Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapulcuTR

Bu arada hangi modları türkçe yamayı bozmadan oynayabiliriz ? Ve kayıtlı oyundan devam edebilir miyiz modları kurunca ?

Modlar hakkında hiçbir bilgim yok ve eğer dil satırlarını barındırıyorsa büyük ihtimalle oyunu bozabilirler, yama dosyaları da modlayarak yapıldı.
  • Perk verme menüsünde, atak ve saldırı diye 2 ayrı özellik var. Bu ikisinin farkı ne ? biri hasar biri hız mı ?
  • Çalışmada emeği geçen herkesin ellerine sağlık ...

• quote:

Orijinalden alıntı: 3567

Perk verme menüsünde, atak ve saldırı diye 2 ayrı özellik var. Bu ikisinin farkı ne ? biri hasar biri hız mı ?

Ss atabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sn.Slayer sizden bir ricam var.oyundaki bütün görevleri hiç atlamadan oynayıp bitirmek istiyorum.siz oyunu çevirdiğiniz için bilirsiniz.acaba bütün görevlerin listesini ekleyebilir misiniz?Hangi bölümde kaç tane görev var.Ana ve yan görevler olmak üzere....Teşekkürler.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mostt

Sn.Slayer sizden bir ricam var.oyundaki bütün görevleri hiç atlamadan oynayıp bitirmek istiyorum.siz oyunu çevirdiğiniz için bilirsiniz.acaba bütün görevlerin listesini ekleyebilir misiniz?Hangi bölümde kaç tane görev var.Ana ve yan görevler olmak üzere....Teşekkürler.....

Dosya formatı düşündüğünüz şeyi yapmamıza uygun değil. 138 tane görev dosyası var ve açıklamalarıyla birlikte dil satırları, içindeki başlık şeklinde yazılmış olanları tek tek tespit edip ayrıca yazmak lazım ki bu resmen hamallık gibi bir şey ve zaman alır. Ayrıca her görevi yapma şansınız yok, yaptığınız seçimler hangi görevin açılacağını hangilerinin açılmayacağını belirliyor. yani tüm içeriği oyun sonuna kadar oynayamıyorsunuz farklı seçimler yapıp farklı görevleri açmak için oyuna yeniden başlamalısınız veya mevcut kayıtlı bir oyun üzerinden farklı bir tercih yaparak gidişatı değiştirmelisiniz.

• Tamamdır,Verdiğiniz 138 rakamı benim işimi görür.Teşekkürler.....
  • quote:

Sn.Slayer sizden bir ricam var.oyundaki bütün görevleri hiç atlamadan oynayıp bitirmek istiyorum.siz oyunu çevirdiğiniz için bilirsiniz.acaba bütün görevlerin listesini ekleyebilir misiniz?Hangi bölümde kaç tane görev var.Ana ve yan görevler olmak üzere....Teşekkürler.....

Görevlerin hepsi "The Witcher Wikia" da var. Ayrıca arama motorlarına The Witcher Enhanced Edition Walkthrough yazınca bir sürü sitenin yaptığı çözümler çıkıyor. Buralardan görevleri bulabilirsin :D
  • Efsunger gelmis! Kadinlarinizi saklayin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 19 Temmuz 2014; 17:23:31 >
  • Oyunda sadece bir tane mi mutajen becerisi açılıyor? Ben şimdi kurt adam mutajenini kulladım. Mesela 2. olarak Gollem mutajenini de kullanabiliyor muyun?
  • http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_potions#Mutagenic_Potions

burada olanları yapasrsan hepsini açarsın, sıkıntı yok
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Dediğin gibi, oldu.
  • Arkadaşla çatal kuyruk tan başka can yükselten iksir yok mu? Bir de zor da oynuyorum. Hiç çekilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

Arkadaşla çatal kuyruk tan başka can yükselten iksir yok mu? Bir de zor da oynuyorum. Hiç çekilmiyor

İleride biraz daha gelismisleri aciliyor ama bana kalirsa hasar yememeye bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Arkadaşla çatal kuyruk tan başka can yükselten iksir yok mu? Bir de zor da oynuyorum. Hiç çekilmiyor

Hasar yememeye bak derken verdiğimiz skiller sayesinde mi yoksa dövüş esnasında hasar korunma yöntemleri mi var ?

Test süreci hala %50 yazıyor güncellemediniz mi yoksa hala %50 mi :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Hasar yememeye bak derken verdiğimiz skiller sayesinde mi yoksa dövüş esnasında hasar korunma yöntemleri mi var ?

Test süreci hala %50 yazıyor güncellemediniz mi yoksa hala %50 mi :D

Verdigin skilller, dovus yeteneklerin ve kullandigin iksirlerin kombinasyonu. mesela cok iksir icersen zehirlilik artar, o artinca dengesizlesirsin ve hasar alirsin.

• Sınavlardan sonra bir daha bitiririz artık ne desek karşılığı olmaz tabi tekrardan teşekkürler elinize sağlık

• Yama da emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

1-2 güne deneyeceğim inşallah .

Bazı arkadaşlar witcher 2 varken mantıksız falan demiş tam tersi oyun hikayesinin bütünlüğü açısından ilk oyundan çevirilmesi gerekir.
    Neticede ilk oyunu çevirme 2. çevir 3. oyunu çevirme böyle olduğu zaman hele hele rpg tarzı diyaloğun bol olduğu ve oyun hikayesinin ön planda olduğu oyunlarda kafa karışlığına sebep olabiliyor.

Keşke mass effect 1'i çevirecek ekip kurulsa 2.oyun ve tüm dlcler nerdeyse çevrildi.3. oyunun çeviriside devam ediyor.İlk oyun için ses seda yok

• quote:

quote:

Görevlerin hepsi "The Witcher Wikia" da var. Ayrıca arama motorlarına The Witcher Enhanced Edition Walkthrough yazınca bir sürü sitenin yaptığı çözümler çıkıyor. Buralardan görevleri bulabilirsin :D

Teşekkür Ederim......

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.