Şimdi Ara

The Witcher 1 Enhanced Edition %100 Türkçe Yama - vPreFinal [YAYIMLANDI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2.285
Cevap
75
Favori
287.118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> The Witcher 1 Enhanced Edition %100 Türkçe Yama - vPreFinal [YAYIMLANDI]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    66 Mesaj
    arkadaslar tam azar javedi öldürdüm yaevinle kayiga binecegim gidelim diyorum yaevine yüklerken kayit dosyasi bozuk veya eksik diyor bu sorunu nasil cözebilirim azda kaldi oyunun bitmesine

Spoiler icine al yazdiklarini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MuhtesemZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hilal-i Ahmer

Bölüm II'de Kıllı Han'da(Sanırım böyleydi tam hatırlayamadım. Şu Fahişe Carmen'in olduğu yerde ki han) bir görev esnasında yerde ceset çıktı. Ama açıklamalar ingilizce.

Edit; Beta v2.0'ye göre.
    quote:

Orijinalden alıntı: Hilal-i Ahmer

Bölüm II'de Kıllı Han'da(Sanırım böyleydi tam hatırlayamadım. Şu Fahişe Carmen'in olduğu yerde ki han) bir görev esnasında yerde ceset çıktı. Ama açıklamalar ingilizce.

Edit; Beta v2.0'ye göre.

utp formatlı dosyalardaki isim ve açıklamalardaki paketleme hatası yeni sürümde giderildi.

quote:

Orijinalden alıntı: MuhtesemZ

arkadaslar tam azar javedi öldürdüm yaevinle kayiga binecegim gidelim diyorum yaevine yüklerken kayit dosyasi bozuk veya eksik diyor bu sorunu nasil cözebilirim azda kaldi oyunun bitmesine

Yama dosyalarındaki modüllerle oyunun özgün modülleri çakışınca o tür hatalar alınabiliyor. Oyunun türkçe olsa bile yama hatalı bir dizine kurulmuş olabilir. Yamayı kaldırıp oyunun ana dizinini göstererek (Launcher.exe'nin bulunduğu yeri göstererek) tekrar kurman sorunu belki çözer. Tabi yine save dosyasındaki bir sıkıntıdan kaynaklanmıyorsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 27 Temmuz 2014; 13:06:19 >
    |
    |

• Onbaşı
    30 Mesaj
    Ben hala V2.2 oynuyorum geribildirim yapmama gerek yok sanırım değil mi ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: CapulcuTR

Ben hala V2.2 oynuyorum geribildirim yapmama gerek yok sanırım değil mi ?

Sen yap, hani duzeltilmemisse gorulmus olur. cunku zaten geribildirim yapilmamis bir hataysa duzeltilmemis olabilir.
    |
    |
    Allah'ım nasıl bir oyun bu ya. Tadı damağımda kaldı resmen. 2. Çıkan beta ile oynadım ve oyunu baltalalayan hiç bir şey yoktu bence. Çok rahat oynadım. Çok anlayarak oynadım.yama da emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Rpg nin önemi bir gün arttığı zaman nasıl bir iyilik yaptığınızı anlayacaklar Türkiye de. Şimdi 2. Oyuna geçeceğim eski save ile :) bakalım neleri etkileyecek.

|
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."
  • Yüzbaşı
    776 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Ne sorduğunu biliyorum ama spoilera bakmayacağız.

Çeviride çok büyük bir hata yok dimi betasında bile kurulup oynanır mı?

Full sürümü beklemelimiyim.

Bence biraz daha bekle, en geç 1 haftaya en son beta çıkacak, onunla bildirilen hatalar düzeltilmiş olacak.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Ne sorduğunu biliyorum ama spoilera bakmayacağız.

Çeviride çok büyük bir hata yok dimi betasında bile kurulup oynanır mı?

Full sürümü beklemelimiyim.

Bence biraz daha bekle, en geç 1 haftaya en son beta çıkacak, onunla bildirilen hatalar düzeltilmiş olacak.

evet öyle yaptım çok güzel gözüküyor teşekkürler.
    |
    |

• Teğmen
    141 Mesaj
    Ben oyunu 2.0 ile oynuyorum ve 3.bölümdeyim.Hergün oynayamıyorum.geri bildirim'e devam ediyorum.seneye oyunu bitirirm diye tahmin ediyorum
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Eğer kelime hatalarına harf eksikliklerine bakıyorsanız onlar, az da olsa Skyrim'de de varlar. Çeviri anlaşılabilir ise tam sürümü çıkınca yükleyeceğim. Şu oyunu çok merak ediyordum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Eğer kelime hatalarına harf eksikliklerine bakıyorsanız onlar, az da olsa Skyrim'de de varlar. Çeviri anlaşılabilir ise tam sürümü çıkınca yükleyeceğim. Şu oyunu çok merak ediyordum.

şuan ki hali kusursuz beklemeye gerek yok.

Darısı Divinity'ye
    |
    |
    39 Mesaj
    oyun çevirildimi acaba?

Orijinalden alıntı: kevincapel4

oyun çevirildimi acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: kevincapel4

oyun çevirildimi acaba?

Son betada şuan, final sürümünde pek ekleyeceğimiz birşey kalmadı.Deneyebilirsin.
    |
    |

Şuan tam sürüm öncesi son betayı yayınladık. Gözden kaçan hata var mı diye beta olarak çıkardık bu sürümü, eğer hata yoksa aynı sürümü final olarak yayınlayacağız.
    |
    |
    kevincapel4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Dün akşam oyunu oynarken 2 defa oyun takıldı ve hiçbir tuşun çalışmadığı mecbur kalıp makinaya reset atmak zorunda kaldığım bir hata yaşadım.Daha önce hiçbir oyunda görmedim böyle bir hatayı.2 defa oluncada malesef bir dahada açmadım oyunu.(eğer sorunun sebebini bulamazsam bir dahada açmayı düşünmüyorum)acaba böyle bir hata yaşayan oldumu.Sebebi nedir,yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostt -- 30 Temmuz 2014; 10:36:11 >

Oyunun orjinal mi ?
    |
    |
    mostt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam
  • Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Oyunun orjinal mi ?
    quote:

Oyunun orjinal mi ?

Hayır Değil.....
    |
    |

Steam
  • Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

İyi olmuş o zaman 1 dolarlık oyunu bile korsan alan zihniyete yardım etmem
    quote:

İyi olmuş o zaman 1 dolarlık oyunu bile korsan alan zihniyete yardım etmem

Kendini neden bu kadar yıpratıyorsun,özellikle senden yardım istemedim.belki bir fikri olan birşeyler yazabilir diye düşündüm.zaten oyunu sildim attım.Hoşçakalın......

oyunun 2.'sinin çıkışı Türkçe olduğu için oyunu satın almıştım.bunu denedikten sonra alıcaktım.ama yamanın tam sürümünü bekliyordum.ayrıca tanımadığın ve fikir sahibi olmadığın insanlar hakkında yargızıs infaz yapıp hakaret vari konuşmanda senin nasıl bir zihniyete sahip olduğunu gösteriyor.Karşımda olsaydın benimle bu şekilde konuşabilirmiydin ayrıca merak ediyorum.Yamada emeği geçenler dahi senin kadar ileri gidip insanlara hakaret etmedi.

Son olarak yamada emeği geçen herkese Sonsuz Teşekkürler.Hoşçakalın......

• Yarbay
    6322 Mesaj

|
    |
    mostt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.