Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.497
Cevap
76
Favori
298.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CapulcuTR

Ben hala V2.2 oynuyorum geribildirim yapmama gerek yok sanırım değil mi ?

Sen yap, hani duzeltilmemisse gorulmus olur. cunku zaten geribildirim yapilmamis bir hataysa duzeltilmemis olabilir.
  • Allah'ım nasıl bir oyun bu ya. Tadı damağımda kaldı resmen. 2. Çıkan beta ile oynadım ve oyunu baltalalayan hiç bir şey yoktu bence. Çok rahat oynadım. Çok anlayarak oynadım.yama da emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Rpg nin önemi bir gün arttığı zaman nasıl bir iyilik yaptığınızı anlayacaklar Türkiye de. Şimdi 2. Oyuna geçeceğim eski save ile :) bakalım neleri etkileyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Ne sorduğunu biliyorum ama spoilera bakmayacağız.

Çeviride çok büyük bir hata yok dimi betasında bile kurulup oynanır mı?

Full sürümü beklemelimiyim.

Bence biraz daha bekle, en geç 1 haftaya en son beta çıkacak, onunla bildirilen hatalar düzeltilmiş olacak.

evet öyle yaptım çok güzel gözüküyor teşekkürler.
  • Ben oyunu 2.0 ile oynuyorum ve 3.bölümdeyim.Hergün oynayamıyorum.geri bildirim'e devam ediyorum.seneye oyunu bitirirm diye tahmin ediyorum
  • Eğer kelime hatalarına harf eksikliklerine bakıyorsanız onlar, az da olsa Skyrim'de de varlar. Çeviri anlaşılabilir ise tam sürümü çıkınca yükleyeceğim. Şu oyunu çok merak ediyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teecem

Eğer kelime hatalarına harf eksikliklerine bakıyorsanız onlar, az da olsa Skyrim'de de varlar. Çeviri anlaşılabilir ise tam sürümü çıkınca yükleyeceğim. Şu oyunu çok merak ediyordum.

şuan ki hali kusursuz beklemeye gerek yok.

Darısı Divinity'ye
  • oyun çevirildimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevincapel4

oyun çevirildimi acaba?

Son betada şuan, final sürümünde pek ekleyeceğimiz birşey kalmadı.Deneyebilirsin.
  • kevincapel4 K kullanıcısına yanıt
    Şuan tam sürüm öncesi son betayı yayınladık. Gözden kaçan hata var mı diye beta olarak çıkardık bu sürümü, eğer hata yoksa aynı sürümü final olarak yayınlayacağız.
  • Öncelikle yamayı yapanlara büyük teşekkür. Ben v2.2 yi yüklemiştim ama oyunu 5-10dk oynadım. Şimdi onu silip v3 yüklememe gerek var mı yoksa devam mı edeyim ?

• Dün akşam oyunu oynarken 2 defa oyun takıldı ve hiçbir tuşun çalışmadığı mecbur kalıp makinaya reset atmak zorunda kaldığım bir hata yaşadım.Daha önce hiçbir oyunda görmedim böyle bir hatayı.2 defa oluncada malesef bir dahada açmadım oyunu.(eğer sorunun sebebini bulamazsam bir dahada açmayı düşünmüyorum)acaba böyle bir hata yaşayan oldumu.Sebebi nedir,yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostt -- 30 Temmuz 2014; 10:36:11 >
  • mostt M kullanıcısına yanıt
    Oyunun orjinal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Oyunun orjinal mi ?

Hayır Değil.....
  • İyi olmuş o zaman 1 dolarlık oyunu bile korsan alan zihniyete yardım etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

İyi olmuş o zaman 1 dolarlık oyunu bile korsan alan zihniyete yardım etmem

Kendini neden bu kadar yıpratıyorsun,özellikle senden yardım istemedim.belki bir fikri olan birşeyler yazabilir diye düşündüm.zaten oyunu sildim attım.Hoşçakalın......

oyunun 2.'sinin çıkışı Türkçe olduğu için oyunu satın almıştım.bunu denedikten sonra alıcaktım.ama yamanın tam sürümünü bekliyordum.ayrıca tanımadığın ve fikir sahibi olmadığın insanlar hakkında yargızıs infaz yapıp hakaret vari konuşmanda senin nasıl bir zihniyete sahip olduğunu gösteriyor.Karşımda olsaydın benimle bu şekilde konuşabilirmiydin ayrıca merak ediyorum.Yamada emeği geçenler dahi senin kadar ileri gidip insanlara hakaret etmedi.

Son olarak yamada emeği geçen herkese Sonsuz Teşekkürler.Hoşçakalın......
  • mostt M kullanıcısına yanıt
  • Ya arkadaşlar ben hayaletlere vuramıyorum onlara vurmak için illa hayalet yağı mı lazım. Hani hayalet ya kılıç içinden falan mı geçiyor ? Görevi yapamadım bunun yüzünden :D
  • Şu akk sonraki ay gitsin yükleyelim. Bu aralar sadece RPG oynuyorum. Böyle devam edelim bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya arkadaşlar ben hayaletlere vuramıyorum onlara vurmak için illa hayalet yağı mı lazım. Hani hayalet ya kılıç içinden falan mı geçiyor ? Görevi yapamadım bunun yüzünden :D

Eger zorda oynamiyorsan yag pek gerekli degil ama kilicini ve dovus stilini dogru yapmayi unutma, ayrica cok zehirlenmissen de vuramazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Ya arkadaşlar ben hayaletlere vuramıyorum onlara vurmak için illa hayalet yağı mı lazım. Hani hayalet ya kılıç içinden falan mı geçiyor ? Görevi yapamadım bunun yüzünden :D

Eger zorda oynamiyorsan yag pek gerekli degil ama kilicini ve dovus stilini dogru yapmayi unutma, ayrica cok zehirlenmissen de vuramazsin.

Hıı 2-3 tane iksir içmiştim zehirlendiydi adam. Zehir seviyesini düşürebiliyor muyuz ? Çünkü bi canın hızlı artmasını sağlayan iksir, wolverine, alaca baykuş bir de petiri içtim neredeyse fulledi barı.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.