilerin teker teker yok edilis asamasinin son halkasi LOTR’a geldik. Terminator, Matrix, Star Wars ve simdi de LOTR. Bardagin dolu tarafindan bakarsak artik yokedilebilecek, ciktiginda tum dunyaya damgasini vuran seri kalmadi. Lotr’un da helvasini yedigimiz zaman bu cile bitiyor.

Dizide Sauron olacak mi bilmiyorum ama olursa Gandalf ile dudak dudaga girdikleri bir sahneyi izlemek isterim. Madem absurd komedi isine girmis holywood camiasi bu son seride all in yapsinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 11 Şubat 2022; 0:55:30 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Witcher 2. sezon vaktiniz varsa izleyin. derim

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    six feet under 'ı da bozacaklarmiş, öyle diyolla.

onu da muhtemelen komedi unsuru katarak bozarlar,ya da claire komadaymış,bize gösterilen herşey yalan, komada yatan da zenci transeksuel bipolar kişilikmiş ... off, çok iyi senaryo yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 16 Şubat 2022; 13:15:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Sezonu merakla bekliyorum, Geralt ve Ciri karekterini oyuncular çok iyi canlandırmış, oyununu oynayanlar dolayısı ile diziden daha fazla zevk almışlar mutlaka.

• Merhabalar.
    Tüm kitap serisini bitirdim. İlk defa bu turde bi kitap okudum. Bazı bolumlerde sıkıldığım oldu. Genel olarak beğendim.
    Oyununuda aldım. Forumdaki arkadaşlar oyun kitaplardan sonra başlıyor diye ilk kitapları okumuştum. Oyunları henuz oynamadım.

Eleştirim dizi ile ilgili olacak.

Natflixde Dizi de Yanefer büyü ozelliklerini kaybediyor. Fakat kitap serisinde Yanefer’in buyu ozelliğini kaybettiğni hatırlamıyorum.
    Yaneferin Ciriye ihaneti kitapta farklı anlatılyor dizide farklı.
    Dizide farklı anlatılıyor.
    Dizideki olay sıralaması kitaplardaki kronolojiye gore gitmiyor. Hepsi demeyim bir kısmı.
    Dizinin senaryosundan olsa gerek sanırım olayları ve sıralamayı kitaplardan biraz farklı olarak anlatılmış.

Genel olarak diziyi beğendim. Fakat buyuculerın bir kısmı kitaplarda çok guzel ( olağan ustu) olarak betimleniyor fakat dizide ben buyuceleri guzellik bakımdan çok guzel bulamadım. Hatta Yannefer karakterindeki oyuncu bile beni etkilemedi guzellik bakımından.
    Daha farklı bir oyuncu olabilirdi. Sanki biraz altta kalıyor gibi.
    Daha farklı beklerdim.

Ciri karekteri guzel betimlenmiş.
    Geralt karektini canlıdıran Hanry Cavill zaten beğeniyorum.

Dizinin bütün bolumlerini seyrettim. Diğer bolumlerinide bekliyorum.

Emry in kim olduklarını dizide gosterdiler. Yukardaki arkadaşa katılıyorum. ‘ Şaka gibi’ . Harbiden ya. Kitap 7 seri ve düşünun taa son seride kim olduğu açıklanıyor dizide hemen soyluyorlar. Senaryoyu niye boyle yapmışlar anlayamadım.
    Acaba diziyi kısa mı kesmek istiyorlar?
    Çünkü katilin kim olduğunu baştan soylediler:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-music -- 20 Mart 2022; 16:26:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Stephen Amell'in kardeşi Robbie Amell 3.sezonun kadrosuna katıldı.

The Witcher (2019 - ) | Netflix
    The Witcher (2019 - ) | Netflix DiscussingFilmtwitter
    “Robbie Amell, Meng’er Zhang, Hugh Skinner and Christelle Elwin have been cast in ‘THE WITCHER’ Season 3.”
    https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1514605954259513351?s=20&t=qqIcNc8aMuUuenlNPt13lw
  • Tam bir yetenek fakiri, hangi rolde oynayacak bakalım.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Gallatin rolünde oynayacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***** SPOLİER ******

***** SPOLİER ******

***** SPOLİER ******

***** SPOLİER ******

Abi ben şimdi 4. bölümü izliyordum da Ciri'nin Geralt ile olan bağlantısı olan sahneyi mi gördüm az önce?? Geralt adamdan Şaşırma Hakkını kullanarak: "sahip olduğun ama varlığından haberdar olmadığın bir şeyi ver" dediği esnada yanındaki kadın kustu çünkü hamileydi ve adam bunu bilmiyordu o kadın Ciri'nin annesi mi?? Yani Geralt aslında adamdan kızını yani Ciri'yi mi istedi? Bu yüzden mi Nilfgaard günümüzde Skellige krallığına saldırıp yok etti, yani Geralt kadere karşı geldiği için Skellige işgal edildi ve Ciri kaçmak zorunda kaldı, bu yüzden mi Feraçuval o senin kaderin dedi hem Geralt'a hemde ciriye kaçmasını söylerken?

Bu ayrıntı Witcher oyununda da var mıydı? Eski witcher oyunlarını oynamadım ama bir Witcher 3 hayranıyım diyebilirim defalarca bitirdim oyunu ama hiç merak edip eski oyunların hikayesine bakmamıştım oyun o kadar iyiydi ki bu konuda Geralt'ın Witcher 3'de hafızasını yitirmiş olması bile bana diğer Witcher oyunlarına bakmama gerek kalmadı kaçırdığım bir hikaye yok nasıl olsa burada öğreneceğim dedim ve evet bir çoğunu da oyunda öğrenmiştim ama böyle bir detay var mı gerçekten oyunda da??

***** SPOLİER ******

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi ben beğendim kitaplara başlamak istiyorum. 7.kitap final midir. Hikaye sonlanıyormu yani. Birde netflix kaç sezon çekmeyi planlıyor bu diziyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resitales kullanıcısına yanıt
    7 sezon planlanıyor diye biliyorum. Kitaplar hakkında bilgim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resitales kullanıcısına yanıt

Yedinci kitapta final yapıyor. Şiddetle önermem kitapları. Fazlaca boşluk ve soru işareti bırakıyor. Zaten ilk üç kitap parça parça öyküler halinde gidiyor.

Valla dizisi hiç ama hiç fena değil bence. Ben kitapları okuduktan sonra diziye olan yaklaşımım daha da olumluya kaymıştı. Wheel of Time ve henüz çıkmamış olsa da Lotr gibi dizilere kıyasla bayağı elle tutulur bir ürün var ortada. Üçüncü sezonu çıkmaya yakın ilk iki sezonu tekrardan izlerim.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

En iyisi oyunlar sonra kitaplar dizi tırt.

Kitapta dehşet potansiyel var ama saçmalıyor sonrasında.

Ben genelin aksine ilk 2 kitabı daha çok sevdim.

• IraArel kullanıcısına yanıt

Kitaba ekleyecek çok şey varmış da yazarken sıkılıp kısa kesmiş gibi hissettirdi. Potansiyelini vermiyor kitaplar kesinlikle. Oyunlar net en iyisi zaten. Ama dizi üstüne koyarak gidebilirse epik bir şeyler görebiliriz hala.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Bu Yennefer seçiminden sonra çok zor ya.d

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • IraArel kullanıcısına yanıt

Yen kitaplarda da öyle akıl almaz güzellikte değil ki. Büyüyle kandırıyor Geralt'ı Geralt'a güzel görünüyor sadece.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.