Şimdi Ara

The Witcher (1) Enhanced Edition Yapılamayan Görevler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternet de araştırdığım kadarı ile Witcher 2 ve 3'ün baya videosu, oynanışı, oyun tanıtımı ve hikaye gibi şeyleri çoğu kişi tarafından çekilip oyunculara sunulmuş.

Fakat gel gelelim The Witcher Enhanced Edition yani The Witcher 1 oyununa dair açıklayıcı bir video veya anlatış biçimi görevlerin nasıl yapıldığına dair bir video bulamadım.

Bende daha önceden Witcher oyununu çok oynamak istemiştim ama pc kaldırmıyordu ne yazık ki şimdi yeni pc aldım ve en başında yani Witcher 1'den oyuna başlamak istedim hem oynanışını hem de hikayesini daha iyi anlamak açısından.

Bu konuyu başlatma amacım The Witcher 1 oyununu oynayıp da yapamadığınız görevler olursa bu konunu altına ss olarak atıp daha önce oynamış veya şuan da oynayıp da görevleri geçen kişilerden yardım almanız.

Ayrıca benimde şuan geçemediğim ve anlamadığım bazı görevler var, bunların fotoğrafını aşağıda vermiş olacağım.

Oyunu bitirmiş veya hala görevleri hatırlayan arkadaşlar varsa yardım ederlerse çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Routinues -- 26 Mayıs 2021; 1:33:0 >

• 2.resimdeki Cevabi Vereyim..

Banka Soygununda Kimi Destekledin ?

yoldaşlari Desteklediysen , yoldaş Kalesinin Önünde siegfried

Yaevini Sectiysen

Vivaldi Var Kalsteinin Evinin Solunda orda seni bekliyor olacak..

ilk Görev İse Şuan Ordayim, ona Sira gelince bakacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 20 Haziran 2019; 0:52:36 >
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    İlk görevde tapınak mahallesine gidip hastanenin içindeki bakire hasta bakıcıdan göz yaşı istiyorsun he bir de hastahanenin dışında bir kadın daha vardı onuna babaannesi yada anneannesinin evine gidip bodrum katında yaratık kesiyorsun.
  • Selam arkadaşlar ben köyde ahududu tepesinde dandelion akşam üstü buluşma görevini tamamlayamadım takılı kaldım çünkü ne zaman gitsem dandelion yok yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.